Гарантія

Гарантійне обслуговування автомобілів Audi

4 роки гарантійного обслуговування або 120 000 км. пробігу на всі офіційні автомобілі Audi в Україні.

Неймовірно спокуслива пропозиція від компанії «Ауді Центр Київ Юг» для власників нових автомобілів Audi — діє розширена гарантія, яка дійсна протягом чотирьох років після придбання авто.

Умови отримання розширеної гарантії для авто Audi:
  • послуги масштабного гарантійного обслуговування почали діяти з 1.01.2015 року і поширюються на нові транспортні засоби, що поступили в Україну і були реалізовані за посередництва офіційної дилерської мережі. Умова закінчення чотирирічного терміну може бути замінена на пробіг авто в межах 120 тис. км. Тобто, розширена гарантія діє до моменту завершення однієї з цих умов.
  • Протягом двох років програма розширеної гарантії не має обмеження. В подальшому користуватися перевагами пропозиції можливо лише на території України. Важливою умовою повноцінного гарантійного обслуговування являється факт придбання Audi в українській дилерській мережі. Такі вимоги спричинені тим, що завезені авто не відповідають стандартним для нашої країні експлуатаційним умовам. В таких випадках гарантія поширюється частково, на певний перелік обладнання та запасних частин.
  • Послуги гарантійного обслуговування надаються за дотримання власником автомобіля Audi таких вимог:
  • Озвучення переліку претензій та вимог до їх усунення безпосередньо в сервісному центрі «Ауді Центр Київ Юг»
  • Пред’явлення сервісної книжки з відтиском штампу офіційного дилера-продавця та чітко вказаною датою продажу транспортного засобу.

Для отримання детальної інформації про гарантійне обслуговування Ви можете звернутися в «Ауді Центр Київ Юг».

Выберите себе язык

Русский Украинский