Audi RS 5 Coupé

  Абсолютно Новий Audi RS 5 Coupé

  Новий Audi RS 5 Coupe – перша модель підрозділу Audi Sport з оновленим дизайном лінійки RS. Абсолютно новий двигун 2.9 TFSI з подвійним турбонадувом має потужність 450 к.с. і забезпечує 600 Нм крутного моменту. Система quattro з постійним приводом передає потужність на всі 4 колеса автомобіля.

  450к.с.
  600Нм
  3,9Секундывід 0 до 100 км/г

  «Новий Audi RS 5 Coupé – це спортивний автомобіль класу люкс модельної лінійки RS, який призначений для поїздок на довгі дистанції. Високопродуктивне купе поєднує елегантні риси з комфортом повсякденного використання. 6-циліндровий двигун з турбонадувом був розроблений з нуля і забезпечує значно вищу продуктивність в поєднанні з більшою ефективністю », — зазначив Стефан Вінкельман, глава підрозділу Audi Sport GmbH, кажучи про новий автомобіль Audi RS 5 Coupé.

  На розробку Audi RS 5 Coupé інженерів надихнув гоночний автомобіль Audi 90 quattro IMSA GTO. Характерною рисою нового купе є масивні вентиляційні отвори, які за своєю структурою подібні до сот. Решітівка радіатора «Singleframe» стала набагато ширше і быльш плоскою в порівнянні з попередньою базовою моделлю лінійки RS. Поруч з фарами розташовані додаткове перші бічні вентиляційні отвори а затонована окантовка підкреслює ефективні світлодіодні фари Matrix LED, що входять в комплектацію опціонально. Спортивні виступи кузова над колісними арками збільшені на 15 мм. в новому динамічному представнику кватро – Audi RS 5 Coupé.

  Завдяки оздоблення салону Audi RS 5 Coupé автомобіль має елегантний і вишуканий вигляд. Такі деталі, як спортивні сидіння RS з особливими вставками (опціонально) і шкіряним покриттям Fine Nappa, мультифункціональне спортивне кермо RS, підкреслюють характер нового купе. На сидіннях, рульовому колесі, дверному порозі і важелі перемикання автомобіля зображені логотипи RS. Спеціальні монітори у віртуальній кабіні водія Audi відображають інформацію про тиск у шинах та динамічне навантаження. Світловий сигнал підказує водієві, коли слід переключатися на вищу передачу.

  Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

  Выбирайте цель. Мы поддержим вас в ее реализации. Мы сориентируем вас во всех вопросах, касающихся кредитования и страхования автомобиля Audi.

  Мир Audi всегда рядом с Вами

  Загрузите календарь – обои 2017 года на рабочий стол Вашего ПК.

  Підписка на новини

  Audi Newsletter от официального дилера Ауди Центра Киев Юг — это всегда актуальная информация о новостях. последних событиях из мира Audi, о специальных предложениях и действующих акциях.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский