A4 Avant 2019 Новий автомобіль Audi A4 Avant

Audi A4 Avant

У бездоганній формі.

Спортивний зовні, комфортний всередині. Новий Audi A4 Avant.

Audi A4 Avant заворожує своїм новаторським синтезом технологій і естетики. Прогресивний дизайн відповідає не менше інноваційній конструкції кузова для ще більшої динаміки. Крім великого простору для пасажирів і багажу, в салоні нового універсала Audi A4 встановлена ​​топова інформаційно-розважальна система MMI navigation plus з MMI touch. У ній об'єднані модуль передачі даних Audi зі стандартом LTE Advanced і точкою доступу WLAN.

Audi A4 Avant: захоплюючий, надихаючий, вражаючий. Сучасний міський автомобіль з високою універсальністю, гнучкістю і першокласним комфортом. Бездоганна модель для міського життя з регулярними поїздками за межі мегаполісу.Запись на тест-драйв новой Audi
close
Запис на тест-драйв
Автомобіль
Ваші персональні дані
Ваша стать
Згода на обробку персональних даних
Цією угодою даю згоду на обробку моїх вищевказаних персональних даних Оператору: ТОВ "Ауді-Центр Київ". З цілями: обліку наданої інформації в базах даних; проведення статистичних досліджень, а також досліджень, спрямованих на поліпшення якості продукції та послуг; проведення маркетингових програм, в тому числі, для просування товарів, робіт, послуг на ринку; щоб я отримував інформацію про нові товари і послуги Оператора і партнерів Операторів (наприклад, за допомогою відправки журналів, відправки запрошень на презентації продуктів, повідомлень про технічні нововведення, майбутніх роботах по сервісному обслуговуванню, умови покупки нового автомобіля і т.д.) за допомогою різних засобів зв'язку.
Audi Центр Київ Юг
Відділ продажу Audi Центр Київ Юг
Відділ продажу:
+38 044 536 92 92
sales@audi-yug.com.ua
Сервіс:
+38 044 536 92 29
service@audi-yug.com.ua
Контакти keyboard_arrow_right

Технічні характеристики Audi A4 Avant

Більше
2 тонн
Тягового зусилля
Більше
1500 литров
Максимальний об'єм багажного відділення
Більше
500 литров
Базовий обсяг багажного відділення

Простір універсала Audi A4 Avant. Функціональність і найвища якість виконання.

Унікальна концепція універсала Audi A4, що поєднує в собі спортивний і динамічний дизайн з високою практичністю і функціональністю робить модель лідером свого класу. Просторий і дуже комфортний автомобіль з приголомшливою атмосферної всередині, завдяки якій хочеться залишатися в цьому Audi якомога довше.

Базова площа багажного відсіку складає більше 500 літрів. Якщо скласти заднє сидіння, загальна площа відсіку зберігання складе вже 1510 літрів. В якості опції можна купити спеціальну задні двері з електроприводом, яка буде відкриватися без Вашої допомоги, що вкрай зручно при завантаженні речей.

Найблагородніші матеріали, сточеним стиль і відмінне «німецьке» виконання інтер'єру - все це створюють незрівнянно вражаючу атмосферу в салоні нового Audi A4 Avant. Ви будете вражені!

Детальніше про багажний відсік
Новий автомобіль Audi A4 Avant багажний відсік

Комфортабельний

У новому Audi A4 Avant не просто надано достатній обсяг для завантаження багажу: зроблено багато, щоб цей процес був для Вас максимально зручним. З опцій для багажника універсала зокрема доступна дистанційна розблокування багажного відділення з сенсорним управлінням: навантаження і розвантаження стануть швидше і легше, адже тепер достатньо одного легкого руху для доступу до багажника. Доступні і інші практичні функції: додатковий причіп для збільшення максимального обсягу багажного відсіку.

Новий автомобіль Audi A4 Avant багажний бокс

Гнучкий

У первісному «базовому» вигляді багажний відсік надає 505 літрів вільної площі. Цього обсягу більш ніж достатньо для розміщення стандартного «відпускного» набору. В якості опції для універсала A4 завжди доступні різні практичні функції і пристосування, що допомагають зафіксувати багаж, збільшити обсяг відсіку для багажу, зробити навантаження більш зручною й легкою.

Комфортний клімат в салоні

Для Audi 4 Avant 2018 доступна на замовлення двозонний панорамний скляний дах. Вона стане ідеальним доповненням до системи кондиціонування повітря: м'яке природне освітлення прекрасно поєднується з чистим повітрям, що є заслугою клімат-контролю універсалу. Панорамний дах оснащена автоматично керованими жалюзі, так що при особливо яскравому сонці завжди можна знизити ступінь тепла і УФ-випромінювання.

Вбудовані дефлектори вітру забезпечують приємну, тиху атмосферу при русі з відкритою панорамним дахом. Все налаштоване на максимальне задоволення від дорожнього подорожі.

Новий автомобіль Audi A4 Avant панорамний дах

Динаміка Audi A4 Avant. Першокласний комфорт руху.

Яким є новий універсал Audi - більш спортивним або більш комфортним. Вам не доведеться вибирати між цими двома характеристиками: Audi A4 бездоганно поєднує ці два запити аудиторії. Основою для хорошої динаміки і першокласного комфорту стає пятіричажечная підвіска і електромеханічне рульове управління. Вражаюча легкість управління і мінімальний витрата палива - характерні технічні гідності універсалу. В якості додаткової опції є динамічне рульове управління, що передбачає змінне передавальне відношення в залежності від швидкості і кута повороту. Ще більший суверенітет і вільна спортивна їзда без обмежень.

Новий автомобіль Audi A4 авант
Детальніше про динаміку руху
Новий автомобіль Audi A4 авант інтерєр

Динамічне рульове управління і підвіска Audi A4 Avant

Оцініть бажану для всіх любителів динаміки опцію - систему динамічного рульового управління. Її придбання - гарантія високої впевненості в собі на будь-якій трасі. Динамічне рульове управління змінює своє співвідношення з урахуванням актуальної швидкості і кута повороту.

Ще одна цікава «спортивна» опція - адаптивна підвіска, що дозволяє регулювати демпфер. Вам надається два варіанти підвіски - з акцентом на комфорт або на спорт. У цих двох підвісок також різниться кліренс. Однак кожна з них буде вбудована в систему динамічної динаміки Audi drive select.

Фари Audi Avant

Прогресивна технологія освітлення.

Бачити далі, як ніхто інший: інноваційні фари з світлодіодів або з системою Matrix LED забезпечують для Вас цей привілей. При виборі системи Matrix LED Ви зможете управляти формою і яскравістю пучка на основі аналізу зображення з фронтальної камери. Крім висококласного освітлення дороги в темний час доби, задні LED-ліхтарі з динамічними миготливими покажчиками підкреслюють прогресивний дизайн.

Новий автомобіль Audi A4 Avant передня фара
Новий автомобіль Audi A4 Avant передня світлодіодна фара
Детальніше про технологію освітлення


Динамічні вказівники повороту

З динамічними сигналами поворотів світловий сигнал розподіляється зсередини назовні з високою рівномірністю. Динамічні вказівники повороту, розміщені вздовж нижнього краю задніх ліхтарів, вміють пристосовуватися до навколишнього освітлення і видавати гранично точну й ефективну роботу. Інші автомобілі на трасі завжди з легкістю помітять ваші покажчики поворотів. Оптика нового Audi A4 - важливий внесок в Вашу особисту безпеку.

Новий автомобіль Audi A4 Avant світлодіодні фари Audi Matrix

Світлодіодні фари Audi Matrix

Після рестайлінгу в Audi A4 опціонально доступний приголомшливий сюрприз - матричні світлодіодні фари головного світла. Також можлива прогресивна матрична LED-оптика. Управління фарами автомобіля здійснюється за допомогою електронного блоку, який самостійно вміє вмикати і вимикати фари, переходити з ближнього світла на дальній, змінювати ступінь світіння діодів. Потік ближнього світла створюють 11 світлодіодів, на які йде всього 20 Ватт енергії. Приголомшливе освітлення і мінімальний витрата енергії - насолоджуйтеся!

Інтерєр автомобиля Audi A4 Avant

Більший комфорт. Відчутна безпека. Помітна економічність.

Більше - комфорту, відчутніша - безпека, менше - витрати палива: універсал Audi A4 має численні системи допомоги водієві, які зуміють прекрасно подбати про це. У новому Audi A4 Avant активовано більше 30 інтелектуальних асистують систем. Багато з них пропонуються в якості додаткових опцій, але їх придбання значно підвищить задоволення від ваших поїздок, Кожна пригода на трасі набуває більш високу якість за всіма критеріями оцінки. Наприклад, помічник по прогнозуванню ефективності допомагає з інтелектуальної налаштуванням ходової частини і самої їзди і, таким чином, дозволяє економити до 10% палива. Адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Go спрощує рух в пробках і частково бере на себе рульове управління до 65 км / год, що може бути дуже корисним в умовах великого міста.

Інформація та зв'язок Audi A4 Avant

Новий Audi A4 Avant пропонує широкий спектр інтелектуальних технологій і опціонально оснащується найкращою інформаційно-розважальною системою Navigation MMI plus MMI touch. Управління універсалом Audi A4 і пересування по міських вулицях стає ще більш інтуїтивним і простим: MMI navigation plus пропонує інноваційну навігаційну технологію з максимально можливим набором функцій, граничною простотою використання і багатьма додатковими функціями.

Інноваційна панель управління Audi virtual cockpit виводить всю найважливішу інформацію у вигляді графіка. Блискучий формат презентації даних і високий рівень деталізації зробили цифрову панель Audi популярною у всіх точках земної кулі. В оновленому Audi A4 ми бачимо поліпшену версію культової цифрової панелі.

Синий антигуа Audi e-Tron
Детальніше про концепцію управління та інформаційно-розважальні функції
Новий автомобіль Audi A4 авант audi virtual cockpit

Audi virtual cockpit

Віртуальна панель приладів - блискучий зразок введення високих технологій в лінійці A4. На дисплеї з високою роздільною здатністю діагоналлю 12,3 "достатньо місця для виведення всієї корисної для водія інформації про системи аванта і характеристиках їзди. В мультимедійному режимі більшу частину дисплея займає центральне вікно, а тахометр і спідометр мають вигляд маленьких круглих циферблатів. У класичному режимі ключова роль відводиться циферблатам, через що для відображення карти з навігаційними даними або меню телефону, радіоприймача або аудіосистеми використовується більш компактний центральне вікно.

Новий автомобіль Audi A4 авант Audi connect

Інтерфейс смартфона Audi і Audi connect

Опціональний інтерфейс для мобільних пристроїв забезпечує високий рівень інтеграції і дозволяє користуватися в автомобілі технологіями Apple Car Play і Android Auto. Тепер замість статичного меню з деревовидною структурою використовується однорівневе меню, що за своєю логікою нагадує зручний і зрозумілий інтерфейс смартфонів. Управління функціями здійснюється за допомогою системи MMI з оновленим інтерфейсом. Кращим доповненням до мультимедійної системи MMI Navigation plus з сенсорною панеллю MMI touch є апаратний модуль сервісів Audi connect. Опція забезпечує підключення до мережі Інтернет з найвищою швидкістю: Ви зможете вільно переглядати веб-сторінки, відтворювати потоковий контент і користуватися електронною поштою.

Новий автомобіль Audi A4 авант проекційний дисплей

Проекційний дисплей

Опція робить водіння ще більш приємним і безпечним: корисна інформація виводиться в форматі графіка прямо на вітрове скло автомобіля. Це настільки зручно і природно, що Вам не доводиться ні на секунду відривати погляд безпосередньо від дороги. Проекційний дисплей в новому Audi A4 відображає дані систем допомоги, навігаційні дані, різні попередження і сигнали, пов'язані з ситуацією на дорозі.

Новий автомобіль Audi A4 Bang & Olufsen Sound System

Акустична система Bang & Olufsen Sound System

Завдяки опциональній системі Bang & Olufsen Sound System ви можете отримати в салоні Audi A4 Avant стереофонічне звучання, схоже зі звучанням концертного залу. З цією системою ви отримаєте вкрай інше, більш високе задоволення від прослуховування музики. За це відповідають підсилювачі потужністю 755 Вт і 19 динаміків, розосереджених по всьому автомобілю.

Ексклюзив: лінії оснащення Audi A4 Avant

Ще одна родзинка універсала Audi A4 - доступні в достатньому обсязі лінії оснащення. Для моделі вперше доступний опціональний пакет S line competition, що включає абсолютно новий передній бампер, новий окрас кузова Turbo Blue, 19-дюймові колеса Audi Sport, червоні гальмівні супорти, спортивну підвіску і світлодіодну головну оптику. У салоні з'являється карбонова обробка RS, трехспицевий мультифункціональний мультируль і чорні шкіряні спортивні крісла. В якості альтернативи доступні спортивні сидіння S червоного кольору «магма» і інше.

Новий автомобіль лінії оснащення Audi A4 Avant

Новий універсал Audi A4 2018. Сильний, ефективний і розумний.

Універсал Audi A4 впевнено свідчить про перевагу високих технологій. Оновлений автомобіль захоплює динамічним дизайном і більш спортивним салоном. З різноманітними пакетами і лініями оснащення можна надати більш індивідуалізований характер свого автомобіля, а також підкреслити свою любов до спорту. Бездоганний міський універсал з пакетом новітніх технологій та потужною динамікою.

Интеллектуальное использование энергии Audi e-Tron
Тест-драйв Audi

Ознайомча поїздка допоможе Вам по достоїнству оцінити всі переваги моделей Audi. Просто надішліть заявку на тест-драйв, вкажіть модель автомобіля і зручний для Вас час.

Нові автомобілі Audi в наявності

Каталог нових моделей авто, які є в наявності на даний момент у офіційного дилера Audi в Україні.

Фінансові послуги Ауді Центр Київ Юг

Обирайте ціль. Ми підтримаємо вас в її реализації. Ми зорієнтуємо вас в усіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

Выберите себе язык

Русский Украинский