Audi e-tron кращий в своєму сегменті

Audi e-tron кращий в своєму сегменті

Позашляховик e-tron, перша повністю електрична модель Audi, був названий «Кращим автомобілем 2020 року» за версією Green Car Reports.

Першість позашляховика e-tron в рейтингу Green Car Reports

В черговий раз інтернет видання Green Car Reports вибрало кращу модель електромобіля. У 2020 році премію «Кращий автомобіль для покупки» на основі докладної оцінки моделі отримав Audi e-tron 2019 року.

Green Car Reports оцінює електромобілі за критеріями ефективності водіння і комфорту, а також технологічності оснащення без шкоди для навколишнього середовища. Новий Audi e-tron оптимізує процес водіння за допомогою електричного приводу і пропонує ряд послуг з підтримки e-tron, які підвищують багатофункціональність електромобіля, включаючи всі функції програми myAudi, інформацію про зарядку і можливість далеких поїздок.

Audi e-tron Audi e-tron

Головні переваги електрокара Audi e-tron

У стандартній комплектації e-tron оснащений електричним повним приводом quattro, який забезпечує виняткову керованість в різних ситуаціях водіння. Потужність двигуна ефективно розподіляється для забезпечення практично миттєвого крутного моменту і чудовою продуктивності. Завдяки 408 к.с., які розганяють e-tron 55 quattro з 0 до 100 км / всього за 5,7 секунди, можливості швидкої зарядки від 0 до 80 відсотків за 30 хвилин і продуктивності додатка myAudi, e-tron відмінно підійде всім, хто цінує свободу та ефективність.

У США e-tron став першим електромобілем з акумуляторним живленням, який отримав рейтинг IIHS «Кращий знак безпеки +». Також, электромобіль отримав п'ять зірок в загальному рейтингу безпеки в Національну програму оцінки нових автомобілів.