A8 L

Втілення справжньої величі.

Новий Audi A8 L

Ми робимо майбутнє реальністю. За допомогою унікальної дизайнерської мови, яка піднімає елегантність і динаміку на найвищий рівень. Завдяки численним системам допомоги, принципово нової концепції експлуатації, інтуїтивно зрозумілому управлінню і, перш за все: значному внутрішньому простору. Усередині салону - ваш особистий вільний простір, такий зручний і комфортабельний як ніколи раніше. Відчуйте розкіш в умовах досконалих пропорцій. У новому Audi A8 L.

close
Запис на тест-драйв
Автомобіль
Ваші персональні дані
Ваша стать
Згода на обробку персональних даних
Цією угодою даю згоду на обробку моїх вищевказаних персональних даних Оператору: ТОВ "Ауді-Центр Київ". З цілями: обліку наданої інформації в базах даних; проведення статистичних досліджень, а також досліджень, спрямованих на поліпшення якості продукції та послуг; проведення маркетингових програм, в тому числі, для просування товарів, робіт, послуг на ринку; щоб я отримував інформацію про нові товари і послуги Оператора і партнерів Операторів (наприклад, за допомогою відправки журналів, відправки запрошень на презентації продуктів, повідомлень про технічні нововведення, майбутніх роботах по сервісному обслуговуванню, умови покупки нового автомобіля і т.д.) за допомогою різних засобів зв'язку.
Audi Центр Київ Юг
Відділ продажу:
+38 044 536 92 92
sales@audi-yug.com.ua
Сервіс:
+38 044 536 92 29
service@audi-yug.com.ua
Контакти keyboard_arrow_right

Стійке і багаторічне лідерство

Дизайн Audi A8 L - гармонія потужної динаміки і величного спокою. Екстер'єр виглядає благородно і престижно. Незважаючи на абсолютно нову мову дизайну, в ньому все одно проглядається шанування легендарного Ur-quattro, і в тому числі завдяки потужним колісним аркам.

Детальніше про дизайн

Дизайн нової ери

Новий Audi A8 L - це абсолютно новий погляд на поняття розкоші і стилю. Седан має воістину унікальну і неповторну візуальну витонченість. Такий ефект створюється завдяки чітко окресленим колісним аркамх, вертикальній широкій решітці радіатора Singleframe, складним геометричним формам боковин і декільком горизонтальним рельєфним лініям на них. Динамічний профіль A8 L з потужними колісними арками говорить про спортивность і в той же час нагадує про легендарний Ur-quattro. І завершальний штрих: тонка тривимірна задня фара Audi Matrix OLED, яка разом зі злегка похилим тилом забезпечує дивовижне динамічне напруження.

Все в полі зору

Одне з ключових революційних рішень в новому Audi A8 L полягає в світлотехніці. Технологія LED, забезпечуючи високий діапазон висвітлення при одночасно суворій енергоефективності, робить фари A8 вершиною інженерних послуг. Вражаюче потужне і функціональне освітлення в будь-який час доби. Ми маємо справу не просто зі світлодіодною оптикою, а з досконалою системою Audi Matrix LED, до якої інтегрована система нічного бачення і навігаційна система. Фари в новому Audi A8 L - не тільки потужні, вони ще й мають «інтелект». Світлодіоди реагують на освітлення фар зустрічних автомобілів, і виходячи з їх розташування, система освітлення седана коригує свою роботу, дбаючи про вашу зручність. Максимальна видимість на дорозі незалежно від зовнішніх обставин. І, звичайно, система Audi Matrix LED функціонує повністю автоматично, створюючи для вас можливість розслабленого, комфортного і безпечного водіння в нічний час.

Заключний акцент

Задні ліхтарі з технологією OLED (organic light emmitting diode) доповнюють особливе враження від проїжджаючого седана A8 L. Вони створюють унікальну легку анімацію, яка проявляється у моменти, коли водій залишає авто або, наприклад, підходить до нього. OLED-елементи відмінно виглядають в дизайні Audi, їх виділяє висока технологічність, максимальна точність і чудова візуальна естетика. OLED – рідкість на серійних автомобілях, її давно досліджують Mercedes-Benz, але інженерам Audi вдалося просунутися в цій області набагато далі. Подібний візуальний ефект однорідного світіння нездатні створити сучасні світлодіоди. Однак OLED – це не тільки дизайн, але і підвищення безпеки за рахунок поліпшення видимості. Кінець кожної поїздки такий же вражаючий з заднього ракурсу, як і її початок.

Ваш персональний простір

A8 L дає вам набагато більше свободи - як в просторі, так і в творчості. Завдяки ексклюзивній програмі персоналізації Audi формується ваша індивідуальна концепція дизайну: на вибір представлений великий спектр варіантів оформлення інтер'єру, які відмінно поєднуються між собою. А за допомогою глибоко відображаючих кольорів, таких як Terragrau Metallic, Vesuvgrau Metallic та Sevillarot, можна прикрасити зовнішній вигляд седана.

Вперед з легкістю
Із значно полегшеною конструкцією, Audi A8 L відтепер є еталоном: це найлегший автомобіль у своєму класі. Підвищена жорсткість корпусу додає можливостей для бездоганної спритності і маневреності.
Поєднання комфорту зі збільшеною динамікою

Нова активна підвіска значно підвищує комфортність їзди, а також динаміку водіння. У будь-яких дорожніх ситуаціях. При будь-якій манері водіння.

Дізнайтесь більше про шассі Audi A8 L

Інтелектуальний розподіл навантаження

У новому Audi A8 L встановлена система динамічно повнокерованого шасі, яка виконує 2 важливих завдання. 1 - виконання ефективної бічної і поздовжньої стабілізації автомобіля при кожному навантаженні, з урахуванням актуальних умов дорожнього руху, особливостей дороги і швидкості автомобіля - всеохоплюючий контроль всіх чотирьох коліс значно покращує комфорт руху. 2 - збільшення безпеки при екстреному гальмуванні, гарантоване тим, що система шасі розподіляє потужність між усіма чотирма колесами. Гальмівний шлях в екстремальній ситуації буде значно коротшим. Крім того, при загрозі бокового удару електромеханічна система піднімає необхідну сторону кузова на 80 мм, щоб перенести навантаження з дверей авто на поріг і підлогу, що володіють більшою міцністю.

Всі ці функції блискуче реалізовані завдяки тому, що вперше в серійному авто використовується повнокероване, повністю електромеханічне шасі, яке контролює кожне колесо окремо і тому вміє миттєво реагувати на будь-які дорожні ситуації. Управління системою шасі A8 L проводиться з центрального блоку, аналізує сигнали всіх датчиків і на основі цих даних безперервно коригує рівень демпфуючої сили кожного амортизатора.

Ефективність в зв'язці

Audi A8 L - повноцінний м'який гібрид. Комбінація традиційного двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна. Поєднання двигуна внутрішнього згоряння, 48-вольта генератора з водяним охолодженням і потужного літій-іонного акумулятора вперше доступне в якості стандарту в серійному авто. Ця потужна зв'язка - причина багатьох поліпшень у флагманському седані, і стосуються вони в основному більшої ефективності і підвищеного комфорту водіння.

Стартер генератора ремінного приводу — багатофункціональний: він може виконувати функції і електродвигуна, і генератора. Система вміє глушити двигун внутрішнього згоряння безпосередньо під час руху - наприклад, коли машина рухається накатом. У «бесмоторний» режим руху Audi A8 L може перейти в будь-який момент на швидкості від 55 до 160 км / ч. У цьому ми бачимо позитивні поліпшення, що стосуються економічності палива і екологічності (в такому режимі викиди CO2 - нульові). Як тільки ви натискаєте на педаль газу, стартер BAS знову активує двигун і все знову починається заново.

Поведінка активної підвіски Audi A8 L грунтується на даних, що поставляються з фронтальної камери. На бортовому комп'ютері відбувається аналіз зображень на предмет наявності нерівностей дороги, вибоїн, ям та інших перешкод. Кожні секунду відбувається цілих 18 оновлень цієї інформації, так що можна вважати, що система регулює роботу підвіски в режимі реального часу. Імовірність дискомфорту під час руху - вібрацій і поштовхів - практично зведена до нуля. Також виключені крени в поворотах і поздовжні коливання кузова під час розгону або різкого гальмування. Навіть саме динамічне водіння не змусить A8 L втратити контроль над ситуацією.

Крім того, моделі нового покоління A8 L є першими транспортними засобами концерну, які будуть мати оновлені шильдики з зазначенням потужності двох шестициліндрових двигунів: модель з 3.0 TDI на 210 кВт буде іменуватися як Audi A8 L 50 TDI, а модель з потужним Audi A8 L 50 TDI надійде в продаж як Audi A8 L 55 TFSI.

"М'який" гібрид Audi A8 L в цифрах

Додатковий крутний момент до

60 Нм

Напруга бортової мережі

48 Вольт

Рух без шкідливих викидів до

40 сек.

Нове рульове управління

Кожна швидкість, кожна манера водіння пред'являють свої вимоги до рульового управління. Audi A8 L вміє бездоганно нівелювати дистанцію між водієм і авто, забезпечуючи повноцінне розуміння. Вражає живість реакції і точність, з якою седан сприймає команди. Автомобіль поєднує в собі маневреність Audi A4 з комфортом розкішного лімузина: для впевненого повороту вам достатньо лише м'яко повернути кермо в потрібну сторону. Навіть при раптових імпульсах рульового управління Audi A8 L проявляє себе спритним, надійним і стабільним.

З технічної точки зору тут присутній контраст, який раніше завжди вимагав компромісу: або безпосередність, або стабільність були завжди в центрі уваги. Динамічне рульове управління Audi A8 L тепер усуває цей вічний компроміс завдяки активним рульовим втручанням на передній і задній осі, які координуються в центральному блоці управління. Алгоритм цього управління повідомляє в залежності від поточної дорожньої ситуації оптимальний кут повороту на передній і задній осі.

Це робить можливим всебічне поліпшення управління, особливо, в міському трафіку: наприклад, при повороті і парковці радіус розвороту значно знижений - він навіть менше, ніж у компактного Audi A4. Маневреність і точність руху значно збільшені завдяки тому, що задні колеса управляються окремо. При русі подорогам сільського типу ви будете насолоджуватися не меншою спортивностью і точністю, ніж на хорошій міській трасі. А на автомагістралях динамічне управління і активна підвіска забезпечують розслаблене і стабільне водіння на будь-якій швидкості. Ви також можете випробувати це і як пасажир на комфортних задніх кріслах.

Захоплюючий інтелект

Audi A8 L — абсолютно новий погляд на безпеку. Численні інтелектуальні системи допомоги надають комплексну підтримку під час водіння, забезпечуючи небачений раніше комфорт і безпеку.

Детальніше про системи допомоги

Інтелект Audi A8 підвищує безпеку і комфорт водіння

У Audi A8 Ви можете діяти з максимальним холоднокровністю. Тому що тепер про базові нюанси безпеки і комфорту дбатиме інтелектуальна мережа датчиків і алгоритмів: вона безперервно відстежує дорожню ситуацію і вживає необхідних заходів. Водіння ще ніколи не було таким зручним, безпечним і простим. Більше 40 внутрішніх систем допомоги гарантують, що водієві в будь-який момент доступна інформація про дорожню ситуацію, будь-які перешкоди і небезпеки. Більш того, «розумна» система управління Audi A8 втручається в критичні моменти, якщо виявляє, що водій не може самостійно впоратися з дорожньою ситуацією. Інтелектуальний, комплексний підхід до управління в Audi A8 L робить значний крок у бік автономного водіння.

Елегантне освітлення інтер'єру

Внутрішній простір Audi A8 L підкреслено елегантним і стильним підсвічуванням, яке м'яко і при цьому витончено виділяє основні панелі управління і елементи дизайну.

Детальніше про інтер'єр

Комфорт і свобода в найдрібніших деталях

Коротку або довгу дистанцію вам доведеться пройти, це не важливо: Audi A8 зможе забезпечити високий комфорт незалежно від зовнішніх обставин, дозволяючи абсолютно по новому подивитися на поняття задоволення від водіння і перебування всередині автомобіля. На задніх сидіннях седана стало ще більше простору, яке ефективно використовується для створення фізичного комфорту, а також для використання розважальних можливостей. Нутрощі салону, все системи та технології автомобіля налаштовані на максимальний комфорт і зручність. Присутні масажні елементи, вентиляція, підніжки для зручного положення ніг під час відпочинку і масажу, і інші елементи, які виводять комфортність їзди на задніх сидіннях автомобіля на новий рівень. Крім іншого, дверні та центральні підлокітники оснащені системою підігріву. Інтер'єр нового Audi A8 L - продуманий простір відпочинку та комфорту, в основі його концепції лежить турбота про свободу водія і кожного пасажира.

Задоволення від кожного подиху

Audi A8 L оснащений унікальною системою якості повітря, що складається з двох ароматизаторів: вона підтримує тонкий приємний аромат в салоні автомобіля 24 години на добу. Інтенсивність аромату регулюється за допомогою зручної функції Audi MMI Touch. Датчик якості в потрібний момент автоматично запускає рециркуляцию. Засоби ароматизації, іонізації і фільтрації створюють підвищене задоволення від їзди на будь-які відстані.

Відчуйте різницю: нове бачення форм і функцій

Інтер'єр нового Audi A8 L має абсолютно нову концепцію експлуатації. Сенсорні дисплеї з тактильним зворотним зв'язком замінюють класичні перемикачі управління і створюють ще більш глибоке враження від комбінації внутрішньої розкоші і комфорту седана. Інтуїтивне управління інструментами забезпечує унікальний комфорт у всіх зонах автомобіля, в тому числі в задній частині.

tab-1
tab-2
Детальніше про нову концепцію керування

Так виглядає майбутнє

Абсолютно унікальне рішення в Audi A8 L: інтелектуальне застосування інтуїтивних сенсорних дисплеїв з тактильним зворотним зв'язком. Ніколи раніше переосмислення дизайнерського мови Audi не було таким комплексним і всебічним: оцінюючи новий A8 з різних ракурсів, ясно помічаєш загальне відчуття єдності в дизайнерському рішенні флагманського седана. Візуальну унікальність - але в цьому випадку відносно інтер'єру - підвищує активне, але послідовне і продумане використання сенсорних дисплеїв. У новому Audi A8 L дизайн нерозривно пов'язаний з панелями управліннями та елементами функціоналу: не тільки управління стало інтуїтивним, але і сам дизайн Audi A8.

Audi MMI: інтуїтивне управління в новій якості

Audi MMI зробила революцію в мультимедійному інтерфейсі для користувача. Бездоганна інтуїтивна ясність і виняткова сенсорне якість. Перемикання функцій автомобіля переходить на новий рівень «розуміння» користувача, і особливо хочеться відзначити виняткову якість цієї системи, її бездоганний відгук і реакцію. Наприклад, захоплення викликає система динамічно оновлюваних даних карт, що дозволяє набагато ефективніше використовувати навігацію під час їзди. Важливий революційний момент, що стосується Audi MMI: відтепер сенсорна система вміє адаптуватися до ваших потреб і звичок. Зберігайте настройки і робіть мультимедійний інтерфейс більш індивідуальним.

Високий комфорт у другому ряду: розслабтеся і керуйте

Audi A8 L - один з перших автомобілів в історії, в яких задній пасажирський ряд отримав найпильнішу увагу з боку розробників. Задні сидіння тепер не є другорядними. Перебуваючи ззаду в якості пасажира, ви отримуєте повний контроль за всіма функціями комфорту і розваг. І в тому числі завдяки знімному Full-HD екрану Rear Seat Remote, який реалізує багато функціональних можливостей інтер'єру Audi A8 L, включаючи функцію телефону. Новий A8 буквально напханий всілякими елементами інтерфейсу, роблячи перебування всередині седана істинним задоволенням, яке хочеться повторювати знову і знову. Відтепер пакет розваг і функцій доступний для пасажирів на задніх сидіннях в повному обсязі.

Технічні характеристики

400

Персональних функцій

41

Систем допомоги водієві

8

Матеріалів і колірних схем

Фінансові послуги Ауди Центр Киев Юг

Обирайте ціль. Ми підтримаємо Вас в її реалізації. Ми проконсультуємо Вас у всіх питаннях, що стосуються кредитування та страхування автомобіля Audi.

Світ Audi завжди поруч з Вами

Завантажте календар на 2017 рік для рабочого столу Вашого ПК.

Підписка на новини

Audi Newsletter від офіційного дилера Ауди Центр Киев Юг — це завжди актуальна інформація про новини. Останні події зі світу Audi, про спеціальні пропозиції та акції, що діють.

Выберите себе язык

Русский Украинский