Audi офіційно представила інтерєр прототипу e-tron

Audi офіційно представила інтерєр прототипу e-tron

У Королівському театрі Копенгагену вперше показаний салон прототипу Audi e-tron, що представляє собою найсучасніший повнорозмірний електричний кросовер.

Прототип Audi e-tron фактично стає новим виміром простору для водія і пасажирів. Зі значним запасом вільного простору і стильним лаконічним зовнішнім оформленням, перший позашляховий електрокар від Інгольштадта пропонує приголомшливий стандарт внутрішнього комфорту, в тому числі завдяки аудіосистемі Bang & Olufsen 3D Premium Sound System. Однак головним відкриттям Audi e-tron prototype є впровадження новітньої цифрової концепції управління і подачі інформації власнику. У Audi e-tron вперше серед серійних моделей пропонуються віртуальні зовнішні дзеркала заднього виду.

Новий автомобіль Audi e-tron інтерєр

Аудіосистема Bang & Olufsen 3D Premium Sound System в Audi e-tron prototype

У Audi e-tron prototype власника чекає найвище задоволення від розваг і музики: опциональна аудіосистема Bang & Olufsen 3D Premium Sound System забезпечує найчистіший звук, схожий за якістю та обсягом зі звучанням, знайомим відвідувачам професійних концертних майданчиків. У вашому розпорядженні - 16 динаміків і підсилювач потужністю понад 700 ват. Чи не використовуючи ніяких додаткових фільтрів і ефектів, Bang & Olufsen 3D Premium Sound System відтворює музику з тієї ж чистотою, що і в оригіналі.

Новий автомобіль Audi e-tron Bang & Olufsen 3D Premium Sound System

Дизайн інтерєру прототипу Audi e–tron

Салон Audi e-tron prototype реалізований у вигляді якоїсь просторої сцени, що складається з такої собі арки, що доповнює велику панель приладів перед водієм: її виражені горизонтальні лінії і скульптурні елементи панелей дверей створюють сильне враження. Віртуальна приладова панель Audi virtual cockpit складається з стильного козирка над її органами управління і дисплея - останній виглядає легко і витончено. Дисплеї віртуальних зовнішніх дзеркал заднього виду, доступні на замовлення, створюють не менш позитивне враження. Технічні засоби в салоні Audi e-tron prototype розміщені максимально зручно - для ще більшої ефективності водіння.

Новий автомобіль Audi e-tron салон

Віртуальні дзеркала заднього виду прототипу Audi e-tron

Одним із революційних нововведень, що несе з собою Audi e-tron prototype, є віртуальні дзеркала заднього виду. Вони представлені вперше і повинні вивести цифрові технології в автомобільній промисловості на новий щабель розвитку. Безумовно, новий досвід в області технології - абсолютно не головне, адже новий елемент дає також численні практичні переваги, що стосуються комфорту і безпеки. У плоских каркасах кросовера встановлено кілька компактних камер, що передають відеосигнал з вулиці: відео з камер, після попередньої цифрової обробки, що займає лічені мілісекунди, з'являється на висококонтрастних 7-дюймових OLED-дисплеях - вони розташовані перед поглядом водія. Ці екрани мають функцію сенсорного відгуку, так що управляти функціоналом зовнішніх дзеркал можна прямо з них. За допомогою системи MMI можна вибирати один з трьох доступних режимів роботи дзеркал для різних ситуацій: автострада, для поворотів і режим парковки.

Новий автомобіль Audi e-tron MMI

Матеріали і якість виконання інтер'єру Audi e–tron prototype

Ще одна важлива перевага інтер'єру прототипу Audi e-tron - це ретельно підібрані матеріали, кольору і декоративні вставки. Погляд з насолодою блукає по вишуканої шкірі Valcona і по матовому темному алюмінію. Рівень виконання і якість застосовуваних матеріалів - на висоті, як завжди у Audi. Опціонально для електричного кросовера доступний пакет контурного і розсіяного освітлення салону, контрастна прострочка і окантовка сидінь.

Новий автомобіль Audi e-tron prototype

Внутрішній простір прототипу e–tron

Перший електричний кросовер Audi отримав вражаючу колісну базу - понад 2928 мм. Відповідно, власник отримує більш ніж достатній внутрішній простір для 5 осіб і їх багажу. В цифрах, які стосуються довжини салону, запасу вільного місця в області голови і ззаду, простору для колін на задніх сидіннях, Audi e-tron - один з лідерів в своєму класі.

Новий автомобіль Audi e-tron екстерєр

Отже, електричний привід і комфортним, витончений і продуманий до найменших деталей салон, перетворюють прототип Audi e-tron в один з найбільш очікуваних автомобілів останніх років. Кросовер може повністю змінити уявлення про пересування і керування транспортним засобом. Особливо якщо це стосується поїздок по місту: вони проходять в атмосфері абсолютного комфорту і спокою. Ледве помітний звук шин і практично невловимий звук електричних двигунів кросовера - єдине, що можна почути, перебуваючи в салоні прототипу e-tron від Audi. Висококласна шумоізоляція зводить нанівець можливість порушення вашого особистого простору і внутрішнього спокою. Шум вітру, зазвичай помітний в інших автомобілях на швидкості від 85 км / год, практично не відчувається: водій і його пасажири зможуть комфортно спілкуватися навіть при русі на великій швидкості.