a3_sportback
Audi A3 Sportback

  Новий Audi A3 Sportback

  Потужний ривок.

  Стрімкі контури, прекрасні лінії, лаконічний і витончений силует … Відкрийте всі інновації Audi A3 Sportback! На особливу увагу заслуговує віртуальна приладова панель Audi Virtual Cockpit, яка вперше застосована в автомобілях компактного класу.

  • gray
   white
   blue
   white
   blue
  • 1
   2
   2
   2
  Знайомство з Audi A3 Sportback. Галерея.

  Прогресивний дизайн, який говорить своєю власною мовою. Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій і пропозицій з продажу Audi A3 Sportback.

  Огляд
  Ще один крок до автопілотування. Інноваційні технології нового Audi A3 Sportback

  Зробити автомобіль ще більш комфортним і безпечним можливо за допомогою наших унікальних електронних асистуючих систем. Круїз-контроль з функцією Stop & Go в поєднанні з коробкою передач S-tronic контролює дистанцію. Асистент контролю поперечного руху попереджає Вас про ризик зіткнення. Також автомобіль, при бездіяльності водія, здатний дотримуватися заданої траєкторії або ж знизити швидкість, до повної зупинки. Audi Асистент руху в пробці може взяти на себе управління, позбавляючи Вас від напруги при русі в щільному трафіку.

  Доступні комплектації в наявності:

  Audi A3 Sportback
  • Кермо спортивне шкіряне, 3 спиці багатофункціональне, з підігрівом
  • Оптичний пакет Титан чорний від Audi Exclusive
  • Стеля з тканини чорного кольору
  • Круїз – контроль
  Ціна: 44 138 €
  • Audi A3 Sportback PI DESIGN 381868
  Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

  Вибирайте ціль. Мы підтримаємо вас в її реалізації. Ми зорінтуємо вас в усіх питаннях, які стосуються кредитування та страхування автомобілю Audi.

  Завантажте календар 2017 року на Ваш ПК.

  Підписка на новини

  Audi Newsletter від дилера Ауді Центра Київ Юг — це завжди актуальная інформація про новини. останніх подій з світу Audi, про спеціальні пропозиціх та діючих акціях.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский