Audi TTS Roadster

  Демонстрація потужності. Audi TTS Roadster

  Поїздка на новому Audi TTS Roadster захоплює дух: від решітки радіатора і до дифузора він буквально випромінює ауру чистої енергії. У салоні реалізовані найсучасніші технології нового покоління: наприклад, тут можна знайти віртуальну приладову панель Audi virtual cockpit. Сам дизайн доведений до досконалості: яскраві бічні лінії допомагають створити класичний стиль, який говорить про характер автомобіля. Відчуйте чисту енергію нового Audi TTS Roadster. Адаптивна система регулювання жорсткості амортизаторів Audi magnetic ride в новому Audi TTS Roadster Ваш Audi TTS Roadster пристосовується до вашого стилю водіння, а не навпаки. Використовуючи дію магнітних полів, адаптивна система регулювання жорсткості амортизаторів Audi magnetic ride за частку секунди змінює жорсткість амортизаторів відповідно до дорожньої ситуації. З її допомогою можна також вибирати базові настройки в залежності від того, який стиль водіння ви віддаєте перевагу: комфортний або спортивний. Для управління системою Audi magnetic ride використовується Audi drive select®, яка також входить до відповідної комплектацію. Це дозволило забезпечити новий, високий рівень комфорту в процесі руху. Три режими: Auto (автоматичний), Comfort (комфортний) і Dynamic (динамічний) – дають водієві можливість відкоригувати базові настройки відповідно до своїх уподобань.

  Знайомство з Audi TTS Roadster. Галерея

  Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу Audi TTS Roadster.

  Огляд
  Финансовый Відділ сервісу Ауди Центр Киев Юг

  Выбирайте цель. Мы поддержим вас в ее реализации. Мы сориентируем вас во всех вопросах, касающихся кредитования и страхования автомобиля Audi.

  Мир Audi всегда рядом с Вами

  Загрузите календарь – обои 2017 года на рабочий стол Вашего ПК.

  Підписка на новини

  Audi Newsletter от официального дилера Ауди Центра Киев Юг — это всегда актуальная информация о новостях. последних событиях из мира Audi, о специальных предложениях и действующих акциях.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский