Audi S3 Limousine

  Ще більш спортивний. Новий Audi S3 Limousine

  Ще могутніше, ще динамічніше. Новий Audi S3 Limousine заворожує з першого погляду неповторним дизайном, таким характерним для моделей S. Задній дифузор і овальні насадки вихлопних труб красномовно говорять про його характер. Його вигляд пробуджує очікування і відповідає їм. Захоплююча атмосфера автоспорту панує в салоні, опціонально оснащеному спортивними сидіннями в стилі «S» і чорними декоративними 3D вставками.

  Знайомство з Audi S3 Limousine. Галерея

  Прогресивний дизайн, який говорить на власній унікальній мові. Інноваційні технології, які підкреслюють динаміку і ефективність Вашого автомобіля та салон, який об’єднує в собі естетику і інтуїтивно зрозумілу функціональність. Перевагу Audi S3 Limousine помітно здалеку.

  Огляд
  Audi S3 Limousine . Познайомитеся з системою Audi side assist

  Комплекс унікальних систем Audi S3 Limousine подбає про комфорт. Асистент перестроювання здатний попередити водія про появу іншого авто в критичній зоні. 2 радіолокаційних датчика контролюють рух автомобілів, що наближаються ззаду по сусідніх смугах, вимірюючи відстань і обчислюючи різницю швидкостей. Система активна на швидкості від 30 км / год. Активується однократно через меню Car в системі MMI.

  Загрузите календарь – обои 2017 года на рабочий стол Вашего ПК.
  Audi Newsletter от официального дилера Ауди Центра Киев Юг — это всегда актуальная информация о новостях. последних событиях из мира Audi, о специальных предложениях и действующих акциях.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский