a3_limousine
Audi A3 Limousine

  Новий Audi A3 Limousine

  Ви будете в повному захваті.


  Представляємо Вам автомобіль, який викликає захват з першого погляду – Audi A3 Limousine. Атлетичну статуру, динамічний силует, стрімкий характер … Відтепер «седан» А3 знаходить абсолютно нові властивості: елегантність, впевненість в собі і готовність підкорювати нові горизонти. Цей автомобіль відкрито і голосно заявляє про себе. Широкий, по-спортивному низький, компактний кузов, точені чіткі лінії створюють помітний та чіткий образ Audi A3 Limousine. Яскраві деталі: потужна радіаторна решітка Audi Singleframe і світлодіодні фари Audi Matrix LED, ідеально вписуються в об’ємні форми капота, великі повітря забірники і зухвала кромка спойлера – все вказує на спортивний характер Audi A3 Limousine.

  • gray
   white
   blue
   white
  • 1
   2
   2
   2
  Знайомство з Audi A3 Limousine. Галерея

  Динамічний силует, витончені форми, легкість на підйом – познайомтеся з новим Audi A3 Limousine!

  Огляд
  Технології Audi A3 Limousine

  Світ безперервно змінюється. Технологічний прогрес набирає обертів і це відкриває нові можливості – в тому числі при виборі автомобіля. Під девізом нашої компанії «Vorsprung durch Technik» (Перевага високих технологій) ми прагнемо внести свій вклад в цей прогрес. Наша мета – створення інноваційних технологій, що полегшують і збагачують Ваше життя. Технологій, які не тільки відповідали б Вашим бажанням, але і передбачала їх.

  Ще більш спортивний. Комплектація Audi A3 Sport

  Зупинивши свій вибір на комплектації Audi A3 Sport, Ви продемонструєте свій спортивний характер. Це можливо зробити завдяки деталям, які виразно підкреслюють темперамент автомобіля Audi A3 з першого погляду заявляють про його чудові технічні характеристики.

  Audi A3 Limousine. Пакет S line

  Додатковий пакет оснащення S line допоможе Вам підкреслити неймовірний характер Вашого автомобіля. Перетворіть Ваш Audi в об’єкт загального захоплення за допомогою яскравого спортивного дизайну!

  Доступні комплектації в наявності:

  A3 Limousine
  • Сидіння в тканині plenum/шкірі
  • Передні спортивні сидіння
  • Фари світлодіодні
  Ціна: 41 082 €
  • A3 Limousine PI DESIGN 381867
  Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

  Выбирайте цель. Мы поддержим вас в ее реализации. Мы сориентируем вас во всех вопросах, касающихся кредитования и страхования автомобиля Audi.

  Світ Audi завжди поруч з Вами. Завантажте календар – шпалери 2017 року на робочий стіл Вашого Персонального Комп’ютера

  Підписка на новини

  Audi Newsletter от официального дилера Ауди Центра Киев Юг — это всегда актуальная информация о новостях. последних событиях из мира Audi, о специальных предложениях и действующих акциях.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский