Audi A7 Sportback представлений офіційно

Audi A7 Sportback представлений офіційно

У попередній четвер, 19 жовтня в Audi Design Center відбулася офіційна прем’єра нового лифтбека Audi A7 Sportback.

Новий Audi A7 Sportback

Це друге покоління моделі, перше – вийшло в 2010 році, більше семи років тому. У порівнянні зі своїм попередником новий A7 став легше, дизайн – більш гострим, а в начинці лифтбека закладені самі передові технології. Багато інноваційних технологій, технічних та візуальниїх рішеннь запозичено від новітнього флагмана Audi A8 – що ж, цілком гідний орієнтир.

Audi A7 Sportback решітка радіатора

Виключаючи представлений в липні оновлений A8, ліфтбек A7 вважається головним продуктом в новітній історії Audi. Це преміальний «іміджевий флагман» концерну, в якому втілені всі актуальні досягнення компанії та упаковані в спортивну оболонку.

Якщо в новому A8 важливі технологічність, інноваційність управління і водіння, то в A7 акцент – на дизайні, потужності і динаміці.

І за цими напрямками Audi A7 Sportback збирається впевнено обійти Porsche Panamera, BMW 6-Series Gran Coupe і прийдешній Mercedes-Benz CLS.

Audi A7 Sportback вид ззаду

Зовнішній дизайн Audi A7 Sportback розроблений на основі концепту Prologue Concept.

При цьому ліфтбек не позбавився і характерних візуальних особливостей попереднього покоління – мова йде про похилий дах, що переходить в більш вузьку задню частину, короткі звіси, довгий капот і «раскаченні» задні крила. На думку всіх впливових експертів і журналістів, новий Audi A7 Sportback – один з найкрасивіших автомобілів у німців за всю історію.

Audi A7 Sportback диски

Audi A7 обзавівся двухричажечной передньою підвіскою і пятіричажечной задньою підвіскою.

У базовій версії ліфтбек оснащений системою адаптивного рульового управління: система буде безперервно пристосовуватися до вашої манери водіння і умов їзди. Коли ви їдете на невеликій швидкості, передні і задні колеса будуть повертатися в різні боки, тим самим знижуючи діаметр розвороту більш ніж 1 метр. При більш високій швидкості – від 60 км / год – колеса будуть повертатися в ту ж сторону, що і передні.

Audi A7 Sportback передні фари

Новий Audi A7 Sportback 2018 модельного року отримав потужний бензиновий мотор 3.0 TFSI на 6 циліндрів потужністю 30 л.с. Вражає і крутний момент – 500 Нм. У зв’язці з двигуном працює 7-ступінчаста трансмісія типу S tronic, а також повний привід quattro ultra.

Для прискорення з 0 до 100 км / год «а-сьомому» буде потрібно не більше 5,3 секунд.

Крім того, в арсенал новітнього Audi A7 Sportback включили інтелектуальну систему Start / Stop, яка вміє автоматично вмикати двигун в ті моменти, коли машина перед вами починає рух. Вкрай корисний інтелектуальний помічник в пробках.

Audi A7 Sportback задні фари

Новий Audi A7 вміє без допомоги власника залишати гараж і правильно, обережно (!) паркуватися – для цього достатньо в потрібний момент активувати цю функцію в додатку на вашому смартфоні. Поки ліфтбек самостійно виїжджає з гаража, у вас є час попрощатися з близькими перед роботою або прогулятися з собакою на дворі.

Ми не забули і про інтелектуальний круіз-контроль Audi A7, що дозволяє машині самостійно рухатися в межах виділеної смуги. Варто відзначити, що всі перераховані системи і функції працюють на основі даних, одержуваних щомиті з 5 радарів і камер, 12 ультразвукових датчиків і лидара, вмонтованих в начинку лифтбека.

Audi A7 Sportback вид збоку

Читайте докладніше про інтер’єр, внутрішні системи управління, технологію освітлення, варіанти фарбування кузова і колісні диски, інтелектуальні системи допомоги водіння свіжого лифтбека тут – новий Audi A7 Sportback.