Audi e-tron 2019 покажуть на Всесвітньому економічному форумі в Давосі

Audi e-tron 2019 покажуть на Всесвітньому економічному форумі в Давосі

50 електричних кросоверів Audi e-tron проявлять себе на дорогах найвисокогірнішого міста в Європі.

Німецький виробник надав екологічно безпечний автопарк Audi e-tron в користування учасникам Всесвітнього економічного форуму. У Давосі також продемонструють можливості сталої мобільності бренду – застосування використаних акумуляторів електромобілів у мобільних зарядних блоках.

Новий автомобіль Audi e–tron

Електричний позашляховик Audi e-tron протестують учасники форуму

«Екологічно безпечні та стійкі мобільні рішення майбутнього – вибір, на якому ми фокусуємося сьогодні, – говорить голова правління Аudi AG Брем Шот. Чим на практиці для нас є електромобільність, ми зможемо показати наживо на Всесвітньому економічному форумі цього року».

Учасники щорічної сесії зможуть самостійно оцінити практичність Audi e-tron, проїхавши на електромобілі засніженими дорогами швейцарського гірськолижного курорту. Audi e-tron є першим повністю електричним серійним кросовером від виробника автомобілів преміум-класу в Інгольштадті. Вже на наступному тижні електрокар представлять на автосалоні в Європі. Станом на зараз на модель отримано вже понад 20 тисяч передзамовлень.

Новий автомобіль Audi e–tron вигляд збоку

Енергія для Audi e-tron: стійка мобільність в дії

Масштабному автопарку Audi e-tron у Давосі знадобиться чимало енергії. Швидку поставку екологічно чистої електрики забезпечать три мобільних зарядних пристрої загальною потужністю 700 кВт і 1,14 МВт.

Німецький преміум-бренд також протестує повторне використання акумуляторів електромобілів Audi e-tron. Результати мають підтвердити або спростувати можливість застосування акумуляторів для накопичення енергії після того, як вони вже не можуть бути корисні для електричних кросоверів. Audi останнім часом все частіше задіює зарядні пристрої на великих заходах, щоб розширити місцеву зарядну інфраструктуру для електротранспорту.

Компанія виступає ексклюзивним трансферним партнером Всесвітнього економічного форуму з 1987 року. З 2017 року німецький виробник є учасником Global Battery Alliance. До пріоритетних напрямів роботи організації відносяться: забезпечення соціальної та екологічної стабільності у формуванні вартості акумуляторного сировини, створення концепцій стійкої переробки у економіці замкнутого циклу, а також інновацій для акумуляторів.