Audi RS Q3

  Будьте готові до чого завгодно. Audi RS Q3

  Потужний, спортивний, динамічний – це Audi RS Q3. Цей автомобіль надихає і закликає до руху. Його дизайн випромінює впевненість і привертає увагу. Разом з Audi RS Q3 для Вас відкриті всі дороги. Насолоджуйтесь свободою.

  УвагаНа даний момент моделі з індивідуалізованим обладнанням не доступні для продажу. Проте, Ви все ще можете придбати вже готовий варіант. Для отримання більш докладної інформації про доступні нові автомобілі Audi RS Q3 в «Ауді Центрі Київ Юг».

  Знайомство з Audi RS Q3. Галерея

  Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу Audi RS Q3.

  Огляд

  Світлодіодні фари. Audi RS Q3

  Сучасні світлодіодні технології дозволяють висвітлювати дорогу ще краще, роблячи поїздку більш комфортною і безпечною. Завдяки системі MMI Navigation plus маршрутні дані використовуються для регулювання і розподілу світла в залежності від ситуації. Таким чином, Ви не пропустите жодної деталі.
  Підписка на новини

  Audi Newsletter от официального дилера Ауди Центра Киев Юг — это всегда актуальная информация о новостях. последних событиях из мира Audi, о специальных предложениях и действующих акциях.

  Гарантія производителя.

  4 года пробега или 120 000 км. пробега

  Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

  Выбирайте цель. Мы поддержим вас в ее реализации. Мы сориентируем вас во всех вопросах, касающихся кредитования и страхования автомобиля Audi.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский