Audi A3 Sportback: огляд аристократичного хетчбека версії 2017

Audi A3 Sportback: огляд аристократичного хетчбека версії 2017

Емоційний дизайн, матричні світлодіодні фари, точка доступу Wi-Fi - Audi A3 Sportback з першого погляду змушує сприймати себе всерйоз. Навесні минулого року все сімейство Audi A3 було модернізовано - торкнувшись дизайну, моторної лінійки, технічного оснащення і, звичайно, сучасних технологій. Найкраще зрозуміти, в чому унікальна оновлена лінійка A3, вийде на прикладі Audi A3 Sportback.

В основі Audi A3 Sportback - інноваційна платформа MQB

Ви чули про платформу MQB? Назва цієї автомобільної платформи авторства Volkswagen Group перекладається як «Модульна поперечна матриця». Вона дає можливість легко і швидко вносити зміни в колісну базу і ширину коліс автомобіля, а також легко пристосовувати конвеєр заводу під випуск моделей різних класів. За платформою MQB - майбутнє. І в найближчому майбутньому на цій платформі вийде відразу ряд новинок різних автовиробників. Але саме Audi A3 став першим автомобілем, для якого була використана платформа MQB в якості основної. Фундаментальні переваги такого кроку - знижена маса автомобілів, а також величезна кількість інноваційних рішень, які зачіпають питання безпеки і мультимедійних розваг.

Новий автомобіль Audi A3 Sportback

Системи управління і колісна база Audi A3 Sportback

У третього покоління Audi A3 Sportback, як ми відзначали вище, збільшена колісна база на 50 і 40 мм за допомогою ширшої передньої колії. Хетч оснащений шестиступінчастою механічною коробкою передач з функцією S-tronic, системою Audi Drive Select і додатковим електромагнітним управлінням заслінкою.

У стандартному варіанті розмір коліс складає 16 дюймів, але за бажанням можна оснастити модель 19-дюймовими версіями, а також використовувати різноманітний вибір колісних конструкцій.

Audi A3 Sportback з мотором 2.0 TFSI quattro має наступну витрату палива: міський / позаміський / комбінований (в л / 100 км): 7.4 - 7.1 / 5.1 - 4.8 / 6.0 - 5.7. Обсяг викидів CO комбінований: 137-130 г / км.

Новий автомобіль Audi A3 Sportback вид сбоку

Дизайн Audi A3 Sportback

Решітка Singleframe стала ще більш плоскою і широкою. Весь передній бампер повністю перероблений і тепер має абсолютно нову геометрію, яка випромінює ще більш спортивний вигляд. Фари теж отримали нове привабливе оформлення і приголомшливо виглядають в поєднанні з опціональною світлодіодною технологією Audi Matrix. У задній частині авто з'явився новий дифузор і дуже вдала розділова кромка, які підкреслюють ширину і значимість спортивного Audi A3.

Цікава особливість саме моделі Sportback - можливість вибрати серед 13 варіантів забарвлення кузова максимально вам відповідний. Також можна порадувати себе додатковим пакетом опцій і додати глянець навколо вікон. Переглянувши різні варіанти забарвлення, ми зробили висновок: особливо хорош Audi A3 Sportback у червоному кольорі. З великими колесами і значним кузовом хетчбек виглядає гармонійно, солідно і на порядок дорожче моделей свого сегмента.

Новий автомобіль Audi A3 Sportback экстерьер

Сучасні технології та системи Audi A3 Sportback

Новий Audi A3 пропонує великий вибір розважальних можливостей, а також різних систем, що надають практичну допомогу під час їзди. Мова йде про сучасні навігаційні системи, включаючи навігацію Google Earth, систему відстеження трафіку в режимі реального часу, програму для парковки і так далі. У салоні також встановлена зручна система стільникового зв'язку, що дозволяє завжди залишатися в контакті з колегами і сім'єю. Поруч з водійським кріслом встановлений 12,3-дюймовий TFT-дисплей, на якому в будь-який момент можна знайти всю актуальну інформацію про стан авто і дорожньої ситуації. Додавши до цього цілий пучок додаткових систем підтримки водія, унікальних для цього сегмента і полегшують життя на дорогах, ми отримуємо самий довгоочікуваний хетчбек останніх 10 років.

Новий автомобіль Audi A3 Sportback задние фары

А яка висока якість: в деталях, дизайні, і в усіх дрібницях і найголовніших моментах! Здавалося, що в цьому сегменті Golf - однозначний ідеал, але тепер так сказати язик не повернеться. Audi ще краще і цікавіше - матеріали, зазори, дизайн і все інше в цій моделі зроблено зразково і робить хетчбек A3 гідним наслідування.

Новий автомобіль Audi A3