Audi RS 3 Limousine

  Серце спортсмену в тілі седану. Новий Audi RS 3 Limousine

  Народжений для гоночної треку створений для повсякденного життя. Audi RS 3 Limousine об’єднав в собі технології і продуктивність спорткара з комфортом стилем класичного седана. Audi RS 3 Limousine – це неймовірно вражаючі можливості.

  Додайте газу! Потужні характеристики Audi RS 3 Limousine Водіння ще ніколи не приносило стільки задоволення! Звук 2.5-літрового TFSI двигуна обов’язково викличе захват у кожного, хто його почує. Всього за 4,1 секунди до сотні. Audi RS 3 Limousine розганяється від 0 до 100 км / г. з такою динамікою завдяки 7-ступінчастої коробки S Tronic в парі з повним приводом quattro ще більше підсилюють відчуття абсолютного контролю.

  Перетворіть повсякденне водіння в незабутню подію за кермом – Audi RS 3 Limousine .Навіть в самих екстрених ситуаціях і на самих екстремальних трасах Audi RS 3 Limousine буде твердо стояти на колесах. Відчуйте перевагу на будь-якій поверхні.

  Екстер’єр Audi RS 3 Limousine. Неповторний дизайн RS

  Від решітки до задньої частини кузова – Audi RS 3 Limousine передає спортивний настрій, властивий моделі сімейства Sport. Всі характерні риси, такі як решітка з сотами і логотипом quattro, вміло поєднуються в цьому автомобілі. Чіткі лінії кузова надають одночасно і витонченості, і атлетичності. Так, седан Audi RS 3 може вразити не тільки функціоналом, але і своїм зовнішнім виглядом.

  Огляд

  Кожна деталь має значення. Інтер’єр спортивного салону автомобіля Audi RS 3 Limousine Audi RS 3 Limousine може похвалитися не тільки шикарним екстер’єром. Усередині Вас так само чекає справжній витвір мистецтва. Спортивні сидіння з логотипом RS, виконані з високоякісної шкіри. Багатофункціональний кермо зі скошеною ободом. Окремим прикрасою салону Вашого автомобіля стане приладова панель, а ще більшого шику додадуть алюмінієві педалі. Завдяки широкому вибору матеріалів обробки у Вас буде ще більше можливостей для самовираження. Відчуйте якість до найдрібніших деталей!

  Завантажте календар – шпалери 2017 року на робочий стіл Вашого Персонального Комп’ютера.
  Audi Newsletter від офіційного дилера Ауді Центр Київ Юг — це завжди актуальна інформація про новини, останні події зі світу Audi, про спеціальні пропозиції та діючі акції.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский