Audi e-tron: Євротур на електромобілі за 24 години

Audi e-tron: Євротур на електромобілі за 24 години

Новий електрокроссовер Audi довів, що майбутнє можливо вже зараз. Три серійні автомобілі Audi e-tron 55 quattro, 9 журналістів, 10 європейських країн і прагнення до досконалості. Неймовірні умови в яких преміум електромобіль показав свій сильний характер і високу продуктивність.

Випробування дорогою і часом для Audi e-tron

Відправною точкою подорожі, яка почалося 20 серпня, стало словенське озеро Блед. Команда проїхала через Італію, Ліхтенштейн, Австрію, Швейцарію, Німеччину, Францію, Люксембург, Бельгію і завершила подорож в Амстердамі. Всього 1600 км шляху з абсолютно різноманітними дорожніми умовами стали чудовою можливістю побачити Audi e-tron в дії.

Електричний позашляховик з його великою дальністю ходу і зупинками для швидкої зарядки виявився переконливим представником свого сегменту. У поєднанні з потужним приводом і комфортним інтер'єром він дарує незабутні враження навіть в тривалій подорожі.

Audi e-tron наблизився до рубежу нової ери мобільності - і зробив це сміливо і впевнено. «Наш електро SUV - ідеальний автомобіль для далеких поїздок, тому що він гармонійно поєднує в собі високий рівень турботи про пасажирів і водія, над ефективність та продуктивність на дорозі», - підкреслює Ханс-Йоахім Ротенпілер, член ради директорів Audi з технічного розвитку. «В даному турі для журналістів Audi e-tron довів, що крім самого діапазону дуже важлива можливість прискореної зарядки потужністю 150 кВт».

Автомобіль Audi e-tron вид збоку Audi e-tron вид збоку

Audi e-tron (сукупне споживання електроенергії в кВт • год / 100 км *: 26,4 - 22,9 (WLTP); 24,6 - 23,7 (NEDC), сукупні викиди CO2 в г / км: 0 (0 г / ми)) на вищому рівні демонструє свої сильні сторони навіть в екстремальних ситуаціях.

Швидка зарядка Audi e-tron: економія кожної хвилини

Використовуючи зарядку постійним струмом на потужних зарядних станціях літій-іонний акумулятор Audi e-tron досягає 80 відсотків своєї ємності всього за 30 хвилин, що значно економить час на довгих дистанціях. Саме час розім'яти м'язи, випити кави або просто відпочити, поки Ваш електро позашляховик відновить заряд.

Така швидкість зарядки акумулятора стала можливою завдяки продуманому управлінню температурою, яке також забезпечує тривалий термін служби батареї в поєднанні з незмінно чудовими характеристиками навіть при високих навантаженнях.

Під час туру було зроблено сім зупинок для підзарядки автомобіля - в Кернтені, Південному Тіролі, Форарльберг, в кантоні Цюріх, в Брайсгау, в Айфелі і недалеко від Льєжа. Запатентована система зарядки Audi охоплює близько 100 000 пунктів зарядки в 19 країнах Європейського Союзу, і їх кількість постійно збільшується.

Автомобіль Audi e-tron вид ззаду Audi e-tron вид ззаду

Власникам Audi e-tron досить лише зареєструватися на офіційному порталі myAudi і укласти персональний договір на користування послугою. Оплата рахунків здійснюється автоматично через обліковий запис користувача. Фізичні кошти не використовуються. Надзвичайно зручно, що ціни стандартизовані для всіх країн, тому вам не потрібно їх порівнювати.

Ще одна перевага Audi e-tron, яка гарантує, що ваша подорож буде легкою і вільною від зайвих думок.

Позашляховик Audi e-tron: комфорт і продуктивність на будь-якій дорозі

SUV Audi e-tron 55 quattro в повній мірі вдалося показати свої динамічні переваги керованості на різноманітних дорогах Європи. В Альпах кросовер демонстрував максимальну потужність до 300 кВт і крутний момент 664 Нм на різких підйомах в гору.

Два електродвигуна, які використовують виключно заряд акумуляторної батареї, за допомогою яких, автомобіль Audi e-tron забезпечує найвищу динаміку в своєму класі. Безліч автомобілів з ДВС не можуть зрівнятися з його результатами, а електрокроссовер Audi піклується про навколишнє середовище без шкоди для потужності.

Опція рекуперації, яка дозволяє автомобілю відновлювати до 220 кВт і 300 Нм (221,3 фунт-футів) при гальмуванні і перетворювати їх в електричну енергію - показала міць продуктивності на спусках.

Автомобіль Audi e-tron задні фари Audi e-tron у русі

Південний Тіроль дав можливість повного приводу Audi e-tron проявити сильні сторони, такі як оптимальна тяга і динамічність на звивистих ділянках шляху. Ця система забезпечує постійне і повністю регульоване перерозподілення крутного моменту між двома осями буквально за долю секунди.

На рівних ділянках дороги вздовж Рейну, в Голландії і Бельгії, чудова аеродинамічність з коефіцієнтом опору 0,27 на значному рівні сприяла зниженню витрати енергії.

Перше слово, яке асоціюється з Audi e-tron - задоволення. Переваги комфортного водіння і звукоізоляції, просторий, стильний і зручний салон. Сидіння з функцією масажу, іонізатор для зволоження і очищення повітря, контурне освітлення, технічні переваги. Електромобіль Audi e-tron надійний супутник, що в будь-яких умовах подбає про Вас!

Новий Audi e-tron вид спереду
Audi e-tron вид спереду
Новий Audi e-tron вид ззаду
Audi e-tron вид ззаду
Новий Audi e-tron задні фари
Audi e-tron задні фари