Audi A4 Avant g-tron

  Новий Audi A4 Avant G-Tron.

  Перевага вже на старті.

  Комбінована витрата палива: 4,4 до 3,8 кг / 100 км (СПГ). Викиди СО2: 117-102 г / км (СПГ)

  Ще більше простору всередині і елегантності зовні, а також більше спортивності і атлетичності: Audi A4 Avant пана Tron поєднує в собі естетичний дизайн і функціональну цінність. На додаток до цього модель являє інтелектуальну комбінацію недавно розроблених систем допомоги, які роблять Audi A4 Avant g-Tron інноваційним транспортним засобом для різноманітного і комфортного повсякденного життя.

  • Викиди CO₂ скорочені на 80%.

   Завдяки Audi e-gas.
  • Поршні і клапани, спеціально призначені для роботи із зрідженим природним газом, забезпечують оптимальне стиснення. Електронний регулятор знижує тиск стисненого природного газу (СПГ), що надходить з резервуара, до 200 бар. Контроль тиску виконується динамічно і точно відповідно до сили, необхідної водію. Таким чином, в газових балонах і нагнітальних клапанах завжди підтримується оптимальний тиск – досить низький для ефективного водіння у нижньому діапазоні швидкостей і при цьому досить високий для більшої потужності й крутного моменту.

  • Згідно з європейським циклу NEDC, Audi A4 g-Tron 4.4 споживає від 3,8 до кг CNG (стисненого природного газу) на 100 км шляху. Викиди СО2 не перевищують діапазон від 117 до 102 грамів на кілометр на вихлопі. У цілісному балансовому поданні точно така ж кількість діоксиду вуглецю повторно використовується для виробництва електронного газу Audi, що забезпечує закритий, безпечний для природи виробничий цикл. Обсяг бака для природного газу складає 19 кг – цього достатньо для більш ніж 500 км пробігу. Ще 450 км автомобіль може рухатися на звичайному бензині. Таким чином, Audi A4 Avant g-Tron пропонує значний сумарний запас ходу. Перемикання між різними видами палива відбувається автоматично: коли закінчується газ, г-Tron звертається до запасу бензину і безперервно продовжує хід.

  • A4 Avant g-Tron є спортивним, ефективним і економічним одночасно. Новий 2,0 TFSI є основою для двигуна з високоефективним процесом згоряння, розробленим Audi. Потужний двигун з турбонаддувом забезпечує 125 кВт (170 к.с.). Максимальний крутний момент становить 270 Нм при 1650 об/хв.

  • A4 Avant g-Tron є дружнім по відношенню до навколишнього середовища автомобілем і таким чином вуглецевий слід транспортного засобу знижений більш ніж на 80% в порівнянні з A4 Avant 2.0 TFSI на 140 квт згідно циклу NEDC. В якості основного джерела палива в g-Tron використовується не викопним природний газ, а синтетичний метан “е-gas” виробництва Audi. Це паливо дозволяє пересуватися без будь-якого негативного впливу на навколишнє середовище – якщо загроза парникового ефекту і глобального потепління вам здається високою, то A4 Avant пана Tron дозволить насолоджуватися спортивною їздою з абсолютно чистою совістю. СО2 нейтральна мобільність в преміум-класі.

  A4 Avant g-Tron не вимагає від вас змін в досвіді водіння

  Модель g-tron несе в собі фірмову спортивність, прогресивний дизайн і чудову мобільність. І при цьому вона не вимагає змінювати себе в якості водія: динаміка, управління і все характеристики їзди аналогічні класичної А4 Avant. Відмінності від бензинової моделі є, але вони є позитивними: більш низькі витрати на паливо і нейтральність по відношенню до навколишнього середовища.

  Що таке G-Tron?

  Термін g-tron використовується для всіх моделей Audi, здатних працювати на CNG (стисненому природному газі). У Європі досить багато (близько 3500) заправних станцій, де можна легко заправити свій g-tron. При спалюванні природного газу в спеціальній камері авто практично не виділяється вуглекислого газу, і тому виробництво і використання таких автомобілів дуже сприятливо позначається на екологічній ситуації в світі. Це особливо актуально на тлі дедалі ширшої проблеми зі зміною клімату. Основний компонент CNG – метан – характеризується найбільш низькими питомими викидами СО2 серед всіх видів викопного палива. Цікаво, що отримати метан можна навіть з органічних відходів, а також з злиття водню і вуглекислого газу. Таким чином, g-Tron є вкрай безпечним, ефективним і економічним видом транспортного засобу, який в найближчому майбутньому буде мати масовий попит в світі.

  Як працює CO₂-цикл з Audi e-gas?

  Audi e-gas – унікальна розробка компанії, створена на спеціальному заводі у Німеччині. В даний час синтетичний метан e-gas проводиться на найбільшому подібному заводі в світі, який знаходиться в регіоні Емсланд. Паливо створюється з поновлюваних джерел енергії і при згорянні практично не виділяє CO2. Власникам автомобілів g-Tron немає необхідності шукати якусь спеціальну газову заправну станцію і це дозволяє насолоджуватися перевагами екологічного авто в повному комфорті.

  Запис на тест-драйв

  Вибір автомобілю стане простіше, якщо Ви спробуєте модель в дії. Ознайомлювальна поїздка допоможе Вам оцінити всі переваги моделі.

  Світ Audi завжди поруч з Вами

  Завантажте календар 2017 року на Ваш ПК.

  Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

  Вибирайте ціль. Мы підтримаємо вас в її реалізації. Ми зорінтуємо вас в усіх питаннях, які стосуються кредитування та страхування автомобілю Audi.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский