a6_limousine
Audi A6 Limousine

  Audi A6 Limousine

  Повне захоплення

  Інноваційні технології, надихаючий притаманний лише йому дизайн, розмаїття варіантів конфігурацій та безліч додаткового устаткування – Audi A6 Limousine є виключним симбіозом усього вищеперерахованого. Автомобіль Audi A6 Limousine – це комфорт, що органічно перетинається з неймовірною спортивністю та міцністю.

  Знайомство з Audi Audi A6 Limousine. Галерея

  Пропонуємо Вам переглянути фото та відео, перш ніж Ви почнете вибір конфігурацій та пропозицій з продажу Audi A6 Limousine.

  Огляд

  Доступні комплектації в наявності:

  Audi A6 Limousine 381142
  • Зовнішні дзеркала з функцією пам яті з електроскладанням, електрорегулюванням та підігрівом, вкл. функцію розпізнавання бордюрів на правому дзеркалі
  • Накладки на поріг S line
  • Допомога при паркуванні plus шляхом подання акустичних і візуальних сигналів, що відображаються на екрані MMI; вимір відстані за допомогою прихованих у бамперах ультразвукових датчиків
  Вартість: 64 470 €
  • Audi A6 Limousine 381142
  Финансовий Відділ сервісу Ауді Центр Київ Юг

  Обирайте ціль. Ми підтримаємо вас в її реализації. Ми зорієнтуємо вас в усіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

  Завантажте календар – шпалери 2017 року на робочий стіл Вашого Персонального Комп’ютера.

  Підписка на новини

  Audi Newsletter от официального дилера Ауди Центра Киев Юг — это всегда актуальная информация о новостях. последних событиях из мира Audi, о специальных предложениях и действующих акциях.

  Выберите себе язык

  Русский Украинский