A1 Sportback Audi A1
Змістовний, спортивний, емоційний.

Новий Audi A1 Sportback

Новий Audi A1 Sportback заново формує стандарти компактного сегмента. Друге покоління комерційно успішного хетчбека відрізняється яскравим мужнім дизайном з генами оригінального спортивного quattro. Цифровий і комфортний інтер’єр автомобіля орієнтований на водія, пропонує широку свободу для персоналізації всіх налаштувань. У Audi A1 2018 виконана фундаментальна мета: створити самий спортивний інтер’єр в компактному класі. Крім того, нова модель Audi, зі своїми інформаційно-розважальними системами і системами допомоги водієві преміального рівня, прекрасно відповідає вимогам сучасності.close
Запис на тест-драйв
Автомобіль
Ваші персональні дані
Ваша стать
Згода на обробку персональних даних
Цією угодою даю згоду на обробку моїх вищевказаних персональних даних Оператору: ТОВ “Ауді-Центр Київ”. З цілями: обліку наданої інформації в базах даних; проведення статистичних досліджень, а також досліджень, спрямованих на поліпшення якості продукції та послуг; проведення маркетингових програм, в тому числі, для просування товарів, робіт, послуг на ринку; щоб я отримував інформацію про нові товари і послуги Оператора і партнерів Операторів (наприклад, за допомогою відправки журналів, відправки запрошень на презентації продуктів, повідомлень про технічні нововведення, майбутніх роботах по сервісному обслуговуванню, умови покупки нового автомобіля і т.д.) за допомогою різних засобів зв’язку.
Audi Центр Київ Юг
Відділ продажу:
+38 044 536 92 92
sales@audi-yug.com.ua
Сервіс:
+38 044 536 92 29
service@audi-yug.com.ua
Контакти keyboard_arrow_right

Для індивідуалістів.

Зовнішній дизайн Audi A1 Sportback

Екстер’єр моделі Audi A1 вражаюче переосмислений і реалізований. На вибір пропонується 10 кольорів забарвлення кузова. Деякі елементи можна ексклюзивно виконати в контрастному кольорі: зокрема, дах, корпуси зовнішніх дзеркал, бічні передні спойлери і бічні пороги.

Детальніше про лінії обладнання
Повна свобода дій: лінії обладнання A1 Sportback

Повна свобода дій: лінії обладнання A1 Sportback

Залежно від лінії виконання – Basic, Advanced або S line – зовнішній дизайн отримує нові акценти. Елементи екстер’єру набувають нових форм, кольорів, стилістики. Унікальний пакет Black Edition пропонує ексклюзивне виконання екстер’єру в чорному кольорі.

Advanced, Design Selection і S Line A1 Sportback

Для інтер’єру також є три опціональних пакета: Advanced, Design Selection і S Line, що надають на вибір комплекс нових кольорів і матеріалів обробки.

Модульна структура лінійок A1 Sportback

Нова особливість Audi A1 Sportback – модульна структура лінійок. Вона надає Вам максимальну свободу дій: вперше клієнти можуть поєднувати і комбінувати різні лінійки обробки екстер’єру та інтер’єру на свій розсуд.

Екстер’єр Audi A1 Sportback: яскрава і мужня зовнішність

Широкий анфас і короткі звіси формують сучасний зовнішній вигляд з акцентом на спортивність. Решітка Singleframe виконана широкою, і посаджена досить низько: в поєднанні з трьома поздовжніми воздуховодами, що нагадують Audi Sport quattro 1984 року випуску, вона формує стильний фронтальний вигляд автомобіля. Новий Audi A1 Sportback оснащується найсучаснішою оптикою, яка доступна концерну на сьогоднішній день. Субкомпактний Audi A1 отримав денні ходові вогні, інтегровані в фари. У задній проекції ми спостерігаємо дещо угловаті ліхтарі заднього освітлення з LED-технологією.

Екстер'єр Audi A1 Sportback: яскрава і мужня зовнішністьь A1 Sportback
Детальніше про екстер'єр
Детальніше про екстер'єр Audi A1

У профіль новий Audi A1 Sportback нагадує перші легендарні спортивні моделі Audi Sport quattro і Audi Ur-quattro. Через широкиі нахилені задні стійки здається, що автомобіль рухається, навіть в статичному положенні. Лінія даху, доступна в двох темних кольорах, завершується над задньою стійкою: завдяки цьому створюється враження, що дах більш плоский, а кузов опущений ще нижче. Всі клиновидні лінії на бортах - від країв вікон до порогів - спрямовані вгорі корми автомобіля. Виразні, ефектні колеса і низька плечова лінія між ними виділяє Audi A1 Sportback на трасі. Низька лінія між крилами ще більше привертає погляди до корми Вашого Audi.

Технологія прогресивного освітлення Audi A1

Новий Audi A1 Sportback оснащується найсучаснішою оптикою, яка доступна концерну на даний момент. У денний час світлова графіка реалізується за рахунок опціональних Full-LED фар, що підкреслюють динамічну форму крил - до речі, вони нагадують підводні крила вітрильних суден. Елементи крил на флангах додають відчуття значної ширини автомобілю.

Цифрові технології на службі комфорту.

Управління та розваги в новому Audi A1 Sportback

Інформаційно-розважальна система нового Audi A1 Sportback реалізована за найостаннішими стандартами німецького бренду. У неї входить адаптована радіостанція MMI з 10.1-дюймовим дисплеєм в топовій комплектації і з 8.8-дюймовим - в базовому і середньому виконанні. За доплату можна отримати підтримку Apple CarPlay і Android Auto. Також за бажанням можна оснастити свій новенький Audi бездротовою зарядкою для смартфона, стереосистемою Bang & Olufsen і фірмовою навігаційною системою MMI з доступом до соціальних мереж і Google Earth.

Управління та розваги в новому Audi A1 Sportback
Детальніше про інформаційно-розважальні функції
MMI Navigation plus і Audi connect

MMI Navigation plus і Audi connect

Інформаційно-розважальна система дісталася новому хетчбеку від останніх повнорозмірних новинок, в тому числі Audi A8. У неї входить адаптована радіостанція MMI з 10.1-дюймовим дисплеєм в топової комплектації і з 8.8-дюймовим - в базовому і середньому виконанні. За бажанням можна додатково замовити підтримку Apple CarPlay і Android Auto. Також доступна опція оснащення Audi бездротовою зарядкою для смартфона, стереосистемою Bang & Olufsen і фірмовою навігаційною системою MMI з доступом до соціальних мереж і Google Earth. У робочій зв'язці з Audi connect, навігаційна система MMI navigation plus пропонує допомогу в керівництві по маршруту - плануючи і обчислюючи актуальну дорожню обстановку в вашому районі / місті, система формує для Вас швидкий і ефективний спосіб дістатися до цілі. Крім того, Ви можете використовувати універсальні онлайн-сервіси від Audi connect. Також на замовлення доступна супутникова карта і нові 3D-моделі великих міст Європи. До 4 безкоштовних оновлень карт навігації в рік автоматично завантажуються і встановлюються в пам'ять автомобіля.

Audi virtual cockpit Audi A1

Audi virtual cockpit

Зручний великий цифровий монітор, що транслює корисну інформацію для водія: анімовані навігаційні карти, дані деяких систем допомоги водієві в графіках - і все це розміщення безпосередньо перед водієм. Бездоганний контроль водіння і комфортна взаємодія з автомобілем.

Audi smartphone interface Audi A1

Audi smartphone interface

Інтерфейс Audi для підключення смартфонів забезпечує постійний зв'язок в дорозів новому Audi A1 Sportback. Цей функціонал для Android або iOS підключається до мультимедійної системи MMI Navigation plus через USB-кабель. Дозволяє користуватися спеціально передбаченими для користування в автомобілі додатками за технологією Apple CarPlay або Android Auto - телефонія, повідомлення, навігація і медіа додатку. При управлінні за допомогою Android Auto можна користуватися картами Google Maps, дзвонити і дивитися історію дзвінків і відтворювати музичні композиції, наприклад, через Google Play Music. Корисна недорога опція, яка дозволяє перенести частину корисних функцій свого телефону в мультимедійно-інформаційну систему Audi A1 Sportback.

Звуковая система Bang & Olufsen

Звукова система Bang & Olufsen

Шикарна аудіосистема Bang & Olufsen з об'ємним звучанням включає 11 потужних динаміків потужністю 560 Вт. Звукова система використовує лобове скло хетчбека як поверхню для відображення: в результаті музика звучить так, ніби вона була записана у концертному залі.

Потужний і ефективний в умовах мегаполісу: двигуни Audi A1 Sportback

Незалежно від того, рухаєтеся ви по міських вулицях або їдете на екскурсію в сусідню область - потужні двигуни Audi A1 готові взяти на себе великі навантаження і пройти всі випробування. Під капотом хетчбека може бути один з відразу декількох двигунів потужністю від 95 к.с. до 200 к.с. Базова комплектація включає в себе технологію турбонаддува для двигуна, прямий вприск і фільтр для твердих частинок.

Мощный и эффективный в условиях мегаполиса: двигатели Audi A1 Sportback
Детальніше про ходову частину
Детальніше про ходову частину Audi A1

Audi пропонує вибір між механічною 6-ступінчастою коробкою передач або семиступінчастою коробкою передач з подвійним зчепленням S tronic для всіх двигунів. Винятком є ​​двигун верхнього рівня, де шестиступінчаста коробка передач S tronic йде в стандартній комплектації.

Шасі Audi A1 Sportback: спортивна і впевнена їзда

Конструкція осі нового Audi A1 Sportback забезпечує гнучке управління і спортивний, впевнений в собі досвід водіння. На додаток до базового шасі додатково передбачена більш жорстка спортивна підвіска. Настроювані динамічні пакети для всіх видів обладнання ще більше підвищують спортивність A1 Sportback. Гальмівна система нового A1 Sportback тонко і при цьому надійно збільшує контроль за динамікою. В якості опції доступна додатковий інструмент підвищення безпеки на схилах і підйомах, не дозволяючи йому знову почати небажаний рух після зупинки. Діапазон коліс коливається від 15 до 18 дюймів. Новий A1 Sportback сходить з конвеєра з системою динамічного управління двигуном Audi в якості опції. При цьому водій в будь-який момент може вибирати з 4 режимів, що визначають характеристики руху: на вибір є «авто», «динамічність», «ефективність» і «індивідуальний режим».

Детальніше про простір і комфорт
Багажне відділення Audi A1

Багажне відділення

Об'єм багажного відділення збільшився на 65 літрів і складає 335 літрів; зі складеними задніми сидіннями він збільшується до 1090 літрів. Висота порога багажного відділення становить 67 сантиметрів.

Бокси Audi для багажу і транспортування лиж Audi A1

Бокси Audi для багажу і транспортування лиж

Ідеальне рішення для тих, хто любить активний відпочинок: бокси для багажу і транспортування лиж дозволять захопити все необхідне з собою, як далеко Ви б не їхали. Оригінальні аксесуари для Audi A1 - універсальна функціональність в поєднанні зі спортивним, елегантним дизайном.

Дитячі сидіння для Audi A1

Дитячі сидіння для Audi A1

Максимальна безпека для дитини під час руху в місті або за його межами. Стандартне крісло не здатне забезпечити необхідний рівень захисту, тому вибирайте правильне дитяче крісло для вашої дитини: для нового Audi A1 пропонується три типи крісел, різні між собою в залежності від віку дитини.
Кожне дитяче автокрісло повністю відповідає стандарту безпеки ECE-R 44/04.

У другому поколінні: новий Audi A1 Sportback

Новий A1 Sportback значно виріс в довжину: отримавши додаткові 56 міліметрів автомобіль простягається в профіль на цілих 4,03 метра. У той же час ширина залишилася майже незмінною - 1,74 метра. Висота моделі нового покоління становить всього 1,41 метра, а з антеною дотягує до 1,43 метра. Новий Audi A1 Sportback виходить на ринок Європи восени 2018 року. Ціни на новий Audi A1 Sportback починаються від 20 000 євро в Німеччині.

У другому поколінні: новий Audi A1 Sportback
Тест-драйв Audi

Ознайомча поїздка допоможе Вам по достоїнству оцінити всі переваги моделей Audi. Просто надішліть заявку на тест-драйв, вкажіть модель автомобіля і зручний для Вас час.

Нові автомобілі Audi в наявності

Каталог нових моделей авто, які є в наявності на даний момент у офіційного дилера Audi в Україні.

Фінансові послуги Ауді Центр Київ Юг

Обирайте ціль. Ми підтримаємо вас в її реализації. Ми зорієнтуємо вас в усіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

Выберите себе язык

Русский Украинский