Audi A5 Sportback g-tron

  Новий A5 Sportback g-tron

  Перевага, помітна ще до початку руху.

  Витрата палива: від 4,2 до 3,8 кг / 100 км природного газу (СПГ). Викиди СО2: 114-102 г / км (СПГ)

  Audi A5 Sportback g-tron поєднує в собі екологічно-нейтральну мобільность з високою продуктивністю і спортивною естетикою. Автомобіль, який не вимагає йти на компроміси заради комфортної та швидкої їзди. Ідеальний компаньйон для яскравих вражень в повсякденному житті, у відпустці або діловій зустрічі.

  • CO₂ runter auf 20%.

   Durch Audi e-gas.
  • На кормі автомобіля, під задніми сидіннями, розташовується два дуже легких, але вкрай міцних балона для газового палива. Балони, що вміщають в цілому 19 кг, надійно охороняють вміст під тиском 200 бар. Для створення надміцної оболонки резервуарів використовувалися газонепроникна полиамидная матриця і армований вуглець і скловолокно полімерів, з’єднані епоксидною смолою.

  • Факти говорять самі за себе: Ауді g-tron, що підтримує технологію Audi e-gas, об’єднує спортивність, дизайн і міжміську мобільність разом з поновлюваними джерелами енергії, які не несуть ніякої шкоди навколишній природі. СО2 нейтральна мобільність преміум-класу – це А5 Sportback g-tron. Авто оснащене двигуном 2,0 TFSI, здатним на 125 квт (170 л.с.) енергії і крутний МОМЕНТ 270 Нм. Незаперечною перевагою моделі є великий запас ходу на газовому паливі – понад 500 км (CNG). Також в запасі завжди є ще 450 км ходу на звичайному бензині. У поєднанні з Audi e-gas природне газове паливо гарантує практично нульові викиди СО2.

  A5 Sportback g-tron не вимагає від вас змін в досвіді водіння

  Модель g-tron несе в собі фірмову спортивність, прогресивний дизайн і чудову мобільність. І при цьому вона не вимагає змінювати себе в якості водія: динаміка, управління і все характеристики їзди аналогічні класичної A5 Sportback. Відмінності від бензинової моделі є, але вони є позитивними: більш низькі витрати на паливо і нейтральність по відношенню до навколишнього середовища.

  Екологічна нейтральність в спортивному авто преміум-класу.

  A4 Avant g-tron є дружнім по відношенню до навколишнього середовища автомобілем і таким чином вуглецевий слід транспортного засобу знижений більш ніж на 80% в порівнянні з A4 Avant 2.0 TFSI на 140 квт згідно циклу NEDC. В якості основного джерела палива в g-tron використовується не викопний природний газ, а синтетичний метан “e-gas” виробництва Audi. Це паливо дозволяє пересуватися без будь-якого негативного впливу на навколишнє середовище – якщо загроза парникового ефекту і глобального потепління вам здається високою, то A4 Avant g-tron дозволить насолоджуватися спортивною їздою з абсолютно чистою совістю.

  Що таке G-Tron?

  Термін g-tron використовується для всіх моделей Audi, здатний працювати на CNG (стиснений природний газ). У Європі досить багато (близько 3500) заправних станцій, де можна легко заправити свій пана Tron. При спалюванні природного газу в спеціальній камері авто практично не виділяється вуглекислого газу, і тому виробництво і використання таких автомобілів дуже сприятливо позначається на екологічній ситуації в світі. Це особливо актуально на тлі дедалі ширшою проблеми зі зміною клімату. Основний компонент CNG – метан – характеризується найбільш низькими викидами СO2 серед всіх видів викопного палива. Цікаво, що отримати метан можна навіть з органічних відходів, а також з злиття водню і вуглекислого газу. Таким чином, g-tron є вкрай безпечним, ефективним і економічним видів транспортного засобу, який в найближчому майбутньому буде мати масовий попит у світі.

  Як працює CO₂-цикл з Audi e-gas?

  Audi e-gas – унікальна розробка компанії, створена на спеціальному заводі у Німеччині. В даний час синтетичний метан e-gas проводиться на найбільшому подібному заводі в світі, який знаходиться в регіоні Емсланд. Паливо створюється з поновлюваних джерел енергії і при згорянні практично не виділяє CO2. Власникам автомобілів g-Tron немає необхідності шукати якусь спеціальну газову заправну станцію і це дозволяє насолоджуватися перевагами екологічного авто в повному комфорті.

  Запис на тест-драйв

  Вибір автомобілю стане простіше, якщо Ви спробуєте модель в дії. Ознайомлювальна поїздка допоможе Вам оцінити всі переваги моделі.

  Світ Audi завжди поруч з Вами

  Завантажте календар 2017 року на Ваш ПК.

  Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

  Вибирайте ціль. Мы підтримаємо вас в її реалізації. Ми зорінтуємо вас в усіх питаннях, які стосуються кредитування та страхування автомобілю Audi.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский