Audi S8 plus

  Вершина спортивної майстерності. Audi S8 Plus

  Новий Audi S8 Plus – найпотужніший спортивний седан з існуючих в преміум-сегменті. Потужний 4.0-літровий TFSI з потенціалом в 605 к.с. і максимальною швидкістю 305 км / год. Одна з головних особливостей Audi S8 Plus – мінімальна вага при вражаючих габаритах. Корпус практично повністю виконаний з алюмінію у виконані вражаючої інноваційної технології – Audi Space Frame (ASF). Тепер він важить всього лише 231 кг!

  Знайомство з Audi S8 Plus. Галерея

  Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу Audi S8 Plus.

  Огляд
  Повний контроль разом Audi S8 Plus

  Контроль грає в житті Майкла Гросса центральну роль – у спорті, в роботі і під час водіння. Кредо найуспішнішого плавця Німеччини: перемогти може кожен!

  Легкість і ефективність

  Audi S8 Plus поєднує в собі безліч інноваційних технологій. Алюмінієвий корпус з низькою вагою і надзвичайно високою жорсткістю робить автомобіль ще більш маневреним. Інноваційні технології, спортивність, комфорт і стиль поєднуються в цій моделі якнайкраще. Audi S8 Plus перевершить всі Ваші очікування.

  Диригувати оркестром і задавати темп

  Усередині Audi S8 Plus б’ється серце, яке призначене для забезпечення максимальної продуктивності — 4.0-літровий TFSI двигун з 445 кВт. Йому потрібно всього 3,8 секунди щоб розігнатися від 0 до 100 км / г. Вісім швидкостей, потужний двигун, поліпшена маневреність – Audi S8 Plus вловлює будь-яке Ваше бажання і перетворює його в реальність.

  4 года пробега или 120 000 км. пробега
  Выбирайте цель. Мы поддержим вас в ее реализации. Мы сориентируем вас во всех вопросах, касающихся кредитования и страхования автомобиля Audi.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский