e-Tron Sportback

Універсальний концепт Audi e-Tron Sportback

Audi представила універсальний концепт-кар на автосалоні Шанхаї навесні цього року. Чотирьохдверний концепт Gran Turismo Audi e-tron Sportback оснащений електродвигуном, потужністю 320 кВт. Автомобіль поєднує в собі класичні елементи Audi з новітніми технологіями.

Audi e-Tron Sportback
close
Запис на тест-драйв
Автомобіль
Ваші персональні дані
Ваша стать
Згода на обробку персональних даних
Цією угодою даю згоду на обробку моїх вищевказаних персональних даних Оператору: ТОВ "Ауді-Центр Київ". З цілями: обліку наданої інформації в базах даних; проведення статистичних досліджень, а також досліджень, спрямованих на поліпшення якості продукції та послуг; проведення маркетингових програм, в тому числі, для просування товарів, робіт, послуг на ринку; щоб я отримував інформацію про нові товари і послуги Оператора і партнерів Операторів (наприклад, за допомогою відправки журналів, відправки запрошень на презентації продуктів, повідомлень про технічні нововведення, майбутніх роботах по сервісному обслуговуванню, умови покупки нового автомобіля і т.д.) за допомогою різних засобів зв'язку.
Audi Центр Київ Юг
Audi e-Tron Sportback фото 1
Відділ продажу:
+38 044 536 92 92
sales@audi-yug.com.ua
Сервіс:
+38 044 536 92 29
service@audi-yug.com.ua
Контакти keyboard_arrow_right
від 0 до 100 км/ч4,5Секунди
На одному заряді до500Кілометрів
Потужність320kW

Audi е-tron Sportback являє собою важливий крок Audi на шляху до електрифікації

Руперт Штадлер, голова ради директорів AUDI AG, підтвердив: "Наш Audi e-tron з'явиться у 2018 році - перший електромобіль у своєму класі, який ідеально підходить для повсякденного використання. Разом із запасом ходу понад 500 кілометрів і спеціальними програмами керування електромобілем, ми зробимо цей SUV обов'язковим продуктом наступного десятиліття. Одразу після нього, в 2019 році, йде в серію Audi e-tron Sportback - емоційне купе, яке вже з першого погляду ідентифікується як справжній електромобіль."

Audi e-Tron Sportback фото 14
Audi e-Tron Sportback фото 15

Audi e-tron Sportback поєднує функціональну ясність та легкість у керуванні

Великі сенсорні екрани знизу від центрального дисплея, на центральній консолі і в обшивці дверей показують усю необхідну інформацію і взаємодіють з бортовими системами. Горизонтальні лінії на панелях та стильна центральна консоль, дарують додаткове відчуття простору для всіх пасажирів.

Audi e-Tron Sportback фото 16

Яскраве освітлення Audi добре видно як вдень, так і вночі, завдяки інноваційній технології

Блоки Matrix LED з цифровим керуванням, розташовані спереду і ззаду дають відмінне світло. Цифрові матричні проектори буквально малюють свій слід на дорозі, перетворюючи світло в універсальний, динамічний канал зв'язку з навколишнім середовищем. Бренд з чотирма кільцями був першим в світі, хто встановив світлодіодні фари, та дав значний поштовх у розвитку техологій Matrix LED, лазерного світла та OLED технологій.

Audi e-Tron Sportback фото 17
Audi e-Tron Sportback фото 18

Вузькі світлі смуги на обох сторонах нижче капоту - денні ходові вогні - стали очима на обличчі концепту. Завдяки комбінації світлодіодів і мікродзеркальної поверхні, стала можлива велика кількість анімованих рухів і підписів. При старті e-tron Sportback , а також, коли двері відкриті, система використовує спеціальні сегменти для створення динамічних візуальних сигналів вітання.

Audi e-Tron Sportback фото 19

Як і раніше на концепті e-tron quattro, літій-іонний акумулятор з рідинним охолодженням розташований між осями, нижче пасажирського салону. Завдяки такому розташуванню забезпечується низький центр ваги і збалансований розподіл навантаження на вісь в 52:48 (перед/зад). Це дає видатну динаміку при керуванні і безпеку руху в порівнянні з іншими транспортними засобами в сегменті. Акумулятор можна заряджати за допомогою системи зарядки для змінного струму (AC) і постійного струму (DC).

Audi e-Tron Sportback фото 20
Audi e-Tron Sportback фото 21

Дизайнери Audi також попрацювали на повітряними потоками

Краї центральної частини витянуті назад, дозволяючи повітрю проходити через верхню частину. Отвір для впуску повітря виділений восьмикутником чорного кольору, який чітко виділяє передню частину.Нові рішення не тільки забезпечують кращу аеродинаміку, а роблять вид нового концепту більш динамічним.

Audi e-Tron Sportback фото 22
Audi e-Tron Sportback фото 23

З боків концепт-кару, великі колісні арки чітко підкреслюють архітектуру quattro. Крім надання візуального стилю і динамічного потенціалу, вони також пов'язують e-tron Sportback з днк бренду. Довжина 4,90 м, ширина 1,98 м і висота 1,53 м з колісною базою 2,93 метра розташували е-tron Sportback в сегменті, близько до Audi A7.

Audi e-Tron Sportback фото 24

Малі камери замінили зовнішні дзеркала заднього виду. Ця технологія пропонує додаткові переваги, крім поліпшення повітряного потоку і зменшення шуму вітру. Сліпі зони дзеркал практично виключається та полегшують оглядовість. Зображення камер показані на окремих дисплеях в дверях. Audi демонструє цю технологію в якості предсерійноі версії.

Audi e-Tron Sportback фото 25
Audi e-Tron Sportback фото 26

Выберите себе язык

Русский Украинский