Audi AI: ME на виставці CES 2020

Audi AI: ME на виставці CES 2020

Сучасна система управління Audi Intelligence Experience, прогресивний функціонал та інші переваги концептуального електромобіля Audi AI: ME культовий бренд представив на CES 2020.

Електричний концепт-кар Audi AI: ME

На міжнародній виставці CES 2020 в Лас-Вегасі Audi знову представив останні розробки - від футуристичних концептів до технологій, готових до серійного виробництва. CES є однією з найбільших в світі спеціалізованих виставок побутової електроніки і вважається індикатором майбутнього розвитку індустрії.

Повністю автоматизований Audi AI:ME являє собою індивідуальний комфортний простір, який досконально знає всі ваші бажання і потреби. Пасажири можуть насолоджуватися технологіями майбутнього прямо в салоні AI:ME. Окуляри віртуальної реальності в автомобілі дозволяють вам насолодитися подорожами в найсучаснішому значенні цього слова. Технологія адаптує віртуальний контент до рухів автомобіля в режимі реального часу і в результаті, пасажири можуть повністю розслабитися і забути про метушню повсякденного життя. Віртуальна подорож триває, поки ви не досягнете пункту призначення.

Автомобіль Audi AI: ME вид збоку Електричний концепт-кар Audi AI: ME

Audi Intelligence Experience управління на рівні емпатії

Технологія Audi Intelligence Experience знає свого користувача і його звички та використовує інтелектуальні функції в поєднанні зі штучним інтелектом для підвищення рівня безпеки, самопочуття і комфорту пасажирів. Самонавчальна навігаційна система, інтегрована в останнє покоління систем MMI зберігає обрані пункти призначення, пов'язує їх з датою, часом і поточною ситуацією на дорозі, а також пропонує оптимальні маршрути на основі цих даних.

Вивчаючи нового користувача автомобіль проводить точний аналіз тих функцій і налаштувань, яким ви віддаєте перевагу, починаючи від положення сидіння, напрямку руху, температури і закінчуючи ароматизацією інтер'єру. Таким чином, Audi ідеально знає пріоритети користувача і реалізує їх самостійно на рівні емпатії.

Автомобіль Audi AI: ME вид спереду Audi Intelligence Experience управління на рівні емпатії

Прогресивне оснащення Audi AI: ME

Audi представила нову технологію змішаної реальності, розроблену у співпраці з Samsung. При створенні зображення на 3D-дисплеї, для кожної картинки створюються два види зображення: для лівого і правого ока. З точки зору водія, картинки на 3D-дисплеї зі змішаною реальністю відображаються на відстані від 8 до 10 метрів. В результаті, очі, звикають до дальнього огляду і немає необхідності перефокусировки між дорогою і панеллю приладів.

Опціональний прозорий дисплей є ще однією особливістю, екран висотою 15 см, шириною 122 см частково вбудований в панель приладів. Дисплей має два шари - прозорий OLED-дисплей і чорний шар для особливо глибокого антиблікового відтінку. У той час як ділянки екрану, які нічого не відображають, залишаються прозорими.

Автомобіль Audi AI: ME салон Прогресивне оснащення Audi AI: ME

Інфотейнмент платформа MIB 3

Audi AI:ME оснащений новою модульною інформаційно-розважальною платформою третього покоління, або скорочено MIB 3, процесор якої працює в десять разів швидше, ніж в попередній версії. Така модернізація забезпечує значні поліпшення в плануванні маршрутів і прогнозах трафіку. Audi також представила останні інновації в галузі технологій спеціального освітлення. Якщо водій втомлюється, холодне біле світло для бадьорості та підтримки концентрації та уважності.

Автомобіль Audi AI: ME решітка радіатора Інфотейнмент платформа MIB 3

Новий автомобіль Audi AI: ME інтерьер
Автомобіль Audi AI: ME інтерьер
Новий автомобіль Audi AI: ME фари
Автомобіль Audi AI: ME фари
Новий автомобіль Audi AI: ME вид ззаду
Автомобіль Audi AI: ME вид ззаду