Audi TT Roadster

  Лаконічність в своєму самому прекрасному втіленні. Audi TT Roadster

  Audi TT Roadster поєднує в собі елегантність родстера з атлетизмом спортивного боліда. Його передня частина сформована різкими горизонтальними лініями, які випромінюють потужність і енергію. Решітка Singleframe виглядає широкою і плоскою, при цьому переплетені кільця Audi, розташовані на капоті, додатково акцентують увагу на ефектному дизайні двомісного спорттивного автомобіля з відкритим верхом. Дизайн салонум сорт кару від Audi також відображає характер моделі і виконаний в стилі, актуальному в усі часи. На самому видному місці знаходиться віртуальна приладова панель Audi Virtual Сockpit, яка створювалася для забезпечення максимальної зручності для водія.

  Спортивність і компактність. Особливості Audi TT Roadster

  Завдяки двигуну 2.0 TFSI потужністю 230 л. с. з обертовим моментом 370 Н • м Audi TT Roadster розганяється до 100 км / год за 5,6 секунди і розвиває швидкість 250 км / год. верхня межа якої обмежена електронікою. Система старт-стоп включена в стандартну комплектацію. За допомогою опціональною системи Audi drive select можна скорегувати акустичні характеристики двигуна для досягнення ще більш глибокого звуку або комфортного водіння. В якості додаткових опцій можна також встановити коробку передач S tronic® і постійний повний привід quattro®.
  Знайомство з Audi TT Roadster. Галерея

  Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу Audi TT Roadster.

  Огляд
  Унікальный дизайн Audi TT Roadster Audi пропонує різні варіанти прекрасного дизайну, виконаного з ексклюзивних матеріалів. Нашим дизайнерам вдалося об’єднати матовий алюміній з благородними шкіряними сидіннями, оббитими привабливий контрастною рядком. Audi TT Roadster – поєднання ексклюзивності і спортивного шарму.
  Колір коричневий Murillo
  Колір Синій Admiral
  Підписка на новини

  Audi Newsletter от официального дилера Ауди Центра Киев Юг — это всегда актуальная информация о новостях. последних событиях из мира Audi, о специальных предложениях и действующих акциях.

  Гарантія производителя.

  4 года пробега или 120 000 км. пробега

  Финансовый Відділ сервісу Ауди Центр Киев Юг

  Выбирайте цель. Мы поддержим вас в ее реализации. Мы сориентируем вас во всех вопросах, касающихся кредитования и страхования автомобиля Audi.