A3 Sportback: ще більш інтелектуальний та розкішний

A3 Sportback: ще більш інтелектуальний та розкішний

Audi представила четверте покоління культової моделі A3 Sportback. Компактний спортивний автомобіль преміум-класу з виразним зовнішнім виглядом і новою концепцією управління. Читайте докладно про дизайн, а також інфотейнмент системи в нашому новому матеріалі.

Динамічний екстер'єр Audi A3 Sportback

Новий Audi A3 Sportback має спортивний і потужний екстер'єр. У передній частині головним акцентом є широка шестикутна решітка радіатора з стільниковою структурою, яка підкреслює динамічний характер компактного автомобіля так само стильно, як і великі кутові повітрозабірники, що створюють ефект динамічності.

Плечова лінія проходить від фар до задніх ліхтарів, завдяки чому A3 Sportback виглядає довшим і ще більш спортивним. Архітектура кузова A3 Sportback демонструє абсолютно нову мову дизайну Audi, яка створює інтенсивний акцент на продуктивності автомобіля. Довгий спойлер на краю даху створює тінь для заднього скла, завдяки цьому ефекту задня частина з тривимірним дизайном виглядає надзвичайно впевнено. Також, спортивну атмосферу підтримують, вставки дифузора і нові накладки вихлопної труби.

Фари опціонально доступні в трьох версіях. У базовій комплектації використовуються сучасні світлодіодні технології, їх клиноподібна форма підкреслює спортивний характер нового Audi A3 Sportback. Матричні світлодіодні фари об'єднують інноваційні рішення від Audi. Крім того, матричні світлодіодні фари пропонують інтелектуально кероване антиблікове дальнє світло, динамічний сигнал повороту і багато інших функцій, включаючи анімації, коли автомобіль розблоковано і при виході з автомобіля. У той час як горизонтальні лінії системи освітлення базової моделі, підкреслюють спортивність екстер'єру лінії S і забезпечують не менш ефективне світло.

Автомобіль Audi A3 sportback  вид спереду Audi A3 Sportback

Інтер'єр нового A3 Sportback

Новий інтер'єр A3 Sportback виконаний з високоякісних і ексклюзивних матеріалів. Чіткі горизонтальні лінії і поверхні з лаконічним дизайном підкреслюють вільний простір салону. З боку водія вентиляційні отвори утворюють вражаючу стильну комбінацію разом з панеллю приладів. Тут об'єднані елементи, які підкреслюють спортивну розкіш автомобіля.

Салон повністю орієнтований на водія. Центр управління оснащений 10,1-дюймовим сенсорним дисплеєм в стандартній комплектації. Екран вбудований в чорну трапецієвидну панель, яка займає центральну частину панелі приладів. Коли він вимкнений, дисплей затемнений і ледь помітний. Також, він злегка нахилений до водія, щоб забезпечити максимальний комфорт використання.

Конструкція центральної консолі особливо ергономічна. Інноваційний перемикач, вбудований в поверхню панелі, пропонує водієві абсолютно новий досвід управління, використовуючи сучасну технологію для управління основними функціями семишвидкісної S tronic. Великий відсік для зберігання містить зону індуктивної зарядки Audi і два USB-з'єднання.

Автомобіль Audi A3 sportback Інтер'єр Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback інноваційна система управління

Цифровий, зручний і інтуїтивно зрозумілий: новий A3 Sportback оснащений недавно розробленою концепцією управління та індикації з новою структурою меню і символами, знайомими кожному користувачеві смартфона. Audi замінила кнопку управління в центральній консолі великим сенсорним дисплеєм MMI, який забезпечує акустичний зворотний зв'язок. Дисплей має діагональ 10,1 дюйми, в стандартній комплектації і використовується для управління інформаційно-розважальною системою і низкою функцій комфорту. Коли водій вибирає функцію, система забезпечує акустичний зворотний зв'язок і дозволяє водієві вводити текст від руки: вона розпізнає окремі букви, курсив, цілі слова і букви, написані послідовно.

Крім того, системою можна управляти за допомогою голосового управління, ця функція також входить в стандартну комплектацію. A3 Sportback перетворюється в інтелектуального співрозмовника: водій може вільно формулювати свої прохання, а менеджер діалогів відповідає на них. Наприклад, система розуміє такі питання, як «Де знаходиться найближчий італійський ресторан?» і відображає відповідні ресторани поблизу. Якщо клієнт замовляє пакет Audi connect navigation & infotainment plus, система також виконує онлайн-порівняння, яке підвищує швидкість розпізнавання і якість результатів.

Audi A3 Sportback також поставляється з цифровою панеллю приладів в стандартній комплектації. Вона має діагональ 10,25 дюйма. Велика Audi virtual cockpit з діагоналлю 12,3 дюйма і роздільною здатністю 1920 x 720 пікселів ще більш інформативна і комфортна. У той час, як проекційний дисплей проектує важливу інформацію, в тому числі від служб і систем допомоги, в поле зору водія на лобовому склі.

Автомобіль Audi A3 sportback  вид ззаду Audi A3 Sportback

Інформаційно-розважальна система і Audi connect

Система управління та індикації нового Audi A3 Sportback оснащена модульною інформаційно-розважальною платформою останнього покоління MIB 3. Обчислювальна потужність якої в десять разів вище, ніж у попередньої моделі, MIB 2. Нова MIB 3 працює з блоком оперативного зв'язку (OCU), який оснащений вбудованим модулем eSIM і модулем Wi-Fi для мобільних пристроїв пасажирів. OCU виконує всі завдання, пов'язані з підключенням, наприклад швидку передачу даних. Індивідуальні настройки можуть бути збережені в шести профілях - від клімат-контролю і положення сидіння до місць навігації, що ви обираєте найчастіше.

Автомобіль Audi A3 sportback кермо Audi A3 Sportback

Навігація в A3 Sportback

За запитом Audi надає навігацію MMI plus. Навігаційна система може створювати оптимальні пропозиції маршрутів на основі історії подорожей. При цьому враховуються статистичні дані часу і щільності трафіку, а також дані в реальному часі про ситуацію на дорогах. Інші функції Audi connect відображають інформацію про дорожній рух, ілюструють визначні місця фотографіями, показують відгуки користувачів, а також надають прогноз погоди для заданого пункта призначення.

Сервіс Audi car-to-X

Система з'єднань car-to-X допомагає знайти безкоштовні паркувальні місця на узбіччі дороги або дозволяє водієві подорожувати по зеленій хвилі світлофорів. Інформація про світлофори відображається на дисплеї для зручності водія. Таким чином, це дозволяє водіям попередньо регулювати швидкість, що підвищує ефективність і оптимізує транспортний потік. Бортова камера і система датчиків транспортного засобу також виявляють небезпечні зони і обмеження швидкості і повідомляють про це іншим транспортним засобам.

Додаток myAudi

Багато функцій Audi connect включені в безкоштовний додаток myAudi, який підключає смартфон клієнта до A3 Sportback. Цю програму можна використовувати для передачі навігаційних маршрутів в MMI і для потокової передачі музики. Водій також може використовувати додаток myAudi для віддаленого блокування і розблокування свого A3 Sportback, визначення місцезнаходження припаркованої машини, напрямку до автомобіля і управління додатковим підігрівом.

Функціонал інфотейнмент в Audi A3 Sportback

A3 Sportback в стандартній комплектації оснащений цифровим радіо DAB +. Онлайн радіо та гібридне радіо можуть бути встановлені за запитом. Удосконалена звукова система Bang & Olufsen забезпечує захоплюючий об'ємний звук. Система управляє 15 динаміками із загальною потужністю 680 Вт. Чотири з цих динаміків розташовані на панелі приладів і використовують відображення вітрового скла для створення 3D-звуку. Алгоритм, розроблений Audi у співпраці з Інститутом Фраунгофера, додає широту і глибину звучання в автомобілі.

Для підключення смартфона до MMI A3 Sportback оснащений інтерфейсом смартфона Audi. Він встановлює зв'язок зі смартфонами на iOS і Android і переносить їх в Apple CarPlay або Android Auto на дисплей MMI. Телефонна панель Audi заряджає смартфон индуктивно з вихідною потужністю 5 Вт. Також, підключає телефон до автомобільної антени і пропонує високоякісну функцію гучного зв'язку.

Audi A3 Sportback системи допомоги водієві

У новому A3 Sportback зосереджений величезний технологічний досвід. Завдяки великому набору систем допомоги водієві повністю обладнана версія компактного автомобіля преміум-класу має передній радар, який може вимірювати ширину до 160 метрів, два задніх радарних датчика, кожен з яких має радіус дії 70 метрів, фронтальна камера, дванадцять ультразвукових датчиків, а також чотири камери об'ємного огляду.

Автомобіль Audi A3 sportback системи допомоги водієві Audi A3 Sportback

Оснащення безпеки A3 Sportback

У стандартній системі Audi pre sense front камера працює разом з переднім радаром. Це дозволяє A3 Sportback уникати аварій з іншими транспортними засобами, пішоходами і велосипедистами, або знизити ступінь серйозності таких аварій. Система видає візуальне, акустичне та тактильне попередження водієві. В аварійній ситуації система ініціює екстрене гальмування. Допомога в запобіганні зіткнень є ще однією стандартною системою безпеки, що допомагає водієві об'їхати перешкоду. Стандартне попередження про виїзд з смуги руху також коригує рульове управління.

Адаптивний круїз-контроль ACA

Адаптивний круїз-асист (ACA) є основним елементом систем допомоги водієві. Інноваційна система для нового A3 Sportback, яка виконує завдання рульового управління, прискорення і гальмування на швидкості до 210 км / год. ACA входить в так званий «пакет допомоги» і доступний для всіх моделей, включаючи моделі з механічною коробкою передач.

Пакет також включає в себе систему підвищення ефективності, яка доступна в поєднанні з навігаційною системою. Система отримує інформацію з навігаційної карти. Якщо ACA активний, він також може виявляти автомобілі, що рухаються за допомогою передніх датчиків і адаптувати швидкість автомобіля до їх швидкості.

Асистент дальнього світла і екстрений асистент також входять в пакет допомоги. Пакет також включає в себе дві функції парковки: допомога при паркуванні і система паркування плюс. У разі паралельних паркувальних місць система надає таку ж допомогу при маневруванні за межами паркувального місця.

Додаткові системи допомоги

Попередження про зміну смуги руху, попередження про виїзд і допомога при проходженні перехрестя надзвичайно корисні в міських умовах. Асистенти використовують сигнали, які створюють задні радіолокаційні датчики, щоб попередити водія про наближення транспортних засобів ззаду або збоку.

Лінії обладнання Audi A3 Sportback

Для Audi A3 Sportback доступні три лінії виконання інтер'єру і екстер'єру, які можна комбінувати за бажанням. На додаток до базової версії, є розширений інтер'єр і екстер'єр S line. Також, клієнти можуть вибирати між базовим дизайном інтер'єру і інтер'єром S line. Таким чином, A3 Sportback пропонує безліч можливостей для індивідуалізації.

Автомобіль Audi A3 sportback фари Audi A3 Sportback

Варіанти виконання екстер'єру A3 Sportback

В екстер'єрі нового автомобіля дизайн повітрязабірників виконаний з сріблястого хрому, в той час як елементи екстер'єру S line виконані з матового платинового сірого кольору. Решітка Singleframe обох ліній забарвлена в чорний титан з хромованою рамкою. Спойлер на краю даху має динамічний контур, а вставка дифузора має лаконічний домінуючий дизайн. Корпуси зовнішніх дзеркал також доступні в чорному кольорі. Рейлінги на даху з матового чорного або глянцевого алюмінію доступні в якості опції для всіх трьох варіантів зовнішнього вигляду.

Ще більше індивідуальності в дизайні салону

Для трьох варіантів дизайну інтер'єру пропонується оббивка сидінь в різних колірних поєднаннях - від екологічно чистого переробленого матеріалу до ексклюзивної шкіри Nappa. Матеріали «Puls» і «Torsion», використовувані для оббивки сидінь в лінійці S на 100% складаються з переробленого поліестеру. Для одного комплекту сидінь з матеріалу «Torsion» використано 45 ПЕТ-пляшок об'ємом 1,5 літри. Існує також великий вибір матеріалів і кольорів для декоративних поверхонь на панелі приладів.

Обидві лінії включають багатофункціональне кермо з трьома спицями та стильну контрастну строчку на центральному підлокітнику, дверях і приладовій панелі. Дизайн інтер'єру S включає сучасні спортивні сидіння з шкіряними чохлами з алькантари, які прикрашені візерунком у вигляді ромба. Лінія інтер'єру S доповнена чорної обшивкою, педалями з нержавіючої сталі, тисненням S на спинках передніх сидінь і новим кермом з контрастною строчкою і емблемою S.