Audi - найінноваційніший бренд в 2017 році

Audi - найінноваційніший бренд в 2017 році

Вже вдруге поспіль, Audi отримала перемогу в премії Автомобільні інновації в категорії преміум-виробників. При цьому, бренд з чотирма кільцями ще раз продемонстрував його універсальність і інноваційний потенціал в важливих сегментах майбутнього, такі як аеродинаміка, легкі конструкції, системи зв'язку та пілотоване керування

«З 84 нових удосконалень в звітний період, Audi показала найбільше іновацій серед усіх брендів (звичайні та преміальні бренди) і стала найбільш інноваційним брендом в цілому,» сказав журі в доповненні до свого рішення. Чотири тематичні області були включені в оцінку: автомобільні системи приводу, автономне керування та безпека, автомобільні концепти та розробки, а також інтерфейс і системи зв'язку. Крім того, Audi отримала нагороду як найбільш інноваційний бренд в двох останніх названих окремих категоріях.

«Ці нагороди показують, що ми втілюємо у життя наш слоган -" Перевага високих технологій "-, і являємось лідером у багатьох інноваційних питаннях,» сказав професор Руперт Штадлер, голова ради директорів AUDI AG, на церемоніі нагородження у Франкфурті. «Особливо в аеродинаміці і легких конструкціях, в системах зв'язку та системах допомоги водієві і пілотованого керування, ми знаходимося в дуже зручному положенні і докладаємо всіх зусиль, щоб зберегти свою конкурентоспроможність.»

Центр Автомобільного Управління та PricewaterhouseCoopers AG представив премію Автомобільні Інновації цього року вже в п'ятий раз. Нагорода вручається самим інноваційним виробникам автомобілів і постачальникам за рік. Більш 1,162 інновацій від 19 автомобільних виробників і 60 марок були подані на премію.