a4_avant

Audi A4 Avant

  Реальні відчуття чарівливого Audi A4 Avant

  Ключові аспекти концепції нового Audi A4 Avant – це продуманість та досконалість. Навіть у найдрібніших, але таких важливих, деталях – від просторого й комфортного салону до вражаюче об’ємного багажника. Як додаткові опції варто використати замовлення системи дистанційної ідентифікації ключів та функції сенсорного відчинення багажного відділення. Досить одного руху ногою, щоб Ваш багажник миттєво відкрився для його завантаження. І зовсім не обов’язково витрачати дорогоцінний час на пошуки ключа!

  • gray
   white
   blue
   white
   blue
  • 1
   2
   2
  Знайомство з Audi A4 Avant. Галерея

  Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу Audi A4 Avant.

  Огляд
  Технології Audi A4 Avant

  Світ який стрімко змінюється постійно вимагає змін й від нас. Тому рух уперед – це головна ознака, що вирізняє нас серед інших. Технологічний прогрес, що постійно набирає обертів, спонукає до пошуку нових можливостей. Особливою мірою це стосується вибору автомобіля. Наше прагнення полягає в тому, щоб зробити свій істотний внесок у цей прогрес. У нас на меті створення технологій, здатних не тільки полегшити,а й збагатити Ваше життя. Наші новації мають не лише відповідати Вашим найвибагливішим вимогам щодо авто, але й постійно перевершувати їх.

  Панорамний огляд моделі A4 Avant

  Відразу оцініть A4 Avant! У Вас є незаперечна можливість розглянути даний автомобіль у найдрібніших деталях.

  Підписка на новини

  Audi Newsletter от официального дилера Ауди Центра Киев Юг — это всегда актуальная информация о новостях. последних событиях из мира Audi, о специальных предложениях и действующих акциях.

  Гарантія производителя.

  4 года пробега или 120 000 км. пробега

  Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

  Выбирайте цель. Мы поддержим вас в ее реализации. Мы сориентируем вас во всех вопросах, касающихся кредитования и страхования автомобиля Audi.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский