A6 Limousine Audi A6
Максимальна концентрація прогресу і досвіду.

Новий Audi A6 Limousine

Коли візуальний дизайн відповідає рівню ефективності, а спортивність тільки підкреслює стиль, не змінюючи його. Коли інновації і точність виконання йдуть рука об руку, а прогрес моделі відчувається в кожній деталі. У новому A6 Limousine форма і функція стають єдиним цілим: самий інтелектуальний седан за всю історію моделі A6, що пропонує більше 400 параметрів для 7 водіїв. Більш спортивний, ніж будь-коли. Незалежний, як завжди.close
Запис на тест-драйв
Автомобіль
Ваші персональні дані
Ваша стать
Згода на обробку персональних даних
Цією угодою даю згоду на обробку моїх вищевказаних персональних даних Оператору: ТОВ “Ауді-Центр Київ”. З цілями: обліку наданої інформації в базах даних; проведення статистичних досліджень, а також досліджень, спрямованих на поліпшення якості продукції та послуг; проведення маркетингових програм, в тому числі, для просування товарів, робіт, послуг на ринку; щоб я отримував інформацію про нові товари і послуги Оператора і партнерів Операторів (наприклад, за допомогою відправки журналів, відправки запрошень на презентації продуктів, повідомлень про технічні нововведення, майбутніх роботах по сервісному обслуговуванню, умови покупки нового автомобіля і т.д.) за допомогою різних засобів зв’язку.
Audi Центр Київ Юг
Відділ продажу:
+38 044 536 92 92
sales@audi-yug.com.ua
Сервіс:
+38 044 536 92 29
service@audi-yug.com.ua
Контакти keyboard_arrow_right

Смілива і виразна мова дизайну.
З кожного ракурсу

З широкого переду і значних бічних повітрязабірників зі спортивної хромованою обробкою до вузьких заднім фарам з безліччю вертикальних штрихів – прогресивність повністю перетинає кузов нового A6 Limousine. Загостренні бічні лінії з потужними виступами над колісними арками підкреслюють гени quattro. У новому поколінні A6 не відрікається від своїх традиційних цінностей – елегантного силуету з трьома вікнами, гострими лініями головної світлодіодної оптики і виразних задніх ліхтарів.

Новаторське освітлення HD Matrix в новому A6 Limousine.

Виразний погляд вперед

Опціональні світлодіодні фари HD Matrix LED забезпечують рекордно високу інтенсивність світла: вона перевищує звичайну ступінь освітлення в 10 разів. Світло передніх фар настільки концентроване, що перед A6 навіть пізно вночі залишається світло як удень. Дальність огляду завдяки лазерному освітленню HD Matrix LED збільшена в 2 рази. Оптика HD Matrix LED вміє гасити окремі секції, щоб не зліпити водіїв зустрічних і попутних машин.

Денні ходові вогні Audi A6 Limousine
Нічні ходові вогніAudi A6 Limousine
Детальніше про технологію освітлення

Динамічні вказівники повороту

Система освітлення в новому Audi A6 пропонує незрівнянно більше, ніж оптичний трюк: динамічний сигнал повороту рівномірно розподіляє світловий сигнал зсередини назовні, тим самим роблячи напрямок повороту візуально чітким і прекрасно впізнаваним. За динамічні покажчики повороту відповідає дюжина окремих діодів.

audi a6 форы

Світлодіодні фари Audi HD Matrix

Світлодіодні фари HD Matrix пропонують абсолютно особливу сучасну технологію освітлення. Найвища інтенсивність світла фар і вдвічі збільшена дальність огляду роблять HD Matrix LED однією з найбажаніших опцій для нового седана Audi A6. Оптика HD Matrix LED вміє гасити окремі секції, щоб не зліпити водіїв зустрічних і попутних автомобілів. Також фари вміють економити енергію, використовуючи освітлення зустрічних авто: вбудовані в вітрове скло камери виявляють джерела світла у фарах зустрічних машин і використовують їх. Процес інтелектуального освітлення відбувається автоматично, що робить поїздку в нічний час максимально розслабленою, комфортною і безпечною.

Пакет контурного освітлення салону Audi A6 Limousine

Доступний на замовлення пакет контурного освітлення салону включає близько 30 відтінків підсвічування з можливістю регулювання. Додаткове освітлення салону створює приголомшливу атмосферу всередині нового A6 і ефектно підкреслює стильний дизайн інтер'єру. Високоточні контурні напрямні, виконані з світлодіодів, підкреслюють панель приладів, центральну консоль і інші важливі конструктивні елементи салону. Даний пакет вміло розставляє додаткові акценти в дизайні моделі і в цілому виводить зовнішність моделі на якісно новий рівень.

