a4_allroad_quattro

Audi A4 allroad quattro

  Потужний. Виразний. Унікальний. Audi A4 Allroad Quattro

  A4 Allroad Quattro – це автомобіль зі справжнім характером позашляховика. Поєднуючи в собі витончений дизайн з максимальним функціоналом, він займає особливе положення в своїй ніші. Завдяки повному приводу quattro®, колісним аркам з потужними розширенням і збільшеному дорожньому кліренсу Ви відчуваєте себе впевнено навіть на бездоріжжі – A4 Allroad Quattro стане прекрасним компаньйоном для подорожей. Ще більше динаміки, ще більше тяги – відчуєте комфорт подорожей на довгих дистанціях.

  Галерея. Знайомство з Вашим новим Audi A4 allroad quattro

  Відчуйте всі переваги з Audi A4 allroad quattro. Огляд технологій, інновацій, характеристик, зовнішнього вигляду та інтер’єру.

  Огляд
  Панорамний огляд моделі

  Оцініть A4 allroad quattro прямо зараз! Надаємо Вам можливість розглянути автомобіль з усіх боків і в найдрібніших деталях.

  «Деталі – це не дрібниця. Деталі створюють – дизайн»

  Це слова Чарльза Еймса – одного з найбільш легендарних меблевих дизайнерів 20-го століття. Але його слова застосовні не тільки до меблевої індустрії, що і доводить перший Audi A4 Allroad Quattro, який викликав справжній фурор, дебютувавши в 2009 році. З тих пір поєднання високого рівня комфорту водіння з потужним функціоналом стало візитною карткою компанії Audi. І все це, звичайно ж, втілено в Audi A4 Allroad Quattro.

  Підписка на новини

  Audi Newsletter от официального дилера Ауди Центра Киев Юг — это всегда актуальная информация о новостях. последних событиях из мира Audi, о специальных предложениях и действующих акциях.

  Гарантія производителя.

  4 года пробега или 120 000 км. пробега

  Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

  Выбирайте цель. Мы поддержим вас в ее реализации. Мы сориентируем вас во всех вопросах, касающихся кредитования и страхования автомобиля Audi.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский