Audi A3 Sportback нове покоління потужності

Audi A3 Sportback нове покоління потужності

A3 Sportback оснащений 1,5 TFSI і 2,0 TDI з двома рівнями потужності, а також 48-вольтовою плагін-гібридною системою. Ще більш потужний крутний момент, вражаючі ходові характеристики і висока ефективність в новому Audi A3 Sportback.

Високоефективний двигун 1,5 TFSI в A3 Sportback

Чотирициліндровий бензиновий двигун A3 Sportback 35 TFSI має вихідну потужність 110 кВт і забезпечує крутний момент 250 Нм в діапазоні від 1500 до 3500 об / хв. Розгін з нуля до 100 км / год займає 8,4 секунди, а максимальна швидкість автомобіля становить 224 км / год. Головною особливістю 1,5 TFSI є система циліндрів на вимогу (COD), яка тимчасово відключає другий і третій циліндри при низьких і середніх навантаженнях. Крім того, двигун дуже легкий завдяки алюмінієвому картеру, а гільзи циліндрів мають залізне покриття, яке значно знижує тертя. Модуль охолодження забезпечує ефективне управління температурою за допомогою випускного колектора, вбудованого в головку циліндрів.

Автомобіль Audi A3 sportback  вид спереду Audi A3 Sportback

Гібридна система Audi A3 Sportback

Двигун 1,5 TFSI з гібридною системою Mild Hybrid має ту ж потужність, що і бензинова модифікація. Продуктивність також ідентична; однак, електрифікований варіант ще більш ефективний. Ремінь генератора стартера (BAS) встановлений на двигуні внутрішнього згоряння і живить 48-вольтів електричну систему, в яку вбудований компактний літій-іонний акумулятор під сидінням переднього пасажира. Під час руху система MHEV забезпечує перевагу витрати палива до 0,4 літра на 100 кілометрів.

Коли водій гальмує або злегка гальмує, BAS може відновити потужність до 12 кВт і передати її на акумулятор. При русі і прискоренні з низькою швидкістю обертання він допомагає TFSI крутним моментом до 9 кВт і 50 Нм. У певних ситуаціях водіння стартер генератор зміщує навантаження так, що ефективність двигуна додатково збільшується. Також, він управляє рівнем заряду 48-вольтової батареї, накопичує достатньо енергії, щоб вимкнути двигун A3 Sportback. Потім BAS швидко і зручно перезапускає TFSI із залишковою швидкістю 22 км / год.

Автомобіль Audi A3 sportback передній бампер Audi A3 Sportback

A3 Sportback дизельні двигуни TDI

Нова модель оснащена дизельними двигунами 2.0 TDI з 85 кВт або 110 кВт. Показники потужності включають в себе окрему подачу охолоджуючої рідини з метою гнучкого управління температурою, два врівноважуючі вали для забезпечення високих характеристик (для двигуна 110 кВт), датчики тиску в циліндрі для досягнення оптимального згоряння і мінімізоване внутрішнє тертя для забезпечення максимальної ефективності. Колінчастий вал на 2,8 кг легше, ніж у попередньої модифікації.

A3 Sportback 30 TDI оснащений 2.0 TDI з вихідною потужністю 85 кВт, що забезпечує 300 Нм крутного моменту при обертах від 1600 до 2500 об / хв. TDI потужністю 85 кВт розганяє модель з місця до 62,1 миль на годину за 10,1 секунди і розвиває максимальну швидкість 206 км / ч. A3 Sportback 35 TDI оснащений 2,0 TDI з вихідною потужністю 110 кВт, 360 Нм при швидкості від 1600 до 2750 об / хв, 0-100 км / год за 8,4 секунди, у той час як максимальна швидкість досягає 224 км / год.

Автомобіль Audi A3 sportback  вид ззаду Audi A3 Sportback

Механічна коробка передач в A3 Sportback

Передача потужності здійснюється механічною коробкою передач у стандартній комплектації A3 Sportback 35 TFSI і A3 Sportback 30 TDI за допомогою абсолютно нової шестиступінчастої механічної коробки передач. Система охоплює діапазон крутного моменту від 200 до 340 Нм. Зниження шкідливих викидів при цьому до 5 грамів CO2 на 100 кілометрів. Перша передача зазвичай має дуже коротке передавальне число для забезпечення потужного пуску, а найвища передача має дуже довге число з метою зниження швидкості обертання і витрати.

Автомобіль Audi A3 sportback мотор Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback з семиступінчастою S tronic

A3 Sportback 35 TFSI MHEV і A3 Sportback 35 TDI в стандартній комплектації оснащені семиступінчастою S tronic, якою водій може керувати за допомогою лопастей на кермі. Передавальне число також відносно коротке на більш низьких передачах і довге на більш високих. Взаємодіючи з опціональною динамічною системою управління Audi drive select, трансмісія з швидким перемиканням та подвійним зчепленням пропонує функцію вільного ходу, яка активується в ситуаціях, коли водій знімає ногу з педалі газу.

