ABT представили нову версію Audi RS4

ABT представили нову версію Audi RS4

Німецька компанія ABT Sportsline представила в лютому нову модифіковану версію Audi RS4 Avant. У ці дні «гарячий» універсал нод новим ім’ям RS4-R святкує свій тріумф на Женевському автосалоні в рамках офіційної прем’єри.

Авторитетне тюнінг-ательє ABT (Ця інформація базується в 1970) з Кемптена не в перші займається «прокачуванням» автомобілів Audi. З 1996 року команда ABT Sportsline бере активну участь в модифікації провідних кузовних серій марки Audi. Для моделі Audi RS4, яка і без зовнішньої участі є більш ніж «гарячий» універсал, ABT приготували великий пакет доопрацювань: частина з них стосується динамічних характеристик моделі, а інші – зовнішнього вигляду автомобіля.

ABT Audi RS4 R

У порівнянні з оригінальним універсалом потужність 2,9-літрового V6 Biturbo завдяки участі ABT зросла на 80 кінських сил – до 530 сил, крутний момент злетів до позначки в 690 Нм (збільшення становить +90 Нм). Крім доопрацювання двигуна, з метою додання автомобілю більшої динаміки, в ABT також вирішили встановити на універсал нову випускну систему з овальними карбоновими патрубками діаметром 102 мм.

Випускная система Audi RS4 R

Точні динамічні показники модифікації RS4-R – невідомі, проте якщо оригінальний RS4 Avant розганяється до 100 км / год за 4,1 с, то від новинки ABT можна очікувати ще більш вражаючих результатів.

Майстри тюнінгу з ABT подбали про про дизайн Audi RS4. З’явилися нові деталі зовнішнього обважування з вуглепластика, а замість стандартних 19-дюймових колісних дисків з’явилися «катки» діаметрів 21 дюйм. Розмірність шин становить 275/25. Доопрацьована і підвіска універсала – як і у RS5-R, тут тепер красуються пружини з регулюванням кліренсу і більш жорсткі стабілізатори.

Диски і обважування Audi RS4 R

Офіційна прем’єра нової версії Audi RS4 від ABT Sportsline проходить в даний час в Женеві на щорічному автосалоні. Нагадаємо, що ще в січні ABT випустили пакет оновлень для Audi RS5.

Audi RS4 R вид ззаду