«Атлетіко Мадрид» виграв Audi Cup 2017

02.08.2017
Увечері 2 серпня на Allianz Arena відбувся фінал щорічного футбольного турніру Audi Cup. У вирішальному товариському матчі між «Атлетіко» і «Ліверпулем» перемога дісталася іспанській команді: в основний ігровий час рахунок залишався 1: 1, але в серії пенальті «Атлетіко Мадрид» виявились більш вдалими і точнішими.

Фінал міжнародного товариського турніру Audi Cup 2017 вийшов досить видовищним. 123 000 уболівальників у другій день серпня прийшли повболівати за кращі європейські команди останніх років. Перший гол був забитий вже на 33-й хвилині: перебуваючи досить близько від штрафний гравець «Атлетіко» Шіме Врсалько пробив вздовж воріт англійців, а Анхель Корреа зміг зіграти на випередження – м’яч потрапив у поперечину, але Кейді Барі зробив другу спробу і вивів команду вперед.

«Ліверпуль» зумів зрівняти рахунок завдяки призначеному пенальті: на 83-й хвилині Роберто Фірміно спокійно і впевнено реалізував одинадцятиметровий, розвівши іспанського голкіпера і м’яч по різних кутах.

Після закінчення основного ігрового часу суддя призначив серію пенальті. Тут виявилися точнішими гравці з Мадрида – 5: 4. Долю матчу фактично вирішив промах Джордана Хендерсона.

Вчора відбувся також матч за 3 місце Audi Cup 2017. У парі «Наполі» – «Баварія» сильнішими виявилися італійці. Таким чином, господарі турніру – мюнхенська «Баварія», яка тричі з 2009 року ставала переможцем, в цьому році зайняла останнє місце.