q3

Audi Q3

  Audi Q3.Задовольняє найвищі амбіції

  Audi Q3 не є звичайним автомобілем. Він підкорює високою якістю та різноманітністю оснащення й обробки. Це такий собі позашляховик міського типу, здатний подарувати Вам упевненість на будь-яких шляхах. Нове покоління TDI і TFSI двигунів підвищеної потужності дозволяє відчути максимальне задоволення під час керування.

  • gray
   white
   blue
   white
   blue
  • 1
   2
   2
   2
  Знайомство з Audi Q3. Галерея

  Прогресивний та спортивний дизайн нового Audi Q3 притягає погляд і підкреслює свій особливий характер автомобіля. Його вражаючий образ підкреслюється безліччю надихаючих деталей та додаткових опцій. Сьогодні тут, завтра – там. Світ наближається до Вас, а Ваші можливості – нескінченні. І все завдяки автомобілю, який будь якої миті готовий виконувати Ваші бажання.Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу Audi Q3.

  Огляд

  Чіткі лінії Audi Q3

  Q3 sport
  Q3 design
  Q3 Sport Ось він, спортивний режим пересування на Audi Q3. Характерні решітки радіатора з ефектом 3d. Низько розташовані повітрозабірники в бампері. Спортивно-динамічні елементи комплектації, а саме: цілковите зафарбування кузова, спортивні сидіння та кермо гармонійно доповнюють деталі інтер’єру. Продемонструвати свою спортивну суть в усіх відношеннях – цілковите задоволення!

  Q3 Design Сучасна мобільність під гаслом упевненості в собі – це комплектація Audi Q3 design. Для неї характерними є горизонтальні лінії, що надають автомобілю значнішого вигляду, притаманного моделям SUV. Новий Audi Q3 design, що нагадує автомобілі-купе, виглядає самобутньо та прогресивно.

  Світлодіодні задні ліхтарі з динамічним мерехтінням

  Задні світлодіодні ліхтарі з динамічними покажчиками повороту – стоп-сигнали, габаритні вогні, покажчики повороту та підсвічування номерного знаку, виконані із застосуванням світлодіодів з низьким рівнем енергоспоживання. Динамічні та добре помітні оточуючим покажчики повороту під час включення подають яскравий сигнал навколишньому світу. Світлодіодні фари і ліхтарі бездоганно освітлюють дорогу м’яким денним світлом, що запобігає напруженню зору. Зовнішня привабливість з високим рівнем безпеки – вони реагують на навколишні умови та поведінку інших автомобілів у дорожньому потоці.
  Простір для Ваших звершень. Інтер’єр Audi Q3

  Будь ласка, розташовуйтеся! Зручні сидіння, обшиті вишуканою тканиною, а за бажанням – з ексклюзивними сортами шкіри. Значний вільний простір, зручні та практичні відділенням для речей та переконливий простір для ніг. Вражаючим у цьому автомобілі також є об’єм багажника – 460 літрів,який,завдячуючи складанню заднього сидіння, стає ще більшим, – майже 1365 літрів. Висувна ширмочка багажного відділення та опційні двері багажника з електроприводом забезпечують легкий та комфортний процес його завантаження.

  Салон Audi Q3

  Задній ряд
  Панель приладів Cockpit
  Більш неординарний, виразніший. Салон автомобілю Audi Q3 У Вашому Audi Ви займаєте особливе, чільне місце. Ексклюзивний комфорт Ви можете відчути як на передніх, так і на задніх сидіннях завдяки високоякісним матеріалам і першокласній обробці. Чи обираєте Ви стандартні сидіння, обшиті тканиною або шкірою, чи надаєте перевагу спортивним сидінням, що забезпечують стабільну підтримку на поворотах під час динамічної подорожі, – Ваше рішення завжди вірне! Потужний та компактний, спортивний і елегантний – Audi Q3 вражає з першого погляду. Новий дизайн бамперу, збільшений багажник, різноманітний вибір конфігурацій та обладнання – найвища якість навіть у найменших деталях.
  Підписка на новини

  Audi Newsletter от официального дилера Ауди Центра Киев Юг — это всегда актуальная информация о новостях. последних событиях из мира Audi, о специальных предложениях и действующих акциях.

  Гарантія производителя.

  4 года пробега или 120 000 км. пробега

  Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

  Выбирайте цель. Мы поддержим вас в ее реализации. Мы сориентируем вас во всех вопросах, касающихся кредитования и страхования автомобиля Audi.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский