a4_limousine
A4 Limousine
Відчуйте досконалість. Оцініть прогрес.

Новий Audi A4 Limousine

Audi A4 Limousine нового покоління - результат багаторічної еволюції і вдосконалення серії A4. Оновлений Audi A4 вражає збалансованими і спортивними ходовими якостями, широким спектром рішень для інформаційно-розважальної системи та інтелектуальними асистуючими системами для водія. Панель Audi Virtual Cockpit з 12,3-дюймовим дисплеєм з високою роздільною здатністю і опціональна акустика Bang & Olufsen Sound System з 3D звуком створюють відчуття першокласної розкоші. • gray
  white
  blue
  white
  blue
 • 1
  2
  2
close
Запис на тест-драйв
Автомобіль
Ваші персональні дані
Ваша стать
Згода на обробку персональних даних
Цією угодою даю згоду на обробку моїх вищевказаних персональних даних Оператору: ТОВ "Ауді-Центр Київ". З цілями: обліку наданої інформації в базах даних; проведення статистичних досліджень, а також досліджень, спрямованих на поліпшення якості продукції та послуг; проведення маркетингових програм, в тому числі, для просування товарів, робіт, послуг на ринку; щоб я отримував інформацію про нові товари і послуги Оператора і партнерів Операторів (наприклад, за допомогою відправки журналів, відправки запрошень на презентації продуктів, повідомлень про технічні нововведення, майбутніх роботах по сервісному обслуговуванню, умови покупки нового автомобіля і т.д.) за допомогою різних засобів зв'язку.
Audi Центр Київ Юг
Відділ продажу:
+38 044 536 92 92
sales@audi-yug.com.ua
Сервіс:
+38 044 536 92 29
service@audi-yug.com.ua
Контакти keyboard_arrow_right

Гармонія і збалансованість форм.

Дизайн Audi A4 Limousine

У створенні зовнішнього дизайну A4 інженери Audi пішли виключно еволюційним шляхом, намагаючись з кожним новим поколінням наблизити седан до абсолютного ідеалу. З технічного боку Audi A4 є повноправним наступником машин четвертої серії, однак зовнішній дизайн створює ілюзію, що перед нами автомобіль досконалої нової модельної лінійки.

Audi A4 Limousine quattro фото 1
Докладніше про дизайн
Audi A4 Limousine quattro фото 2

Екстер'єр Audi A4 Limousine

Профіль Audi A4 - по-спортивному витягнутий, з довгою плечовий лінією, що тягнеться від кутів фар до задньої частини. Досить виразні форми, що роблять модель дуже особливою - переплутати седан A4 з іншою моделлю концерну навряд чи вийде. Колісні арки мають виразно потужним видом. Зовнішні дзеркала, як в будь-якому справжньому спортивному авто, розташовуються на рівні плечової лінії.

Audi A4 Limousine quattro фото 3

Деталі та зовнішній вигляд Audi A4 Limousine

Новий Audi A4 Limousine ідеально ввібрав в себе недавно оновлений фірмовий стиль марки Audi. В трапецієподібної радіаторних гратах Singleframe, чітких горизонтальних лініях кузова і загальної гармонійної спортивності дизайну ми дізнаємося стиль тих моделей, які були випущені Інгольштадтом раніше. Новизна екстер'єру A4 видно і в деталях: створюється враження, ніби інженери нарочито взялися «з нуля» переосмислити дизайн цієї лінійки. Погляду складно дізнатися і передні фари, що розширюються ближче до радіаторних гратах, і весь перед автомобіля, що складається з бампера, переднього спойлера і самих ґрат радіатора.

Audi A4 Limousine quattro фото 4

Габаритні розміри Audi A4 Limousine

Еволюція лінійки A4 торкнулася і розміри седана. Новий A4 виріс до 4726 мм в довжину (+25) та до 1842 мм в ширину (+16), ну а висота залишилася без змін (1427 мм - рекордне значення в преміальному сегменті). Колісна база Audi A4 тепер становить 2820 мм, тобто більше, ніж раніше на 12 мм.

Матричні світлодіодні фари Audi A4 Limousine

Власнику останнього покоління Audi A4 опціонально доступний приголомшливий бонус - матричні світлодіодні фари головного світла. Також можлива прогресивна матрична LED-оптика. Управління фарами автомобіля здійснюється електронним блоком, який самостійно вміє вмикати і вимикати фари, переходити з ближнього світла на дальній, змінювати ступінь світіння діодів і так далі. Потік ближнього світла створює комплекс з 11 світлодіодів, на які йде всього 20 Ватт енергії, в той час як за потік дальнього світла відповідальні 12 LED-елементів.

Матричные светодиодные фары Audi A4 Limousine quattro фото 1
Матричные светодиодные фары Audi A4 Limousine quattro фото 2
Матричные светодиодные фары Audi A4 Limousine quattro фото 3

Адаптивні фари Audi A4 Limousine

За словами інженерів Інгольштадта, технологія освітлення Audi A4 Limousine гарантує ефективне освітлення дорожнього полотна і запобігає при цьому осліплення зустрічних машин. Фари у A4 в деякому роді мають «інтелектуальне» пристрій: наприклад, вони здатні «заглядати» за повороти, але доступна така можливість тільки в зв'язці з системою навігації MMI Navigation plus.

Додаткові лінії і пакети Audi A4 Limousine

З еволюційним зміною моделі Audi A4 Limousine в лінійці з'являються нові модульні лінії обладнання та додаткові пакети оснащення, що надають власнику ще більшу свободу вибору. Використовуйте додаткові лінії і пакети Audi A4 Limousine, щоб максимально реалізувати свій смак і проявити свою особистість в улюбленому автомобілі. На додаток до базової комплектації ми пропонуємо українським клієнтам Audi спортивні та дизайнерські лінії, в яких закладені ексклюзивні варіанти забарвлення і оформлення кузова, різні види обробки салону, а також додаткові елементи для підвищення естетичних характеристик автомобіля.

Интерьер Audi A4 Limousine фото 1

Якість і простір.

Інтер'єр Audi A4 Limousine

У салоні Audi A4 також відбулося тотальне оновлення - як характеристик, так і зовнішнього вигляду. Інтер'єр безумовно створювався з ще більшою увагою до ергономіки. З'явилося багато нових елементів і функцій, покликаних гарантувати комфорт для водія і кожного з пасажирів. Внутрішній дизайн Audi A4 Limousine дуже гармонійний, це сплав високих технологій, функціональності і високого дизайну. Окремої заслуговує простір седана: в салоні A4 стало дуже багато місця. Наприклад, якщо відкинути водійське крісло назад, вам навряд чи вдасться дотягнутися до педалей. За кермом цього Audi вам не доведеться тягнутися до елементів управління руками, відволікаючись від дороги: все необхідне для управління розташоване прямо під рукою у водія. Враження значного простору в салоні посилює і сам дизайн: горизонтальні лінії, які відіграють домінуючу роль в інтер'єрі, візуально розширюють його.

Интерьер Audi A4 Limousine фото 1
Докладніше про інтер'єр
Сидения Audi A4 Limousine

Сидіння Audi A4 Limousine

Сидіння для моделі Audi A4 Limousine були створені практично заново. Вони стали максимально ергономічні і функціональні: ви можете регулювати висоту крісла, змінювати кут нахилу підголівників і так далі. Є вибір між варіантами сидінь з електричним регулюванням параметрів, з поперекової опорою, також оснащеної електричним регулюванням і інші. У спортивних сидінь A4 є функції підігріву та вентиляції.

Руль Audi A4 Limousine

Кермо Audi A4 Limousine

У базовій комплектації седана йде трехспицевий багатофункціональний кермо з унікальним дизайном, а опціонально можна замовити кермо зі збільшеним числом органів управління. Останній варіант буде особливо цікавий для любителів динамічної спортивної їзди.

Материалы отделки салона Audi A4 Limousine

Обробка салону

Особливу увагу варто звернути на матеріали обробки салону A4. У новому поколінні реалізована концепція застосування полегшених матеріалів, зокрема, каркас керма виготовлений з легкого магнієвого сплаву. Абсолютно всі матеріали без винятку підбиралися і оброблялися з бездоганною ретельністю. Центральну консоль з розташованими на ній панеллю керування клімат-контролю і блоком автоматичної коробки передач прикрашають ідеально підібрані хромовані вставки.

Максимальний комфорт і тиша в салоні Audi A4 Limousine

Всередині автомобіля Audi A4 створені ідеальні умови для бездоганного точного керування автомобілем, а також для комфортного відпочинку пасажирів. Це зроблено з допомогою спеціальних матеріалів. Деякі з них використані при виготовленні кузова, що додають йому жорсткості, а інші застосовувалися в самому салоні - наприклад, ущільнювачі дверей і звукоізоляційне переднє скло.

Интерьер Audi A4 Limousine
Докладніше про освітлення
Освещение в салоне

Освітлення в салоні Audi A4 Limousine

Освітлення в салоні Audi A4 Limousine організовано також дуже продумано і точно: в системі передбачена окрема настройка освітлення в різних зонах салону, а кольору освітлення визначаються актуальним на той момент режимом системи Audi drive select. Лампи для читання з боку водія оснащені сенсорним управлінням. Панель кожних дверей оснащені ефектною контурній підсвічуванням, яка підвищує комфорт всіх людей, які перебувають в салоні.

Варіанти оснащення і додаткові пакети моделі Audi A4 Limousine

Audi A4 limousine Basis
Audi A4 limousine Sport
Audi A4 limousine S-Line
Докладніше про двигун та трансмісію
Двигатель Audi A4 Limousine

Двигуни Audi A4 Limousine

Нове покоління Audi A4 Limousine представлено в трьох варіантах бензинового двигуна (1.4 TFSI 150 к.с., 2.0 TFSI ultra 190 к.с., 2.0 TFSI 252 к.с.) і двох варіантах дизельного мотора (2.0 TDI 150 к.с. і 2.0 TDI 190 к.с.). Шикарний вибір двигунів, але у всіх єдиний принцип - вони налаштовані на мінімальну витрату палива і підвищену потужність. Від попереднього покоління новий Audi A4 відрізняється зниженим на 21% витратою палива і збільшеною на 25% потужністю. Також при розробці двигунів для Audi A4 Limousine була проведена велика робота над скороченням викидів CO2.

Наприклад, з двигуном 2.0 TFSI (252 л.с.) Audi A4 розганяється з місця до першої «сотні» всього за 5,8 с і не менш швидко набирає швидкість до досягнення позначки 250 км / ч. Топова дизельна версія A4 забезпечує розгін від 0 до 100 км / год за 7,2 секунди, максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 235 км / ч.

Знижено і розміри двигунів Audi A4, але не це головне: згідно з новою стратегією, акцент робиться тепер на їх ефективної оптимізації. Ефективність кожного двигуна з лінійки A4 стала можливою за рахунок впровадження інноваційного процесу згоряння палива. Любителі спокійної їзди неодмінно оцінять економічність двигуна свого A4, а прихильники спортивного стилю водіння не будуть розчаровані динамікою і міццю автомобіля.

Трансмиссия Audi A4 Limousine

Трансмісія Audi A4 Limousine

Спектр рішень для передачі потужності включає різні варіанти - наприклад, механічну коробку передач, трансмісію S tronic і tiptronic, а також передній привід і постійний повний привід quattro. Для кожного двигуна передбачений варіант трансмісії, створений з урахуванням його індивідуальних особливостей.

Надійний і безпомилковий контроль безпеки і комфорту.

Системи допомоги водієві Audi A4 Limousine

У новому Audi A4 Limousine передбачено понад 30 асистують систем. Багато з них пропонуються в якості додаткових опцій, але турбота про їх придбання забезпечить небувалий комфорт, незнайомий власникам більшості авто інших виробників. У перелік стандартного оснащення A4 входять система попередження про можливе зіткнення спереду, функція стеження за станом водія, клімат-контроль, мультимедійна система MMI з вісьмома динаміками, семидюймовим дисплеєм, USB-портом, Bluetooth-протоколом і голосовим управлінням, а також ксенонові фари головного світла.

Системы помощи водителю A4 Allroad Quattro фото 1

Обладнання та додаткові опції Audi A4 Limousine

трехзонный климат-контроль
Докладніше про додаткове обладнання
 Apple Car Play

Акустична система Bang & Olufsen Sound System з об'ємним звучанням

Опціонально доступна акустична система Bang & Olufsen Sound System встановлює нові стандарти звучання та забезпечує бездоганне відтворення музики та інших медіафайлів всередині седана. Для цього використовуються чотири додаткових динаміка - два в передній панелі і по одному в передніх стійках. «Серцем» системи став 16-канальний підсилювач потужністю 755 Вт, що розподіляє звук між 19-ю динаміками. За якістю звучання це буде щось схоже на концертний зал консерваторії.

Виртуальная панель приборов Audi virtual cockpit

Audi virtual cockpit

Віртуальна панель приладів для водія стала блискучим прикладом введення високих технологій в лінійці A4. На дисплеї з високою роздільною здатністю діагоналлю 12,3 "достатньо місця для виведення всієї корисної для водія інформації. В мультимедійному режимі більшу частину дисплея займає центральне вікно, а тахометр і спідометр мають вигляд маленьких круглих циферблатів. У класичному режимі ключова роль відводиться циферблатам, через чого для відображення карти з навігаційними даними або меню телефону, радіоприймача або аудіосистеми використовується центральне вікно меншого розміру.

Интерфейс Audi для подключения смартфонов

Інтерфейс Audi для підключення смартфонів

Опціональний інтерфейс для мобільних пристроїв забезпечує високий рівень інтеграції і дозволяє користуватися в автомобілі технологіями Apple Car Play і Android Auto. Тепер замість статичного меню з деревовидної структурою використовується однорівневе меню, за своєю логікою нагадує зручний і зрозумілий інтерфейс смартфонів. Управління функціями здійснюється за допомогою системи MMI з оновленим інтерфейсом.

Audi connect

Audi connect

Кращим доповненням до мультимедійної системи MMI Navigation plus з сенсорною панеллю MMI touch є апаратний модуль сервісів Audi connect. Даний елемент забезпечує підключення до мережі Інтернет з найвищою на сьогодні швидкістю, що дозволяє пасажирам вільно переглядати веб-сторінки, відтворювати потоковий контент і користуватися електронною поштою. До послуг водія також доступні адаптовані спеціально до його потреб онлайн-сервіси Audi connect. Серед них - навігація через Google Планета Земля і Google Перегляд вулиць, оновлення інформації про дорожній рух в режимі «онлайн», можливість пошуку місця для паркування через Інтернет і навіть доступ до соціальної мережі Twitter через спеціальний інтерфейс.

Мультимедиа система для развлечений на задних сидениях Audi A4 Limousine

Мультимедіа система для розваг на задніх сидіннях Audi A4 Limousine

Новий Audi A4 ідеально підходить на роль сімейного автомобіля. У мультимедійній системі є величезна кількість корисних функцій і можливостей, з якими дорога будь-якої тривалості буде максимальною комфортної всередині Audi A4 Limousine. Вся система налаштована на те, щоб ви максимально легко і зручно користувалися всіма видами розваг всередині автомобіля. Центральний елемент високотехнологічного пристрою - потужний процесор Tegra від компанії NVIDIA. Обсяг внутрішнього флеш-накопичувача становить 32 Гб, збільшити обсяг доступної пам'яті, можна за допомогою карти Micro SD. Інтегровану камеру стандарту Full HD можна використовувати для відеодзвінків. Після завершення поїздки планшет можна взяти з собою і використовувати його в режимі «оффлайн» або підключитися до мережі Wi-Fi. Пристрої системи розваг Audi A4 витримує високі і екстремально низькі температури, а конструкція поворотного кріплення на спинці переднього сидіння відповідає всім вимогам по забезпеченню безпеки під час ДТП.

Доступні комплектації в наявності:

Audi A4 Limousine S line
 • Шкіряне кермо 3 спиці мультифункцией. plus
 • Сидіння водія з електрорегулюванням
 • Підігрів передніх сидінь
 • Дзеркала зовнішні з електроскладиваніе електрорегулюванням, підігрівом і автоматичним затемненням, вкл. функцію розпізнавання бордюрів на правому дзеркалі
 • Допомога при паркуванні спереду і ззаду
Ціна: 60 914 €
Audi A4 Limousine S LINE
 • Декор салону дуб сірий натуральний
 • Допомога при паркуванні спереду і ззаду
 • Тканина Sequenz / шкіра Perlnappa з S-тисненням на спинках передніх сидінь
Ціна: 60 636 €
A4 Limousine BASIS
 • Сидіння водія з електрорегулюванням
 • Підігрів передніх сидінь
 • Дзеркала зовнішні з електроскладиваніе електрорегулюванням і підігрівом, вкл. функцію розпізнавання бордюрів на правому дзеркалі
 • Декор салону дуб сірий натуральний
Ціна: 53 632 €
Audi A4 Limousine Sport
 • Сидіння водія з електрорегулюванням
 • Підігрів передніх сидінь
 • Круїз-контроль підтримує задану швидкість, починаючи з 30 км / ч., Якщо для цього достатньо потужності або моменту гальмування двигуном; управління окремим важелем, відображення заданої швидкості на інформаційній системі водія; вкл. обмежувач швидкості з можливістю настройки
Ціна: 42 655 €
Audi A4 Limousine Sport
 • Круїз-контроль підтримує задану швидкість, починаючи з 30 км / ч., Якщо для цього достатньо потужності або моменту гальмування двигуном
 • Інформаційна система водія з кольоровим дисплеєм відображення корисної для водія інформації на 7-дюймовому кольоровому дисплеї з високою роздільною здатністю з поліпшеною видимістю і читабельністю; додаткове відображення інформації з асистентської системи водія і даних MMI-системи, меню телефону
 • Audi sound system
Ціна: 45 754 €
 • Audi A4 Limousine S LINE 381435
 • Audi A4 Limousine S LINE 381436
 • A4 Limousine BASIS 382381
 • Audi A4 Limousine Sport 382543
 • Audi A4 Limousine Sport 382590
Тест-драйв Audi

Ознайомча поїздка допоможе Вам по достоїнству оцінити всі переваги моделей Audi. Просто надішліть заявку на тест-драйв, вкажіть модель автомобіля і зручний для Вас час.

Нові автомобілі Audi в наявності

Каталог нових моделей авто, які є в наявності на даний момент у офіційного дилера Audi в Україні.

Фінансові послуги Ауді Центр Київ Юг

Обирайте ціль. Ми підтримаємо вас в її реализації. Ми зорієнтуємо вас в усіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

Выберите себе язык

Русский Украинский