Audi A6 Avant TFSI e quattro - повнорозмірний універсал з гібридним двигуном

Audi A6 Avant TFSI e quattro - повнорозмірний універсал з гібридним двигуном

Новий Plug-in гібрид від Audi - прогресивний A6 Avant. Двигун 2.0 TFSI і стандартний повний привід quattro, електричний діапазон до 51 кілометра, а також потужність системи 270 кВт роблять універсал по-справжньому ефективним.

Новий Audi A6 Avant прогресивний Plug—in гібрид

Інтелектуальне управління приводом з прогнозованою стратегією їзди дозволяє новому Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro досягти максимального електричного діапазону, низької витрати палива і динамічних характеристик. Audi A6 Avant PHEV має повний набір сучасного стандартного устаткування, включаючи пакет екстер'єру S line, систему Audi virtual cockpit, фари Matrix LED, а також спортивну підвіску і спортивні сидіння.

A6 Avant 55 TFSI e quattro має потужність системи 270 кВт. Його концепція приводу поєднує в собі двигун 2.0 TFSI з потужністю 185 кВт і крутним моментом 370 Нм з потужним електродвигуном. Разом з розділовою муфтою він інтегрований в семиступінчату S tronic, в якій використовується ультрасучасна технологія для передачі крутного моменту на трансмісію quattro.

Таким чином, Audi A6 Avant PHEV має ефективний постійний повний привід для однаково високого рівня тяги і динамічної керованості. Крутний момент системи досягає свого максимального значення в 500 Нм при швидкості 1250 об / хв.

Запас ходу Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro становить до 51 кілометра в циклі WLTP. Також, A6 Avant PHEV розганяється з 0 до 100 км / год за 5,7 секунди, а максимальна швидкість складає 250 км / год - в електричному режимі гібрид може розвивати швидкість до 135 км / год.

Новий автомобіль Audi A6 Avant TFSI e quattro вид спереду Audi A6 Avant TFSI e quattro

Стратегія прогнозування та управління споживанням Audi A6 Avant

Унікальна система двигунів Audi PHEV розроблена таким чином, щоб Ви могли виконувати більшу частину щоденних поїздок за допомогою електричного приводу, отже, з нульовими викидами в атмосферу. Ви можете вибирати між трьома режимами руху «EV» для повністю електричного водіння.

У «гібридному» режимі прогнозована стратегія забезпечує максимальну ефективність і потужність електричного приводу. Прогнозована ефективність допомагає взяти на себе точне планування кожного етапу подорожі. Для цього автомобіль також використовує велику кількість інформації, включаючи навігацію, онлайн трафік, стиль водіння і датчики транспортного засобу, такі як камера і радар.

Новий автомобіль Audi A6 Avant TFSI e quattro вид збоку Audi A6 Avant TFSI e quattro

Устаткування і система зарядки універсала A6 Avant

Також, водій може використовувати додаток myAudi для управління процесом зарядки і попередніми включенням клімат-контролю. Система кондиціювання повітря працює разом з високоефективним тепловим насосом, який використовує відпрацьоване тепло від компонентів електроприводу.

За допомогою стандартного кабелю клієнти можуть заряджати гібридний модуль на громадських зарядних терміналах з вихідною потужністю до 7,4 кВт. Таким чином, літій-іонний акумулятор заряджається приблизно за 2,5 години.

Новий автомобіль Audi A6 Avant TFSI e quattro вид ззаду Audi A6 Avant TFSI e quattro

Audi A6 Avant TFSI e quattro просторий і функціональний

Літій-іонна батарея, яка знаходиться в задній частині автомобіля, накопичує 14,1 кВт-год енергії. Батарея вбудована так, що багажне відділення як і раніше забезпечує великий простір для навантаження. Багажна ємність становить 405 літрів в стандартній комплектації. У той час, коли спинка заднього сидіння складена, об'єм багажного відділення складає до 1535 літрів.

Новий автомобіль Audi A6 Avant TFSI e quattro Audi A6 Avant TFSI e quattro

Елегантний і спортивний дизайн A6 Avant

A6 Avant 55 TFSI e quattro зі спортивним дизайном оснащений пакетом екстер'єру S line, чорними елементами стайлінгу, чорні дзеркала і нове скління в якості стандартного обладнання для особливо динамічного зовнішнього вигляду. Фари Matrix LED, спортивні сидіння, система кондиціонування, Audi virtual cockpit, спортивна підвіска, 19-дюймові колеса і червоні гальмівні супорти доповнюють серійне оснащення нового універсала.

Новий автомобіль Audi A6 Avant TFSI e quattro задня частина Audi A6 Avant TFSI e quattro