Audi A3

  Новий Audi A3

  Погляд вперед.

  Здавалося б, чим ще нас можна здивувати, але наш старий знайомий став ще краще! Ще б пак, адже з новими системами і оновленим двигуном Новий Audi A3 успішно лідирує. Крім того, автомобіль тепер оснащений віртуальної панеллю приладів – Audi Virtual Cockpit , яка доступна в цьому класі вперше.

  Знайомство з Audi A3. Галерея

  Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу Audi A3.

  Огляд

  Новини AudiПідписуйтесь на новини від офіційного дилера Audi в Україні. Отримуйте першими інформацію про спеціальні пропозиції, акції, прем’єри автомобілів, запрошення на заходи, а також будьте в курсі останніх подій зі світу Audi. Дізнатися більше

  Варіанти обладнання Audi A3

  Зробіть свій автомобіль таким, яким Ви його бачите. Розставте акценти, які зможуть підкреслити спортивність, виділити темперамент і відобразити Вашу індивідуальність. Нехай кожна хвилина за кермом Audi A3 приносить Вам особливе задоволення!

  Пакет S line

  Додатковий пакет оснащення S line для нового Audi A3 допоможе Вам підкреслити неймовірний характер Вашого автомобіля. Перетворіть Ваш Audi в об’єкт загального захоплення за допомогою яскравого спортивного дизайну!

  Новини Audi

  Підписуйтесь на новини від офіційного дилера Audi в Україні. Отримуйте першими інформацію про спеціальні пропозиції, акції, прем’єри автомобілів, запрошення на заходи, а також будьте в курсі останніх подій зі світу Audi.

  Світ Audi завжди поруч з Вами. Завантажте календар – шпалери 2017 року на робочий стіл Вашого Персонального Комп’ютера

  Фінансові послуги Ауді Центр Київ Юг

  Ми зорієнтуємо Вас у всіх питаннях, що стосуються кредитування, страхування та інших фінансових послуг.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский