Audi інвестує 100 мільйонів євро в інфраструктуру зарядки

Audi інвестує 100 мільйонів євро в інфраструктуру зарядки

Преміальний автомобільний бренд інвестує близько 100 мільйонів євро в систему електричних зарядок. Audi електрифікує кожне третє паркувальне місце на своїх заводах до середини 2022 року.

Стратегія розвитку зарядної інфраструктури Audi

До 2050 року дві третини населення світу будуть жити в містах. Сталий розвиток міст залежить від своєчасних рішень в області електричної мобільності. Тому вже зараз Audi розробляє стратегії та технології, які забезпечать не тільки майбутнє автомобільного бренду, а й високий рівень екологічної ефективності. Одним з таких проектів стала програма розробки інфраструктури зарядних станцій для електромобілів.

Audi планує встановити понад 4500 точок зарядки для електричних автомобілів до середини 2022 року. Згідно зі стратегією розвитку зарядної інфраструктури в Інгольштадті буде доступно три з половиною тисячі точок зарядки, в Неккарзульмі близько тисячі пунктів зарядки і сто в Брюсселі кожна потужністю до 22 кВт. Проект зарядної електрифікації Audi має загальний бюджет сто мільйонів євро.

Масштабний план електрифікованої системи зарядок вимагає ретельної підготовки, а крім того, незалежного управління енергоспоживанням. Саме тому, з середини 2017 роки команда Audi детально розробляє концепцію реалізації стратегії. Крім того, команда відповідає за розробку програми інвестицій, а також управляє налаштуванням і експлуатацією зарядної інфраструктури.

На даний момент на заводах в Брюсселі, Інгольштадті і Неккарзульмі вже створена інфраструктура електричних зарядок сумарною потужністю 21 мегават. Такий рівень продуктивності відповідає енергоспоживанню невеликого містечка чисельністю близько п'ятнадцяти тисяч жителів. Інфраструктура складається з шестисот зарядних точок з вихідною потужністю до 22 кВт і шестидесяти зарядних пристроїв постійного струму потужністю від 50 до 350 кВт.

Також, аеропорт Мюнхена має найбільший індивідуальний зарядний парк Audi з потужністю споживання трохи двох мегават. Крім того, команда проекту розробила унікальну карту навігації на основі додатка Google Карти, яка відображає в режимі реального часу доступність зарядних терміналів.

Автомобіль Audi Audi Q8 вид спереду Вид збоку Audi зарядка

Audi повністю відмовляється від шкідливих викидів

У міру того, як міста стають більш густонаселеними, ми стикаємося зі зростаючими потребами мобільності на додаток до екологічних питань. Електрична мобільність безпосередньо впливає на проблему підвищення рівня забруднення повітря і шуму.

Головною метою екологічної стратегії Audi є остаточна відмова від шкідливих викидів CO2 до 2050 року. Для цього культовий бренд вже запустив глобальну програму електрифікації, яка включає нові дослідження і розробку ще більш досконалих і ефективних електричних моделей. Програма інвестицій на суму близько 37 млрд євро тривалістю до 2024 рік. "Дана стратегія планування відображає високу пріоритетність розвитку потенціалу електричної мобільності Audi", - говорить Александр Зейтц, член правління з фінансів та юридичних питань в AUDI AG.

Однак покращаться не тільки самі автомобілі. Високий рівень автоматизації проектування - поставки апаратного і програмного забезпечення, один з важливих кроків на шляху до ефективності. Нові матеріали, технології виробництва, управління і проектування відкриють шлях для нових рішень в сфері електричної мобільності.

Audi досліджує нові методи проектування і стратегії управління із застосуванням штучного інтелекту, а також нових матеріалів і технологій виробництва. Таким чином, вже в найближчому майбутньому ми станемо свідками появи оптимізованих і конкурентоспроможних продуктів, які зможуть вивести ефективність електричної мобільності на кардинально новий рівень.

Автомобіль Audi Q3 ззаду Вид ззаду Audi зарядка