Audi A8 L 60 TFSI e quattro поєднання розкоші і ефективності

Audi A8 L 60 TFSI e quattro поєднання розкоші і ефективності

Ультрасучасний, по-спортивному продуктивний і в той же час елегантний гібрид Audi A8 L 60 TFSI e quattro. Читайте докладніше про над потужний двигун 3,0 V6 TFSI і сучасні функції управління в нашому новому матеріалі.

Унікальний Audi A8 L 60 TFSI e quattro

Культовому бренду Audi вдалося неможливе - поєднати спортивну продуктивність, преміальну витонченість і можливість водіння без викидів, в одному автомобілі. Новий A8 L 60 TFSI e quattro встановив неймовірно високу планку в сучасній автомобільній індустрії. Поєднання плагін-гібридного приводу з інтелектуальними системами управління забезпечують дальність ходу на електроприводі до 46 км.

Таким чином, Ви можете уникнути викиду шкідливих речовин під час своїх щоденних поїздок по місту. Екологічно чиста і практично безшумна система потужністю 330 кВт і крутний момент 700 Нм гарантують чудову динаміку автомобіля.

З новим A8 L 60 TFSI e quattro Audi представляє універсальний гібридний автомобіль люксового сегменту. Завдяки високим продуктивним характеристикам Вам доступна впевнена їзда в далеких подорожах, екологічність в місті і спортивна маневреність за містом.

Нова модель A8 L з розмірами 5,30 м і розширеною колісною базою, стане доступна на європейському ринку восени. Плагін-гібрид A8 зі звичайною колісною базою буде доступний на початку листопада 2019.

Новий Audi A8 L 60 TFSI e quattro Audi A8 L 60 TFSI e quattro

Технологічний дизайн A8 L e quattro

Лаконічні і елегантні риси дизайну екстер'єру доповнені стилістичними акцентами Audi A8 L 60 TFSI e quattro вражають уяву. Хромована обробка переднього бампера і вставки з хрому на дверних ручках створюють необхідне враження. Повнорозмірна вставка дифузора тонко підкреслює задню частину автомобіля. Також, спортивну естетику створюють серійні ексклюзивні 19-дюймові алюмінієві диски.

У той же час стильний салон Audi A8 L 60 TFSI e quattro захоплює Вас атмосферою розкоші і технологічності. Завдяки сучасному обладнанню функціональні можливості стають практично безмежними. Тепер ви можете розслабитися і насолодитися керуванням завдяки 30 системам допомоги водієві, які розділені на пакети City і Tour. Продумане освітлення забезпечується матричними світлодіодними фарами високої ефективності, лазерним світлом Audi і спеціальними задніми фарами OLED.

Audi A8 L 60 TFSI e подвійна потужність

A8 L 60 TFSI e quattro оснащений інноваційним двигуном 3,0 V6 TFSI з турбонаддувом, прямим уприскуванням палива і фільтром сажі. Його потужність дорівнює 250 кВт і крутний момент 500 Нм. У той час як споживання електроенергії 21,2 - 20,9 кВт/ 100 км, а комбіновані викиди CO2 61 - 57 г / км. Двигун був сертифікований відповідно до актуальних стандартів викидів Euro 6d temp.

Другим "серцем" Audi A8 L 60 TFSI e quattro є електродвигун з максимальною потужністю 100 кВт і крутним моментом 350 Нм. Разом зі зчепленням він був інтегрований в 8-ступінчастий тіптроник, який розподіляє потужність на всі чотири колеса через постійний повний привід quattro.

Продуктивна акумуляторна батарея встановлена ​​під підлогою багажного відділення і складається з 104 активних елементів розміщених на восьми модулях. Високовольтна батарея накопичує 14,1 кВт-год енергії і створює напругу 385 В. Система охолодження батареї підключена до контуру охолоджувальної рідини для системи повітряного кондиціонування, а також до низькотемпературного ланцюга.

Audi A8 L 60 TFSI e quattro гарантує потужність системи 330 кВт і крутний момент 700 Нм. Неймовірно високий крутний момент вже доступний при 1250 об / хв, що є трохи вищим за швидкість холостого ходу. Під час одночасної роботи двох двигунів в режимі форсування, автомобіль впевнено розганяється з нуля до 100 км / год за 4,9 секунди і прискорюється до максимальних 250 км / год.

Відповідно до європейських стандартів WLTP гібрид A8 споживає всього 2,5 літра палива на 100 кілометрів. Audi A8 L 60 TFSI e quattro може працювати на електроенергії зі швидкістю до 135 км / год, а його електричний запас руху відповідно до стандарту WLTP становить до 46 кілометрів.

Audi A8 L 60 TFSI e quattro Audi A8 L 60 TFSI e quattro

Інтелектуальні системи Audi A8 L 60 TFSI e quattro

Стратегія електрифікації A8 L 60 TFSI e quattro була спеціально продумана таким чином, щоб Ви могли комфортно і екологічно покривати основну частину свого щоденного шляху за допомогою електродвигуна. Для настройки взаємодії обох двигунів водієві достатньо натиснути функціональну кнопку «EV» на нижньому дисплеї MMI. У такому режимі седан рухається виключно завдяки електричній енергії. Але, коли водій натискає педаль акселератора вище певного опору підключається двигун внутрішнього згоряння.

Налаштування гібрида пропонує два режими роботи - «Авто» і «Утримання». У режимі «Авто» стратегія підвищення продуктивності активується автоматично, в разі запуску MMI Navigation Plus. В результаті, продуктивність оптимально розподіляється по маршруту, залишаючи більше енергії на міські ділянки.

У той час як режим «Утримання» має іншу мету. Заряд батареї підтримується на поточному рівні з мінімальними відхиленнями за допомогою відновлення і зміни точки навантаження через настройки управління 3.0 TFSI. Таким чином, Ви можете здійснити далеку поїздку на двигуні внутрішнього згоряння, а потім покрити поїздку в місті виключно електричною енергією, безшумно і без шкоди навколишньому середовищу.

Робоча стратегія Audi A8 L 60 TFSI e quattro приділяє основну увагу оптимізації їзди і енергоспоживання, а також мінімізації викидів CO2. Якщо мова йде про далекі поїздки, система враховує довжину і тип маршруту, інформацію про трафік і стиль водіння. У прогнозі коротких поїздок система прогнозування ефективності (PEA) використовує інформацію з навігаційних даних. Наприклад, обмеження швидкості, тип доріг і ділянок під ухил. Також, включаючи дані з камер і радара.

Фази водіння, коли водій знімає ногу з педалі акселератора, надзвичайно важливі для продуктивності Audi A8 L 60 TFSI e quattro. Система прогнозування враховує відстань до автомобіля попереду і активує рух в накат з вимкненим двигуном для відновлення кінетичної енергії і перетворення її в електричну. Таким чином дана модель Audi може відновлювати потужність до 25 кВт. Також, автомобіль розвиває потужність рекуперації до 80 кВт в режимі гальмування.

У випадках, коли круїз-контроль активований, PEA допомагає не тільки сповільнювати, але так само і прискорювати рух, для ефективної економії палива. Якщо ж круїз-контроль вимкнений, водій отримує підказки, коли буде доцільно зняти ногу з необхідною педалі.

Додатково до функціональної клавіші «EV» водій A8 L 60 TFSI e quattro має альтернативний спосіб настройки параметрів їзди - система вибору приводу. Завдяки режимам "Comfort," "Efficiency," "Auto," і "Dynamic" Ви може вибрати відповідні налаштування двигуна, підвіски і управління.

Новий Audi A8 L 60 TFSI e quattro екстер'єр Audi A8 L 60 TFSI e quattro

Передові системи безпеки A8 L TFSI e quattro

Audi A8 L 60 TFSI e quattro забезпечує високий рівень додаткової безпеки. Акустична система оповіщення з синтетичним електронним звуком допомагає звести до мінімуму аварії з пішоходами і велосипедистами. Відповідно з фундаментальними принципами Європейського Союзу, система акустичного оповіщення автомобіля активна до 20 км / год і поступово затихає при збільшенні швидкості. Звук виводиться через гучномовець в правій колісної арці.

Audi A8 L e проста і зручна зарядка

A8 L 60 TFSI e quattro серійно оснащена вилкою, кабелем для громадських зарядних терміналів і компактною системою зарядки Audi. Компактна зарядка включає кабель для домашніх і промислових розеток, а також блок управління.

У разі підключення до 400 В і току 16 А батарея буде заряджена повністю через дві з половиною години з максимальною вихідною потужністю 7,4 кВт. У той час як побутова розетка з напругою 230 В / 10 А з 2,3 кВт потужністю заряджає автомобіль приблизно за шість з половиною годин.

Комфортна зарядка також можлива в дорозі. Запатентована зарядна мережа Audi e-tron надає доступ до більш ніж 110 000 точок зарядки в Європі.

Новий Audi A8 L 60 TFSI e quattro решітка радіатора Audi A8 L 60 TFSI e quattro

Переваги застосування myAudi в A8 L e quattro

Завдяки додатку myAudi власники Audi A8 L 60 TFSI e quattro можуть користуватися перевагами послуг Audi connect прямо на своїх смартфонах. Також, за допомогою програми Ви можете перевіряти стан акумулятора і запас ходу, запускати зарядку, встановлювати таймер зарядки і відслідковувати статистику заряду і витрати.

Мережа станцій зарядки відображається не тільки в myAudi на смартфоні, але і в MMI navigation plus в автомобілі. Також в плагін-гібриді A8 L 60 TFSI e quattro є функція попереднього клімат-контролю. Ви можете налаштувати клімат-контроль перед посадкою, щоб включити підігрів керма, сидінь, дзеркал, лобового і заднього скла, а також вентиляцію сидінь за допомогою додатку myAudi або автомобільного таймера.