A4 Limousine 2019 Новий автомобіль Audi A4 Limousine

Audi A4 Limousine

У найкращій формі.

Бестселер Audi A4 з новим оновленням отримує ще більш яскравий і спортивний вигляд, повний комплекс інноваційних технологій Audi і високу індивідуальність всередині і зовні. Седан знаходиться в найкращій формі, ніж коли-небудь раніше. Нові бампери і новий дизайн колісних дисків говорять про спортивний потенціал автомобіля. Новий пакет оснащення S line в якості опції дозволить посилити динамічний характер седана. Унікальний синтез сучасних технологій і спортивної естетики, з увагою до безпеки: численні системи допомоги водієві налаштовані на гранично високий контроль руху.Запись на тест-драйв новой Audi
close
Запис на тест-драйв
Автомобіль
Ваші персональні дані
Ваша стать
Згода на обробку персональних даних
Цією угодою даю згоду на обробку моїх вищевказаних персональних даних Оператору: ТОВ "Ауді-Центр Київ". З цілями: обліку наданої інформації в базах даних; проведення статистичних досліджень, а також досліджень, спрямованих на поліпшення якості продукції та послуг; проведення маркетингових програм, в тому числі, для просування товарів, робіт, послуг на ринку; щоб я отримував інформацію про нові товари і послуги Оператора і партнерів Операторів (наприклад, за допомогою відправки журналів, відправки запрошень на презентації продуктів, повідомлень про технічні нововведення, майбутніх роботах по сервісному обслуговуванню, умови покупки нового автомобіля і т.д.) за допомогою різних засобів зв'язку.
Audi Центр Київ Юг
Відділ продажу Audi Центр Київ Юг
Відділ продажу:
+38 044 536 92 92
sales@audi-yug.com.ua
Сервіс:
+38 044 536 92 29
service@audi-yug.com.ua
Контакти keyboard_arrow_right

Екстер'єр седана Audi A4

ССпортивні пропорції і елегантна динаміка. При побіжному погляді на новий Audi A4 2018 року відразу кидаються в очі пропорції: 4,73 метра в довжину і 2,82 метра колісної бази - седан Audi A4 як ніколи раніше впевнено тримається на дорозі. У передній і задній частинах чіткі горизонтальні лінії підкреслюють ширину. Яскраві лінії перетинають кузов в декількох частинах, створюючи в ідтінок елегантної динамічності, спортивності в стильній оболонці.

Нові бампера виглядають настільки шикарно, що, мабуть, тільки через них рестайлінг Audi A4 Limousine цілком виправданий.

Широка і плоска решітка радіатора за підтримки 19-дюймових коліс створюють міцний образ спортивного автомобіля. Необхідно посилити візуальні акценти? На допомогу нові фари зі світлодіодами або Audi Matrix LED-технологією на вибір, оснащені динамічними сигналами повороту.

Екстерєр нового седана Audi A4

Динаміка Audi A4 Limousine

Першокласний комфорт руху. Спортивний - з одного боку, і орієнтований на комфорт - з іншого боку. Новий седан Audi A4 бездоганно поєднує ці два запити публіки. Основою для хорошої динаміки і першокласного комфорту стає пятіричажечная підвіска і електромеханічне рульове управління. Надзвичайна легкість управління і знижений витрата палива - їх характерні гідності. В якості платної опції є динамічне рульове управління, що передбачає змінне передавальне відношення в залежності від швидкості і кута повороту - для ще більшої незалежності і спортивного водіння.

Новий автомобіль Audi A4 седан вигляд ззаду
Детальніше про динаміку руху
Новий автомобіль Audi A4 седан інтерєр

Динамічне рульове управління і шасі Audi A4 Limousine

Скористайтеся бажаною для всіх любителів динаміки опцією - системою динамічного рульового управління. Ії наявність в комплектації - вірна ознака високої впевненості в собі на будь-якій трасі. Динамічне рульове управління змінює своє співвідношення з урахуванням актуальної швидкості і кута повороту.
Ще одна цікава опція - адаптивна підвіска, що дозволяє регулювати демпфер. У Вашому розпорядженні два варіанти підвіски - з початковим акцентом на комфорт або на спорт. Вони також будуть відрізнятися кліренсом. Будь-який з варіантів підвіски вбудований в систему динамічної динаміки Audi drive select.

Фари Audi A4 Limousine

Прогресивна технологія освітлення.

Бачити як ніхто інший: інноваційні фари з світлодіодів або з системою Matrix LED забезпечують для Вас таку привілегію. При виборі системи Matrix LED Ви зможете управляти формою і яскравістю пучка на основі аналізу зображення з фронтальної камери. Крім того, світлодіодні задні ліхтарі з динамічними вказівниками поворотів підкреслюють прогресивний дизайн.

Новий автомобіль Audi A4 седан передня фара
Новый Audi A4 седан передня фара
Детальніше про технологію освітлення


Динамічні вказівники поворотів

З динамічними вказівниками поворотів світловий сигнал розподіляється зсередини назовні з високою рівномірністю. Динамічні вказівники поворотів, розміщені вздовж нижнього краю задніх ліхтарів, вміють адаптуватися до навколишнього освітлення і забезпечувати гранично точну й ефективну роботу. Жодного шансу, що інші автомобілі не помітять ваших сигналів поворотів. Оптика нового Audi A4 - важливий внесок у безпеку на дорозі.

Новий автомобіль Audi A4 седан світлодіодні фари Audi Matrix

Світлодіодні фари Audi Matrix

У новому поколінні Audi A4 опціонально доступний приголомшливий бонус - матричні світлодіодні фари головного світла. Також можлива прогресивна матрична LED-оптика. Управління фарами автомобіля здійснюється через електронний блок, який самостійно вміє вмикати і вимикати фари, переходити з ближнього світла на дальній, змінювати ступінь світіння діодів. Потік ближнього світла створюють 11 світлодіодів, на які йде всього 20 Ватт енергії. Приголомшливе освітлення і знижений витрата енергії.

Audi A4 седан салон

Комфортний. Безпечний. Економічний.

Більше - комфорту і додаткової безпеки, менше - витрати палива: седан Audi A4 оснащений численними системами допомоги водієві. У новому Audi A4 Limousine передбачено понад 30 асистують систем. Багато з них пропонуються в якості додаткових опцій, але їх придбання забезпечить найвищий комфорт, незнайомий власникам інших автомобілів. Наприклад, помічник по прогнозуванню ефективності допомагає з інтелектуальної налаштуванням ходової частини і самої їзди і, таким чином, дозволяє економити до 10% палива. Адаптивний круїз-контроль з функцією Stop & Go полегшує рух в пробках і частково бере на себе рульове управління до 65 км / год, що може бути дуже корисним в умовах мегаполісу.

Інформація та зв'язок Audi A4 Limousine

Новий Audi A4 Limousine пропонує широкий спектр інтелектуальних технологій і опціонально оснащується топовою інформаційно-розважальною системою, системою Navigation MMI plus MMI touch. Управління седаном Audi A4 і пересування по місту стає ще більш інтуїтивним: MMI navigation plus пропонує інноваційну навігаційну технологію з максимально можливим набором функцій, максимальної простотою використання і багатьма додатковими функціями.

Опциональна панель Audi virtual cockpit виводить всю найважливішу інформацію у вигляді графіка. Блискучий формат презентації даних і високий рівень деталізації принесли цифровий панелі Audi всесвітню популярність.

Інтерєр автомобиля Audi A4 седан
Детальніше про концепцію управління та інформаційно-розважальні функції
Новий автомобіль Audi A4 седан audi virtual cockpit

Audi virtual cockpit

Віртуальна панель приладів - блискучий зразок введення високих технологій в лінійці A4. На дисплеї з високою роздільною здатністю діагоналлю 12,3 "достатньо місця для виведення всієї корисної для водія інформації про системи седана і характеристиках їзди. В мультимедійному режимі більшу частину дисплея займає центральне вікно, а тахометр і спідометр мають вигляд маленьких круглих циферблатів. У класичному режимі ключова роль відводиться циферблатам, через що для відображення карти з навігаційними даними або меню телефону, радіоприймача або аудіосистеми використовується більш компактний центральне вікно.

Новий автомобіль Audi A4 седан Audi connect

Інтерфейс смартфона Audi і Audi connect

Опціональний інтерфейс для мобільних пристроїв забезпечує високий рівень інтеграції і дозволяє користуватися в автомобілі технологіями Apple Car Play і Android Auto. Тепер замість статичного меню з деревовидною структурою використовується однорівневе меню, що за своєю логікою нагадує зручний і зрозумілий інтерфейс смартфонів. Управління функціями здійснюється за допомогою системи MMI з оновленим інтерфейсом. Кращим доповненням до мультимедійної системи MMI Navigation plus з сенсорною панеллю MMI touch є апаратний модуль сервісів Audi connect. Опція забезпечує підключення до мережі Інтернет з найвищою швидкістю: Ви зможете вільно переглядати веб-сторінки, відтворювати потоковий контент і користуватися електронною поштою.

Новий автомобіль Audi A4 седан проекційний дисплей

Проекційний дисплей

Опція робить водіння ще більш приємним і безпечним: корисна інформація виводиться в форматі графіка прямо на вітрове скло автомобіля. Це настільки зручно і природно, що Вам не доводиться ні на секунду відривати погляд безпосередньо від дороги. Проекційний дисплей в новому Audi A4 відображає дані систем допомоги, навігаційні дані, різні попередження і сигнали, пов'язані з ситуацією на дорозі.

Новий автомобіль Audi A4 Bang & Olufsen Sound System

Акустична система Bang & Olufsen Sound System

Завдяки опциональній системі Bang & Olufsen Sound System ви можете отримати в салоні Audi A4 Avant стереофонічне звучання, схоже зі звучанням концертного залу. З цією системою ви отримаєте вкрай інше, більш високе задоволення від прослуховування музики. За це відповідають підсилювачі потужністю 755 Вт і 19 динаміків, розосереджених по всьому автомобілю.

Ексклюзив: лінії оснащення Audi A4 Limousine

Ще одна родзинка седана Audi A4 - доступні в достатньому обсязі лінії оснащення. Для моделі вперше доступний опціональний пакет S line competition, що включає абсолютно новий передній бампер, новий окрас кузова Turbo Blue, 19-дюймові колеса Audi Sport, червоні гальмівні супорти, спортивну підвіску і світлодіодну головну оптику. У салоні з'являється карбонова обробка RS, трехспицевий мультифункціональний мультируль і чорні шкіряні спортивні крісла. В якості альтернативи доступні спортивні сидіння S червоного кольору «магма» та інші цікаві варіанти.

Интеллектуальное использование энергии Audi e-Tron

Новий седан Audi A4 2018. Сильніше, ефективніше і розумніше.

Седан Audi A4 впевнено переконує нас в перевазі високих технологій. Крім того, седан A4 захоплює динамічним дизайном і більш спортивним інтер'єром. З різноманітними пакетами оснащення також можна надати більш індивідуалізований характер свого автомобіля, підкреслити свою прихильність спорту. Лаконічний і сучасний всередині і зовні, новий седан Audi A4 претендує на звання кращого автомобіля для міста.

Тест-драйв Audi

Ознайомча поїздка допоможе Вам по достоїнству оцінити всі переваги моделей Audi. Просто надішліть заявку на тест-драйв, вкажіть модель автомобіля і зручний для Вас час.

Нові автомобілі Audi в наявності

Каталог нових моделей авто, які є в наявності на даний момент у офіційного дилера Audi в Україні.

Фінансові послуги Ауді Центр Київ Юг

Обирайте ціль. Ми підтримаємо вас в її реализації. Ми зорієнтуємо вас в усіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

Выберите себе язык

Русский Украинский