Audi A1 citycarver: новий зразок для наслідування

Audi A1 citycarver: новий зразок для наслідування

Офіційно представлена ​"позашляхова" версія компактного хетчбека Audi A1. Свіжа модель отримала приставку citycarver до назви, в якій відмінно поєднується позашляховий потенціал автомобіля і його безсумнівно "міське" призначення.

У Audi новий A1 citycarver сміливо називають найпрогресивнішим представником компактної лінійки. Ключові переваги новинки - позашляхова зовнішність зі збільшеним дорожнім просвітом на 4 см, розширений комплекс інформаційно-розважальних послуг з широким цифровим зв'язком, просунута ходова частина з опціональною спортивною підвіскою і пакетом Dynamic.

Дизайн і інтер'єр Audi A1 citycarver 2019

Крос-версія A1 виглядає свіжою і впевненою в собі, в дизайні ясно вгадується позашляховий потенціал автомобіля. Citycarver створений для міста, однак пропонує більшу надійність і спортивність в порівнянні з іншими міськими моделями. Автомобіль має довжину 4,04 метра, за рахунок чого може запропонувати підвищений комфорт для пасажирів і їх багажу. Дорожній просвіт збільшений на 4 см, що гарантує більш легку посадку в автомобіль і кращий огляд.

Автомобіль Audi A1 citycarver вид збоку Audi A1 citycarver вид збоку

Сам дизайн екстер'єру Audi A1 citycarver 2019 виглядає міцним і позашляховим. У ньому більше агресії, якщо порівнювати з іншими представниками цього класу. У передній частині розміщена велика восьмикутна однорамна решітка Singleframe, пофарбована в чорний матовий колір. Два характерних паза над решіткою відрізняють його від A1 Sportback. Захист днища з нержавіючої сталі натякає на позашляхові можливості A1 citycarver. Колісні арки і модернізовані бічні пороги мають додаткові деталі контрастного кольору. У задній частині ми бачимо потужний задній бампер, який доповнює загальний позашляховий дизайн моделі. У профіль помітні великі колісні арки. Розмір коліс для версії citycarver починається з 16 дюймів. Колірна палітра для A1 citycarver включає в себе дев'ять кольорів кузова.

Автомобіль Audi A1 citycarver Audi A1 citycarver

У салоні автомобіля всі панелі і елементи управління орієнтовані на водія. Система управління в A1 citycarver - повністю цифрова, з сенсорними дисплеями і голосовим управлінням. Також можливо управляти жестами. Сенсорні дисплеї мають акустичний і тактильний відгук, супроводжуючий кожне натискання. Крім широкої базової комплектації, опціонально доступні пакет S line, Audi Exclusive і розширений пакет обладнання.

Новий автомобіль Audi A1 citycarver інтер'єр Audi A1 citycarver інтер'єр

Завдяки більшій довжині і збільшеному дорожньому просвіту, модель citycarver пропонує ще більше вільного простору і зручності для пасажирів в порівнянні з базовим хетчбеком Audi A1. Багажник вміщує мінімум 335 літрів, але якщо скласти спинки задніх сидінь, то можна довести цю цифру до 1090 літрів. З повнорозмірного класу Audi новий A1 citycarver отримав деякі системи допомоги, наприклад адаптивний круїз-контроль і асистент паркування. Багато з них йдуть в стандартній комплектації, серед них - Audi Pre Sense Front. Ця система безпеки доповнює роботу асистента попередження зіткнення по відношенню до автомобілів та інших учасників руху, які перебувають попереду транспортного засобу. Система використовує два радарних датчика і фронтальну камеру і має завдання або уникнути лобових зіткнень, або зменшити тяжкість їх наслідків на більш високих швидкостях.

Автомобіль Audi A1 citycarver екстер'єр Audi A1 citycarver екстер'єр

У центрі цифрового світу з Audi A citycarver: інформаційно-розважальна система і Audi connect

Привабливі інформаційно-розважальні функції і широкі можливості цифрового підключення роблять Audi A1 citycarver прекрасним компаньйоном для сучасного водія. Повністю цифрова комбінація приладів входить в стандартну комплектацію, з панеллю приладів Audi virtual cockpit і MMI Navigation plus. Водій управляє найсучаснішою інформаційно-розважальною системою за допомогою 10,1-дюймового сенсорного дисплея або просто за допомогою голосового управління.

Автомобіль Audi A1 citycarver салон Audi A1 citycarver салон

Audi пропонує широкі додаткові функції, такі як навігація за допомогою сервісу Google Планета Земля, інформація про дорожній рух в Інтернеті, інформація про паркування, гібридне радіо і точка доступу Wi-Fi для мобільних пристроїв з навігацією та інформаційно-розважальною системою Audi connect, яка включена в Navigation MMI plus. Система Audi connect прекрасно інтегрує смартфон в автомобіль. Звукова система Bang & Olufsen 3D Premium має потужність 560 Вт.

Автомобіль Audi A1 citycarver решітка радіатора Audi A1 citycarver решітка радіатора

Пакет Dynamic для ходової частини Audi A1 citycarver: розширений досвід водіння

При замовленні пакету обладнання Dynamic в списку оснащення позашляховика A1 citycarver з'являються гальма з червоними супортами, система вибору режимів руху Audi drive select, адаптивна підвіска і генератор звуку двигуна. Сама підвіска самої прогресивної моделі Audi A1 - гармонійна і точна. Audi також пропонує колеса діаметром до 18 дюймів з пакетом динаміки.

Новий Audi A1 citycarver вид спереду
Audi A1 citycarver вид спереду
Новий Audi A1 citycarver вид ззаду
Audi A1 citycarver вид ззаду
Новий Audi A1 citycarver вид збоку
Audi A1 citycarver вид збоку
Новий Audi A1 citycarver
Audi A1 citycarver вид збоку
Новий Audi A1 citycarver задні фари
Audi A1 citycarver задні фари
Новий Audi A1 citycarver передні фари
Audi A1 citycarver

Замовлення Audi A1 citycarver

Крос-версію A1 можна попередньо замовити поки тільки в Європі починаючи з серпня 2019 року, а восени 2019 року воно вже прибуде в європейські дилерські центри. При виході на ринок буде також представлена ​​ексклюзивна версія автомобіля citycarver з особливими деталями оснащення і дизайну. Чи буде представлений автомобіль A1 citycarver в Україні, наразі невідомо.