Audi A7 Sportback визнали найкращим в преміум-класі в рамках Нью-Йоркського автосалону

Audi A7 Sportback визнали найкращим в преміум-класі в рамках Нью-Йоркського автосалону

Поповнення в скарбничку незліченних престижних нагород для Audi.
Другий титул «World Luxury Car" для марки Audi, перший дістався Audi A8.
Десята велика світова нагорода для бренду.

Audi A7 останнього покоління отримав нагороду "Всесвітній автомобіль року 2019" серед представницьких моделей. Нагородження переможців конкурсу відбулося в рамках Нью-Йоркського міжнародного автосалону.

Audi A7 Sportback підтверджує світову перевагу бренду

Автомобіль був оцінений як "кращий автомобіль преміум-класу в світі" дуже численним журі: в нього увійшли 86 членів з 24 країн світу. В цілому Інгольштадт завоював вже 10 нагород конкурсу "Всесвітній автомобіль року", який проводиться з 2005 року. До речі, в самому першому конкурсі головну нагороду отримав новий на той момент Audi A6.

Автомобіль Audi A7 Sportback вид спереду Audi A7 Sportback вид спереду

"Для нас велика честь двічі поспіль отримати премію" Всесвітній автомобіль року ", - говорить Ханс-Йоахім Ротенпілер, член правління технічного розвитку Audi AG. "Ми дуже пишаємося такою цінною нагородою, так як вона демонструє здатність нашої команди створювати провідні преміальні автомобілі в різних сегментах.

Новий Audi A7 - поєднання головних переваг бренд

У моделі A7 поєднується фірмовий купеподібний дизайн, просторовість седана і гнучкість універсалу. Сучасний універсальний автомобіль з високим рівнем цифрових технологій, динамічним характером і продуманою концепцією внутрішнього простору. Крім флагманського седана Audi A8, ліфтбек A7 вважається ключовим продуктом концерну. Це преміальний іміджевий автомобіль, в якому дизайн, потужність і динаміка представлені в гранично високій і ефективній якості.

Автомобіль Audi A7 Sportback вид сбоку
Автомобіль Audi A7 Sportback передня частина
Автомобіль Audi A7 Sportback вид сзади
Автомобіль Audi A7 Sportback вид збоку
Автомобіль Audi A7 Sportback вид сбоку
Автомобіль Audi A7 Sportback задня частина
Автомобіль Audi A7 Sportback вид сзади
Автомобіль Audi A7 Sportback вид ззаду

Зовнішній дизайн Audi A7 Sportback, розроблений на основі концепту Prologue Concept, робить його одним з найкрасивіших автомобілів за всю історію. У базовій версії ліфтбек оснащений системою адаптивного рульового управління, потужним 3.0 TFSI на 6 циліндрів потужністю 340 к.с. і крутним моментом 500 Нм. У зв'язці з двигуном працює 7-ступінчаста трансмісія типу S tronic, а також повний привід quattro ultra. Для прискорення з 0 до 100 км / год власнику буде потрібно не більше 5,3 секунд.

Всі перемоги Audi в конкурсі "World Car Awards"

  • 2005 Audi A6
  • 2007 Audi RS4, Audi TT
  • 2008 Audi R8, Audi R6
  • 2010 Audi R8 v10
  • 2014 Audi A3
  • 2016 Audi R8
  • 2018 Audi A8
  • 2019 Audi A7 Sportback