Автомобіль Audi A3 sportback коробка передач Audi A3 Sportback

Підвіска нового Audi A3 Sportback

Маневрений в місті, спортивний на бездоріжжі і комфортний на шосе - завдяки підвісці нового A3 Sportback. Стандартна підвіска забезпечує спортивність і необхідний баланс, поєднуючи розкішний комфорт при їзді з вражаючою динамікою. Ширина передньої і задньої колії збільшилася по ширині на 11 міліметрів, до 1554 і 1525 міліметрів відповідно.

Audi оснащена віссю MacPherson з нижніми поперечними важелями спереду. Моделі потужністю 110 кВт і більше оснащені чотириланковою задньою підвіскою з окремим розташуванням амортизаторів. Двигуни потужністю менше 110 кВт оснащені легкою і компактною торсіонною задньою віссю, де поворотні підшипники виготовлені з алюмінію.

Стандартне електромеханічне рульове управління з підтримкою потужності, має пряме передавальне число, яке зменшує рульове зусилля в міських умовах і при маневруванні; в крутих поворотах новий A3 Sportback ще більш динамічний, ніж будь-коли.

Автомобіль Audi A3 sportback вид збоку Audi A3 Sportback

Додаткова система підвіски A3 Sportback

Для варіантів двигуна потужністю 110 кВт підвіска доступна з адаптивним демпфуванням з керуванням за запитом, який знижує корпус на 10 міліметрів. Датчики вимірюють вертикальне прискорення конструкції кузова і відносний рух кожного колеса окремо. Блок управління обробляє їх сигнали протягом мілісекунд і безперервно адаптує кожну заслінку індивідуально до дорожніх умов, стилю водіння і налаштування динамічної системи управління Audi drive select.

Демпфери забезпечують дуже широкий діапазон між дуже комфортним рухом і маневреністю. Зі спортивною підвіскою, яка входить в стандартну комплектацію екстер'єру S line, автомобіль стає ще більш спортивним і впевненим.

Автомобіль Audi A3 sportback задні фари Audi A3 Sportback

Система Audi drive select і ESC

Водіння стає ще більш комфортним і захоплюючим завдяки опціональній системі Audi drive select. Водій може використовувати цю систему для зміни не тільки налаштувань амортизаторів, але і характеристик допоміжної системи рульового управління і реакції дросельної заслінки, а також точок перемикання S tronic (для версій двигуна з 110 кВт).

Вибіркове управління крутним моментом сприяє динаміці автомобіля: якщо переднє колесо на внутрішній стороні повороту втрачає зчеплення при поворотах на високій швидкості, система злегка гальмує для того, щоб автомобіль підтримував стабільну стійкість.

Також, A3 Sportback оснащений новою модульною системою динамічного управління. Центральна система збирає дані з усіх компонентів, що відносяться до поперечної динаміки, і, таким чином, забезпечує точне і швидке взаємодія між ними. Крім того, система розраховує оптимальні настройки для адаптивних амортизаторів, ESC і повного приводу quattro - прогнозовано на основі рухів рульового управління. В результаті, модульна система динамічного управління підвищує маневреність, особливо на звивистих дорогах.

Автомобіль Audi A3 sportback передні фари Audi A3 Sportback

Audi A3 Sportback колеса та гальмівна система

Оснащення нового A3 Sportback пропонує колеса від 16 до 19 дюймів з розміром шин 235/35. Лінія дизайну екстер'єру включає 17-дюймові колеса, в той час як Audi Sport пропонує 18-дюймові і 19-дюймові колеса. Шини для всіх розмірів були оптимізовані без зниження рііня керованості або ефективності гальмування.

Гальмівні диски на передній осі мають внутрішню вентиляцію і діаметр 312 міліметрів, на задній осі - 272 міліметри. Гальмівні поршні знаходяться під тиском за допомогою електричного підсилювача гальм. Завдяки дуже швидкому часу відгуку розробники змогли збільшити повітряний проміжок між гальмівною колодкою і гальмівним диском. В результаті, це запобігає втраті тертя через легкого контакту з гальмівними колодками і підвищує ефективність.

Автомобіль Audi A3 sportback решітка радіатора Audi A3 Sportback

Багажне відділення і простір салону A3 Sportback

Новий A3 Sportback пропонує більше простору і функціональності в поєднанні з компактними габаритами. Розміри автомобіля складають 4,34 метра в довжину і 1,82 метра в ширину без дзеркал, що на три сантиметри довше, ніж попередня модель. Без антени на даху новий A3 Sportback має висоту 1,43 метра, а колісна база становить 2,64 метра, що підкреслює спортивний характер компактної моделі і створює вільний простір в першому ряду сидінь.

На додаток до стандартних сидінь Audi пропонує нові вдосконалені спортивні сидіння з високими бічними валиками і вбудованими підголівниками, які є стандартними для лінії S дизайну салону. Додатково доступний обігрів сидінь, електричне регулювання та підтримка попереку з функцією масажу.

Залежно від положення задніх сидінь об'єм багажного відділення складає від 380 до 1200 літрів і буксирну здатність до 1600 кг. З коефіцієнтом аеродинамічного опору 0,28, A3 Sportback є особливо ефективним, що знижує викиди CO2 і витрату палива. Охолодження гальм з нейтральним коефіцієнтом опору є ще однією новою функцією.

Автомобіль Audi A3 sportback багажник Audi A3 Sportback