Детальніше про інтер'єр
Розміри салону Audi A6 Limousine

Розміри салону Audi A6 Limousine: непохитний комфорт

У новому A6 Limousine німецький преміум-бренд пропонує високу експлуатаційну гнучкість і практичність в повсякденному використанні. Багато в чому такий непохитний комфорт став можливий завдяки переосмислій концепції внутрішнього простору седана. Водій і його пасажири тепер мають у своєму розпорядженні набагато більший простор в області ніг, голови і плечей. Щедрий простір багажного відділення включено в седан за замовчуванням: 530 літрів об'єму для ваших потреб в поїздці. Завдяки унікальній аеродинаміці седан Audi A6 пропонує приємну тиху атмосферу інтер'єру навіть на високих швидкостях.

Audi design selection Audi A6 Limousine

Audi design selection

Програма Audi design selection пропонує для Audi A6 пакет ексклюзивних матеріалів обробки, кольорів лакофарбового покриття і додаткових елементів, візуально пов'язаних і естетично узгоджених. У вашому розпорядженні - високоякісні декоративні вставки з натурального дерева, ексклюзивні передні контурні сидіння і багато іншого для дорожніх пригод з підвищеним комфортом. Для сидінь на замовлення доступні функції підігріву, охолодження або навіть масажу. Audi design selection пропонує якість і комфорт в кожній деталі.

Мінімалізм в дизайні.
Максимальна зручність в експлуатації.

На приладовій панелі перед водієм зручно розташовані відразу два сенсорних дисплея - діагоналлю 10,1 і 8,6 дюйма. Водій управляє функціями мультимедійної системи за допомогою верхнього дисплея діагоналлю 10,1, а нижній дисплей діагоналлю 8,6 дюйма використовує для управління клімат-контролем і функціями комфорту, а також для створення текстових повідомлень. На додаток до цього проекційний дисплей вміє виводити актуальну інформацію на вітрове скло вашого автомобіля.

Приборная панель Audi A6 Limousine
Детальніше про нову концепцію управління
До 400 персональних параметрів Audi A6 Limousine

До 400 персональних параметрів

Новий седан Audi A6 - зразковий компаньйон в подорожах, він являє собою практичний і комфортний сімейний автомобіль для широкого кола користувачів. Комплекс MMI Touch дозволяє налаштовувати і зберігати до 400 параметрів в окремих профілях користувачів. Надалі Ви можете в лічені секунди знаходити і використовувати збережені параметри в базі. Система MMI має гранично логічною і зручною структурою меню так що доступ до функціонала седана - справа кількох секунд.

Цифрова система MMI touch response Audi A6 Limousine

Цифрова система MMI touch response

Система MMI touch response - центральний елемент на передній панелі управління нового Audi A6. Вона поміщена прямо перед водієм і переднім пасажиром, представляючи собою інструмент для інтуїтивного управління та інтелектуальної персоналізації водіння. Всі цифрові системи седана максимально орієнтовані на водія. Система управління MMI дозволяє запускати основні функції автомобіля на MMI-дисплеї легкими дотиками, подібно до того, як ми це робимо на екрані смартфона - рухом "Drag and Drop". Ідеальний для тривалих поїздок і службових цілей. Система обслуговування MMI touch response з тактильним та акустичним зворотним зв'язком створює основи інтуїтивного і безпечного управління: по зробленому вашою рукою натисканню, ви розумієте - функція включена.

Для використання всього пакета інформаційно-розважальних та навігаційних функцій буде досить лише верхнього 10,1-дюймового дисплея, який працює в зв'язці з системою MMI navigation plus. Використання нижнього дисплея на 8,6 дюймів відкриє вам зручний доступ до управління системою клімат-контролю, функцій комфорту і введення текстової інформації. Опціонально доступний проекційний дисплей, призначений для виведення необхідної для водія інформації безпосередньо на вітровому склі. Система голосового управління «зчитує» природну мова, перетворюючи новий Audi A6 в інтелектуального співрозмовника, вміє «чути» вас без зайвих рухів. В основі «інтелекту» седана використовуються дані, що знаходяться або в пам'яті бортової системи, або на онлайн-серверах. Індивідуальні настройки можна легко зберігати в системі і потім повторно активувати в лічені секунди.

MMI Navigation plus Audi A6 Limousine

MMI Navigation plus

Повністю цифрова, інноваційна і інтуїтивна: опціонально доступна система MMI Navigation plus володіє інтелектуальною системою самонавчання на базі пройдених маршрутів і пропонує практичні і зручні варіанти проходження шляху для водія. Вказівки системи надходять в онлайн-режимі через службу HERE і базуються на аналізі дорожньої обстановки всій території. Якщо покриття зони руху не є в повній мірі, навігація MMI буде орієнтуватися на дані бортових систем.

Інноваційне голосове управління Audi A6 Limousine

Інноваційне голосове управління

Система голосового управління дозволяє з вражаючою швидкістю і ефективністю використовувати численні функції кросовера без зайвих рухів, збільшуючи загальний комфорт і задоволення на дорогах. Таким чином, Audi A6 Limousine показує себе як вкрай розумний і доброзичливий партнер в у всіх ваших пригоди.

Audi phone box Audi A6 Limousine

Audi phone box

Пристрій Audi phone box дозволяє з'єднувати можливості вашого смартфона і внутрішніх систем самого кросовера Audi A6 Limousine. Мобільний пристрій з'єднується з автомобілем через Bluetooth, і гарантує швидке і легке управління функціоналом через систему MMI, багатофункціональне рульове управління чи голосове управління. Audi phone створить для вас найкращу якість зв'язку та прийому сигналів.

Інтелект, який використовується розумно: системи допомоги водієві в A6 Limousine

Майбутнє тут і зараз: седан отримав цілий комплекс систем допомоги водієві. «Чутливість» і «зір» A6 Limousine складають 5 радарів, 5 камер, лазерний сканер і 12 ультразвукових датчиків. Під час їзди ви ніколи не залишитеся наодинці з дорожньою ситуацією: інтелектуальні системи седана вміють бути корисні в потрібний момент, і при цьому абсолютно не заважають вашому досвіду самостійного водіння.

системи допомоги водієві в Audi A6 Limousine 5 радарів
системи допомоги водієві в Audi A6 Limousine 5 камер
системи допомоги водієві в Audi A6 Limousine 12 ультразвукових датчиків
системи допомоги водієві в Audi A6 Limousine лазерний сканер
400
Персональних налаштувань в пам'яті системи
38
Опціональних систем допомоги водієві
12,3 дюймів
Опціональний дисплей для Audi virtual cockpit
Детальніше про системи допомоги
Системи допомоги Audi A6 Limousine

Ваш ідеальний помічник

Новий Audi A6 відповідає на питання нової ери. У цій моделі ми бачимо світанки епохи автономного водіння. Преміальний бізнес-автомобіль отримав цілий комплекс систем допомоги водієві, які чудово сканують дорожню ситуацію за допомогою 5 радарів, 5 камер, лазерного сканера і 12 ультразвукових датчиків: з цим комплексом інтелекту машина може самостійно заїжджати в гараж, рушати з місця або гальмувати, паркуватися, регулювати швидкість і утримувати потрібну смугу руху. Фактично автомобіль є "умовно автономним" і здатний контролювати більшість параметрів руху - розгін, гальмування, повороти, проходження по маршруту і так далі. Однак водій може в будь-який момент втрутитися в процес управління.

Асистенти Remote parking pilot і remote garage pilot Audi A6 Limousine

Асистенти Remote parking pilot і remote garage pilot

Дистанційні асистенти паркування remote parking pilot і remote garage pilot доступні для Audi A6 Limousine в якості опції. Обидві функції запускаються зі смартфона і роблять присутність водія в автомобілі необов'язковим. Використання цих та інших асистентів значно підвищує ефективність експлуатації автомобіля, покращує безпеку і економить час користувача. З новим седаном Audi A6 Ви надійно захищені від неприємної помилки в процесі їзди або паркування. Системи допомоги в новому A6 безперебійно працюють на високотехнологічної модульної конструкції: центральний орган управління асистентський системами zFAS. Це пристрій в цілодобовому режимі використовує дані сенсорів седана, формуючи цілісну цифрову картину навколишньої місцевості. В залежності від варіанту оснащення автомобіля набір «сенсорних» інструментів включає до 5 радарних сенсорів, 5 камер, 12 ультразвукових датчиків і 1 лазерний сканер.

Виразна потужність.

Двигуни Audi A6

На європейський ринок Audi A6 Limousine виходить з двома потужними двигунами - дизельним і бензиновим, кожен з яких пропонує яскраву потужність і дивовижну плавність роботи. V-подібний 6-циліндровий двигун 3.0 TFSI з турбонаддувом розганяє новий бізнес-седан з 0 до 100 км / год за 5,1 с, розвиваючи потужність в 250 кВт (340 к.с.) і видаючи 500 Нм крутного моменту. У свою чергу, двигун 3.0 TDI має потужність 286 к.с. і максимальний крутний момент - 620 Нм, пропонуючи схожу продуктивність. Всі мотори оснащені новою технологією «м'якого гібрида». Двигун 3.0 TDI працює в парі з 8-ступінчастою трансмісією Tiptronic, тоді як 3.0 TFSI оснащується 7-ступінчастою АКП S tronic. Стандартне оснащення обох двигунів включає повний привід quattro різної функціональності.

