a4_allroad_quattro
Audi A4 allroad quattro

  Новий Audi A4 Allroad Quattro

  Потужний. Виразний. Унікальний.

  A4 Allroad Quattro – це автомобіль зі справжнім характером позашляховика. Поєднуючи в собі витончений дизайн з максимальним функціоналом, він займає особливе положення в своїй ніші. Завдяки повному приводу quattro®, колісним аркам з потужними розширенням і збільшеному дорожньому кліренсу Ви відчуваєте себе впевнено навіть на бездоріжжі – A4 Allroad Quattro стане прекрасним компаньйоном для подорожей. Ще більше динаміки, ще більше тяги – відчуєте комфорт подорожей на довгих дистанціях.

  Галерея. Знайомство з Вашим новим Audi A4 allroad quattro

  Відчуйте всі переваги з Audi A4 allroad quattro. Огляд технологій, інновацій, характеристик, зовнішнього вигляду та інтер’єру.

  Огляд
  Панорамний огляд моделі

  Оцініть A4 allroad quattro прямо зараз! Надаємо Вам можливість розглянути автомобіль з усіх боків і в найдрібніших деталях.

  «Деталі – це не дрібниця. Деталі створюють – дизайн»

  Це слова Чарльза Еймса – одного з найбільш легендарних меблевих дизайнерів 20-го століття. Але його слова застосовні не тільки до меблевої індустрії, що і доводить перший Audi A4 Allroad Quattro, який викликав справжній фурор, дебютувавши в 2009 році. З тих пір поєднання високого рівня комфорту водіння з потужним функціоналом стало візитною карткою компанії Audi. І все це, звичайно ж, втілено в Audi A4 Allroad Quattro.

  Доступні комплектації в наявності:

  Audi A4 allroad
  • Audi music interface
  • Асистент перемикання світла фар
  • Асистент початку руху
  Ціна:
  Audi A4 allroad
  • Допомога при паркуванні заднім ходом
  • Інформаційна система водія з кольоровим дисплеєм
  • Підігрів передніх сидінь
  Ціна:
  • Audi A4 allroad 381596
  • Audi A4 allroad 381597
  Підписка на новини

  Audi Newsletter від офіційного дилера Ауді Центр Київ Юг — це завжди актуальна інформація про новини, останні події зі світу Audi, про спеціальні пропозиції та діючі акції.

  Гарантія производителя.

  4 роки пробігу або 120 000 км. пробігу

  Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

  Обирайте ціль. Ми підтримаємо вас в її реализації. Ми зорієнтуємо вас в усіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский