Audi анонсували програму розвитку електричної мобільності e-offensive

Audi анонсували програму розвитку електричної мобільності e-offensive

Під назвою e–offensive Інгольштадт запускає глобальну програму розвитку електромобілів. До 2025 року чотири кільця будуть красуватися на кузові вже 12 серійних електричних моделей.

Новий автомобіль Audi e–tron джерела живлення

Мета програми e–offensive від Audi

Мета ініціативи під назвою e–offensive – ефективне виробництво і розвиток вироблених електромобілів і всього, що з ними пов'язано. Програма розвитку вже запущена і в найшвидшому часі лінійка електронних моделей почне поступово розширюватися. Наступні моделі з електричним двигуном будуть показані публіці вже в 2019 році. Компанія планує довести обсяги продажів електромобілів до такої цифри, що б вона склав третину від загального обсягу продажів преміум–марки.

Пітер Мертенс, член правління з технічного розвитку AUDI AG впевнений, що випуск Audi e–tron в серійному вигляді є яскравою подією в історії компанії і стартовим сигналом для нашої масштабної електрифікації.

Новий автомобіль Audi e–tron кузов

Якими будуть нові електромобілі від Audi

Наступні електричні моделі Audi наслідуватимуть повний спектр інноваційних технологій і систем Інгольштадта. Вдосконалений привід, поліпшені системи допомоги та зручність мобільної зарядки стануть важливими перевагами в сучасному світі. Широкий діапазон варіантів зарядки акумулятора робить e–tron і інші майбутні електричні моделі еталоном у своєму класі.

Новий автомобіль Audi e–tron двигун

Співпраця Audi і Porsche

Перша модель на новій платформі e–platform буде показана публіці вже до кінця поточного року. Йдеться про концептуальний Audi e–tron GT, динамічне купе з високим спортивним потенціалом. Прем'єра призначена на останній місяць 2018 у Лос–Анджелесі. При розробці багатьох технологій Audi e–tron GT інженери Audi взаємодіяли з фахівцями Porsche. Крім цього, ці дві преміум–марки спільно зайняті розробкою платформи PPE (Premium Platform Electric). В майбутньому ця платформа буде використовуватися в безлічі електричних автомобілів Audi – це і популярні у широкої аудиторії моделі B–класу, і автомобілі D–класу.