Audi A3 Sportback g-tron

  Новий Audi A3 Sportback g-tron

  Змінює світ. Без негативного впливу

  Комбінована витрата палива: бензин 5.4-5.1 л / 100 км | CNG 3,5-3,3 кг / 100 км;
  Викиди CO₂ в комбінованому циклі: бензин 126-117 г / км | CNG 96-89 г / км

  Audi A3 Sportback g-Tron – досконале втілення ідеї про те, що переваги повинні бути різнобічними. Audi робить великий крок вперед і створює універсальний автомобіль, здатний працювати на всіх основних видах палива. Крім «всеядного» двигуна, він також має компактність, самовпевнений дизайн і широкі функціональні можливості. Будь-то в поїздках по місту або тривалих подорожах – з Audi A3 Sportback g-Tron Ви стабільно відчуваєте перевагу в будь-якій ситуації.

  • Викиди CO₂ до 20%.

   Завдяки Audi e-gas.
  • Audi A3 Sportback g-Tron – унікальна інноваційна розробка, що представляє собою один з найцікавіших проектів у галузі використання поновлюваних джерел енергії. Адже це не просто автомобіль, а повноцінна система, налаштована на вироблення та утилізацію екологічно чистої енергії. І при цьому A3 Sportback g-Tron має вражаючу спортивність, відмінний дизайн і вражаючу витривалість. Під капотом причаївся двигун 1.4 TFSI потужністю 110 к.с. (81 кВт), який демонструє нам ефективність і економічність в новій якості. Потужніша чотирициліндрова силова установка прекрасно сприймає різні види палива і забезпечує значний запас ходу: при використанні природного газу він становить 400 км, а з використанням бензину підвищується на 900 км. Зміна з одного режиму на інший відбувається автоматично, без участі водія.

  • Audi e-gas – це синтетичний метан, суміш вуглекислого газу і водню. Його хімічний склад практично ідентичний тому, що має природний газ – це робить його використання, транспортування і продаж простим і доступним. В майбутньому e- gas, який виробляється на заводі Audi, може являти собою повноцінну заміну викопного природного газу, при тому що він максимально доброзичливий до екології: в газовому режимі A3 Sportback g-Tron практично не виділяє CO2. Вартість такого палива як і раніше значно нижче, ніж палива для бензинових і дизельних транспортних засобів.

  • Audi активно втілює в життя унікальні технології з вироблення і використання поновлюваних джерел енергії, що дозволяють знизити негативний вплив людської діяльності на навколишнє середовище. У газовому режимі A3 Sportback g-Tron виділяє значно менший обсяг викидів – на 80% менше в порівнянні зі звичайними бензиновими двигунами.

  • A3 Sportback g-Tron оснащений семиступінчастою коробкою передач S Tronic, що представляє більший набір можливостей, ніж шестиступінчаста коробка передач. З S Tronic автомобіль споживає всього від 3,5 до 3,3 кг природного газу або e-gas в циклі NEDC на 100 кілометрів, що відповідає випромінюванню 95-89 г CO₂ на км.

  A3 Sportback g-Tron не вимагає від вас змін в досвіді водіння

  Модель g-Tron несе в собі фірмову спортивність, прогресивний дизайн і чудову мобільність. І при цьому вона не вимагає змінювати себе в якості водія: динаміка, управління і все характеристики їзди аналогічні класичній A3 Sportback. Відмінності від бензинової моделі є, але вони є позитивними: більш низькі витрати на паливо і нейтральність по відношенню до навколишнього середовища.

  Модель A3 Sportback g-Tron брала участь в тестах журналу Auto Bild, покликаних виявити рівень витривалості автомобілів. G-tron в режимі використання стисненого природного газу показав вражаючі результати на тривалому відрізку дороги і отримав нагороду першого класу 1+.

  Що таке G-tron?

  Термін g-Tron використовується для всіх моделей Audi, здатних працювати на CNG (стисненому природному газі). У Європі досить багато (близько 3500) заправних станцій, де можна легко заправити свій g-Tron. При спалюванні природного газу в спеціальній камері авто практично не виділяється вуглекислого газу, і тому виробництво і використання таких автомобілів дуже сприятливо позначається на екологічній ситуації в світі. Це особливо актуально на тлі дедалі ширшої проблеми зі зміною клімату. Основний компонент CNG – метан – характеризується найбільш низькими питомими викидами СО2 серед всіх видів викопного палива. Цікаво, що отримати метан можна навіть з органічних відходів, а також з злиття водню і вуглекислого газу. Таким чином, g-Tron є вкрай безпечним, ефективним і економічним видом транспортного засобу, який в найближчому майбутньому буде мати масовий попит в світі.

  Як працює CO₂-цикл з Audi e-gas?

  Audi e-gas – унікальна розробка компанії, створена на спеціальному заводі у Німеччині. В даний час синтетичний метан e-gas проводиться на найбільшому подібному заводі в світі, який знаходиться в регіоні Емсланд. Паливо створюється з поновлюваних джерел енергії і при згорянні практично не виділяє CO2. Власникам автомобілів g-Tron немає необхідності шукати якусь спеціальну газову заправну станцію і це дозволяє насолоджуватися перевагами екологічного авто в повному комфорті.

  Запис на тест-драйв

  Вибір автомобілю стане простіше, якщо Ви спробуєте модель в дії. Ознайомлювальна поїздка допоможе Вам оцінити всі переваги моделі.

  Світ Audi завжди поруч з Вами

  Завантажте календар 2017 року на Ваш ПК.

  Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

  Вибирайте ціль. Мы підтримаємо вас в її реалізації. Ми зорінтуємо вас в усіх питаннях, які стосуються кредитування та страхування автомобілю Audi.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский