Audi TT RS Coupe

  Перехоплює подих. Audi TT RS Coupe

  Зробіть глибокий подих автомобілі ТТ RS Coupé не залишать Вас байдужими. Нещодавно розроблений 5-циліндровий двигун поєднує в собі захоплююче задоволення від водіння з вражаючим звуком. Спортивний та динамічний купе розганяється від 0 до 100 км / год всього за 3,7 секунди на ТТ RS Coupé. Відкрийте для себе абсолютно новий Audi з характерними особливостями серії RS.

  Знайомство з Audi TT RS Coupe . Галерея

  Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу Audi TT RS Coupe.

  Огляд
  4 года пробега или 120 000 км. пробега
  Выбирайте цель. Мы поддержим вас в ее реализации. Мы сориентируем вас во всех вопросах, касающихся кредитования и страхования автомобиля Audi.

  Audi TT RS Coupé

  TT RS Coupé
  TT RS Roadster
  Історія Легенди Відкрийте для себе потужний і спортивний дизайн. Ідеальний зовнішній вигляд підкреслюють такі ефектні елементи як бампер з великими бічними повітрозабірниками і вихлопна система RS-Sport з овальними насадками. 8-поршневі гальмівні супорти дають відчуття повного комфорту, забезпечуючи легке і потужне гальмування. Цей автомобіль має воістину спортивний характер.
  Audi TT RS Coupé

  В якості опції пропонуються вражаючі інноваційні світлові прилади. Так, вперше серійний автомобіль Audi можна встановити задні ліхтарі на базі технології Matrix OLED з 3D-ефектом. Вони забезпечують потужне і виключно однорідне освітлення з високим ступенем контрастності і можливістю безперервного затемнення. Крім того, ці ліхтарі не відкидають тіні і не вимагають використання відбивачів або світловодів – це забезпечує виняткову ефективність і легкість приладів, створених на основі органічних світлодіодів (OLED). Нову конструкцію системи освітлення з повним правом можна назвати справжнім дивом техніки: в кожен задній ліхтар вбудовано чотири надтонких джерела світла, розмір яких зменшується у напрямку зсередини назовні. Найбільший з них прикрашений емблемою ТТ і чотирма кільцями Audi. Після включення запалення активується нова ефектна процедура включення світлових сигналів: світло швидко проходить через всі чотири блоку, а потім загоряється світловод в формі стрілки.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский