Audi A3 Sportback е-Tron

  Інноваційний та екологічний Audi A3 Sportback е-tron.

  Світ, що змінюється.

  Новітній гібрид Audi A3 Sportback е-tron, що насправді є революційним, вміло тримає баланс між впливом на світ, що нас оточує, та продуктивністю, поєднуючи динаміку потужного електроприводу та переваги двигуна внутрішнього згоряння. Цей доволі компактний автомобіль преміум-класу не змінить ваших відчуттів під час водіння, при цьому докорінно змінивши вашу думку про гібриди.

  Знайомство з Audi A3 Sportback е-tron. Галерея

  Революційний гібрид, який змінює світ. Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій і пропозицій з продажу Audi A3 Sportback е-tron.

  Огляд

  Гармонійне співіснування динаміки й екологічності Audi A3 Sportback е-tronПоєднання потужності моторів та акумуляторних батарей надасть Вам можливість отримати автомобіль, динаміка і потужність якого вразять будь-кого! Неодмінної Вашої уваги при цьому заслуговує те, що викиди вуглекислого газу при цьому мінімізовані (в середньому 35 г/км.)

  Легкість підзарядки Audi A3 Sportback е-tron

  Немає потреби детально обговорювати зовнішній дизайн A3 Sportback е-tron, бо він запозичений у моделі Audi А3 – третього покоління. Виключення – лише в радіаторній решітці, що має логотип Audi та порт для заряджання, який конструктори так вміло приховали за знаковим чотирма кільцями. При цьому привабливості у використанні даного авто додає можливість заряджати акумулятор навіть від звичнойнісінької побутової мережі 220В.

  Пакет е-Tron PlusОтримати нові можливості Вам пропонується з пакетом е-tronPlus. Панель приладів Audi Virtual Cockpit з переконуючим дисплеєм діагоналлю 12,3 дюйма, пошукова система Audi MMI Navigation plus і MMI touch та телефон Audi phone box дозволять Вам відчути більше позитивних емоцій від керування Audi A3 Sportback е-tron!

  Та чому саме він – A3 Sportback е-Tron?

  A3 Sportback е-tron надає Вам необмежені можливості, зокрема високу ефективність без забруднення довкілля, спортивну динаміку водіння та зручні варіанти для заряджання акумулятора. Відкривайте для себе нові грані автомобільного світу з новим Audi A3 Sportback е-tron невідкладно!

  Запис на тест-драйв

  Вибір автомобілю стане простіше, якщо Ви спробуєте модель в дії. Ознайомлювальна поїздка допоможе Вам оцінити всі переваги моделі.

  Світ Audi завжди поруч з Вами

  Завантажте календар 2017 року на Ваш ПК.

  Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

  Вибирайте ціль. Мы підтримаємо вас в її реалізації. Ми зорінтуємо вас в усіх питаннях, які стосуються кредитування та страхування автомобілю Audi.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский