Audi A3 Cabriolet

  Новий Audi A3 Cabriolet

  Надихаюча свобода.

  Його лінії зачаровують з першого погляду. Елегантність і легкість пропорцій в поєднанні з динамічністю – характерні риси кабріолета Audi A3. Він підкорює своїм виглядом, навіть не рушивши з місця. Автомобіль Audi A3 створений для безмежної свободи і відкритий досягненню нових горизонтів. Перспективи, що викликають захват, відкриються, як тільки Ви опустите вишуканий складаний верх, що входить в серійну комплектацію. Їм можна управляти навіть під час руху при швидкості до 50 км /г. А поліпшена шумоізоляція створить приємну тишу в салоні, щоб Ви могли насолодитися насиченими звуками музики преміальної акустичної системи Bang & Olufsen Sound System, доступною під замовлення.

  Варіанти додаткового обладнання. Пакети індивідуалізації Audi A3 Cabriolet

  Зробіть свій автомобіль таким, яким бачите його саме Ви. Розставте акценти, які зможуть підкреслити спортивність, виділити темперамент і відобразити Вашу індивідуальність. Нехай кожна хвилина за кермом Audi A3 Cabriolet приносить Вам особливе задоволення!

  Audi A3 Cabriolet. Пакет оснащення S line

  Додатковий пакет оснащення S line допоможе Вам підкреслити неймовірний характер Вашого автомобіля. Перетворіть Ваш Audi в об’єкт загального захоплення за допомогою яскравого спортивного дизайну!

  Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

  Вибирайте ціль. Мы підтримаємо вас в її реалізації. Ми зорінтуємо вас в усіх питаннях, які стосуються кредитування та страхування автомобілю Audi.

  Завантажте календар 2017 року на Ваш ПК.

  Підписка на новини

  Audi Newsletter від дилера Ауді Центра Київ Юг — це завжди актуальная інформація про новини. останніх подій з світу Audi, про спеціальні пропозиціх та діючих акціях.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский