Audi і Airbus показали оновлений концепт літаючого таксі Pop Up

Audi і Airbus показали оновлений концепт літаючого таксі Pop Up

Німецький преміум-бренд приєднується до розробки міського транспорту майбутнього: в Женеві був показаний концепт першого літаючого таксі від Airbus, ItalDesign і Audi. Студійні знімки вражають масштабністю і разом з тим ефективністю ідеї.

Компанії Airbus і ItalDesign вже досить давно проектують автономну двомісну модульну літаючу машину. На даному етапі до розробки проекту підключився німецький прогресивний бренд Audi. Спільними зусиллями планується створювати гігантські квадроцикли, здатні переміщати по повітрю люди і навіть їхні автомобілі. Такий собі «транспорт майбутнього», який при вдалому збігу обставин зможе відкрити нову епоху в автомобілебудуванні.

Очікується, що автомобіль нового типу від Audi, Airbus і ItalDesign буде повністю електричним, вкрай легким і досить економічним. «Літаюче таксі» буде побудовано таким чином, що не потребує багато енергії на польоти. У салоні буде встановлено 49-дюймовий дисплей з системою розпізнавання осіб і стеженням за рухом очей, а для управління машиною знадобиться лише голос. Концепт інтер'єру Audi Pop.Up

Платформа Pop.Up - це пасажирський модуль, який може поєднуватися з колісною базою або підвішуватися на літальної майданчику, що має вигляд квадрокоптера. Основою служить повністю електрична силова установка. Для максимальної зручності пасажирів, транспортний засіб буде пересуватися в режимі автопілотування.

Принцип роботи транспортного засобу Pop.Up Next полягає в тому, що електричний автомобіль зможе автономно від своєї основної бази літати по повітрю за допомогою квадроцикла. Завданням Audi є удосконалення концепт-кара, здатне зробити цю ідею максимально близькою до реального втілення. Якщо конкретно, то компанія Audi відповідає за застосування електричних технологій і батарей, а також систем безпілотного управління. У свою чергу, Airbus працює над розробкою повітряного модуля, а Italdesign - відповідає за зовнішній вигляд літаючого автомобіля.

Концепт екстер'єру Audi Pop.Up

За словами творців, а також журналістів з числа відвідувачів Женевського автосалону 2018, концепт Pop.Up Next пропонує цікаве рішення для пробок на дорогах і цілком може бути першою потужною іскрою для віддаленого мобільного майбутнього автомобіля ". Модульне транспортний засіб зможе пересуватися по суші і повітрю.

Поки невідомо, чи очікує концепт Pop.Up Next серійне виробництво. Принаймні на даному етапі Airbus, ItalDesign і Audi лише пропонують бачення того, яким може бути міський транспорт майбутнього.

Концепт Audi Pop.Up