Двигуни Audi A6 Limousine
Детальніше про технологію Mild Hybrid
Технологія «м'якого гібрида» (Mild-Hybrid-Technologie) Audi A6 Limousine

Технологія «м'якого гібрида» (Mild-Hybrid-Technologie)

Всі варіанти силової установки нового седана A6 оснащуються Mild-Hybrid-Technologie від Audi. Йдеться про унікальну електричну системі, що використовує напругу 48 вольт для живлення двигуна, з яким система взаємодіє безпосередньо. Механізм, що з'єднує функції стартера і генератора в одному пристрої, відповідає за запуск двигуна, заряд основного акумулятора під час руху і допомогу двигуну внутрішнього згоряння в необхідні моменти. «М'який гібрид» знижує витрату палива до 0,7 літра на кожні 100 кілометрів шляху. Додаткова енергія, яка виробляється системою Mild Hybrid, забезпечує поліпшені характеристики прискорення, що позитивно позначається на загальному задоволенні від водіння і комфорт.

Двигун 3.0 TDI V6, встановлений під капотом Audi A6 Limousine, відповідає нормам Euro 6 і працює в парі з 8-ступінчастою коробкою передач tiptronic, в той час, як 3.0 TFSI з'єднаний з 7-швидкісною КП S tronic. Обидва варіанти силової установки серійно оснащуються фірмовою системою повного приводу quattro, але виконаної за різною концепції. У версії седана з КП tiptronic присуствует самоблокирующийся центральний диференціал, а в разі S tronic в наявності є більш економічний привід quattro ultra, блискавично підключає задній привід лише у випадках, коли він необхідний. Для моделі A6 використовуються виключно автоматичні коробки передач - для гарантії підвищеної економічності та більш комфортної їзди на трасі.

Більш динамічний. Маневрений. Спортивний. Audi A6 Limousine

Audi A6 Limousine Більш динамічний Маневрений Спортивний

Система прогресивного рульового управління, що поставляється в базовій комплектації — це гарантія потужної динаміки їзди, в чому є заслуга спортивного передавального відношення рульового управління, яке, особливо в зв'язці з опціональною динамічною системою рульового управління всіх коліс, збільшує характеристики динамічності і маневреності. Опціонально доступні 21-дюймові диски підкреслюють атлетизм моделі.

Детальніше про динаміку руху

Новий стандарт гнучкості їзди: система рульового управління всіма колесами Audi A6 Limousine

У базове оснащення A6 Limousine входить система рульового управління всіма колесами з прогресивними настройками. Подібне рульове управління повертає під час їзди задні колеса на 5 градусів - для захисту від кренів на низьких швидкостях, щоб збільшити стійкість, і на більш високих швидкостях в напрямку повороту - також для підвищеної стабільності.

Важливі тільки ваші уподобання: чотири види підвіски Audi A6 Limousine

Новий седан Audi A6 пропонує чотири варіанти підвіски: стандартна, спортивна і адаптивна (з електрокерованими амортизаторами), а також особливо якісний варіант - пневматична підвіска, яка також оснащена регульованими амортизаторами. Пневмопідвіска Audi A6 Limousine наділяє седан високим рівнем комфорту і спортивної динаміки. Оптимальні параметри машини під ваш стиль водіння і дорожні умови можна настроїти через можливості системи Audi drive select. Комфортна, розслаблена або спортивна їзда - Audi A6 лише чекає вашого рішення.

Впевнене лідерство в класі. Протягом восьми поколінь.

Інноваційний дизайн з повагою до традицій, ефективна електрифікація систем, найширший спектр систем допомоги водієві, високі стандарти потужності і спортивний характер - новий Audi A6 Limousine безапеляційно стверджує лідерство в класі бізнес-авто. Седан пропонує ще більше безпеки, ще більше комфорту і піднімає стандарти в преміум-класі. Продукт багаторічної еволюції моделі, результат безперервного вдосконалення марки. Це наша гордість. Це новий Audi A6 Limousine, восьмого покоління.

Інноваційний дизайн Audi A6 Limousine
Тест-драйв Audi

Ознайомча поїздка допоможе Вам по достоїнству оцінити всі переваги моделей Audi. Просто надішліть заявку на тест-драйв, вкажіть модель автомобіля і зручний для Вас час.

Нові автомобілі Audi в наявності

Каталог нових моделей авто, які є в наявності на даний момент у офіційного дилера Audi в Україні.

Фінансові послуги Ауді Центр Київ Юг

Обирайте ціль. Ми підтримаємо вас в її реализації. Ми зорієнтуємо вас в усіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

Выберите себе язык

Русский Украинский