Audi одержала дводенні перемоги на автоспорті

Audi одержала дводенні перемоги на автоспорті

Як пройшла неділя для Audi на фестивалі автоспорту Lausitzring! Перед значним натовпом Джеймі Грін і Маттіас Екстрем здобули першу перемогу «один-два» Audi RS 5 DTM. З п'ятьма автомобілями в перших семи позиціях Audi була найсильнішим брендом у цілому.

Audi Sport Team Rosberg

Audi Sport Team Rosberg

Блискучим переможцем четвертої гонки в цьому сезоні став Джеймі Грін з Audi Sport Team Rosberg, який ледь не пропустив поул-позицію на 0.027 секунди в надзвичайно близькою кваліфікаційної сесії. Почавши з третьої позиції, британець обігнав БМВ Тома Бломквіста вже на четвертому колі, а потім відправився в погоню за найшвидшим пілотом в кваліфікації Робертом Вікенс в Mercedes-Benz. На 31-му з 43 кіл, Грін зробив вирішальний обгін в кінці прямої старт-фінішу. Згодом, Гріну вдалося позбутися від своїх безпосередніх суперників, контролювати темп і відзначити чудову 15-ту перемогу у своїй кар'єрі DTM. У загальній класифікації, Грін поліпшив становище двох, відстає лідер турнірної таблиці Лукас Ауер, який тільки прийшов десятим у неділю, всього на 16 очок.

«Я дуже задоволений своєю другою перемогою всього за чотири гонки в цьому сезоні», - сказав Джеймі Грін після переможної гонки. «Це було схоже на довгу гонку. Я слідував за Робертом Вікенс на другій позиції і більшу частину часу та чекав ідеального часу для атаки. У першому турі Роберт був дуже сильний, але після піт-стопа я зміг атакувати. Бій з ним був чесним, і в підсумку мені вдалося отримати перевагу. До того ж, здорово, що два пілоти Audi сьогодні були на подіумі ».

Audi RS 5 DTM фото

Майк Рокенфеллер (Audi Sport Team Phoenix) просунувся з 11 на 5 місце, використовуючи ту ж тактику. Німці міняли шини і після одного кола. Ніко Мюллер закінчив свою 50-ю гонку DTM на шостій позиції. René Rast завершив успіх Audi на сьомому місці і встановив новий рекорд кола, який перевершив його найкращий час з минулого дня. Loïc Duval також домігся швидкого часу проходження кола. Однак, після декількох жорстоких поєдинків, новичку DTM довелося задовольнятися позицією на 10-му місце.

Після невеликої перерви DTM продовжиться 17 і 18 червня в Венгрорінге в Угорщині, де Audi відсвяткувала дві командні перемоги в минулому році.

Audi RS 5 DTM

Результати траси:

Джеймі Грін (група Hoffmann Audi RS 5 DTM / Audi Sport Team Rosberg) 43 кола в 56 м 20,480s

Маттіас Екстрем (Red Bull Audi RS 5 DTM / Audi Sport Team Abt Sportsline) + 6.295s

Роберт Вікенс (Mercedes-Benz) + 7.034s

Гері Паффет (Mercedes-Benz) + 7,377s

Майк Рокенфеллер (Schaeffler Audi RS 5 DTM / Audi Sport Team Phoenix) + 9.750s

Ніко Мюллер (Playboy Audi RS 5 DTM / Audi Sport Team Abt Sportsline) + 13.039s

Рене раст (АВТО Білд МОТОРСПОРТ Ауді RS 5 DTM / Audi Sport Team Росберг) + 16.370s

Лоїк Дюваль (Castrol EDGE Audi RS 5 DTM / Audi Sport Team Phoenix) + 44,331s

Audi RS 5