Audi отримала звання 'найнадійніший європейський бренд' в США

Audi отримала звання 'найнадійніший європейський бренд' в США

Компанія Audi визнана найнадійнішим європейським автовиробником в Америці. І цей статус бренд з Інгольштадта отримує від популярного журналу Consumer Reports вже в 6-й раз поспіль.

Рейтинг надійних автомобільних брендів (або просто, надійних автомобілів) складається щороку.

В його основі – думка тисяч читачів Consumer Reports, які беручи участь в опитуванні, розповідають про ті проблеми, з якими їм доводилося зіткнутися при використанням свого авто за останні 12 місяців.

Audi вид ззаду

Американці докладно розповіли в опитуванні про характер поломок, загальну вартість ремонту і кількості часу, який було витрачено на усунення несправностей. Варто зазначити, що при формуванні рейтингу враховувалися думки тільки про ті автомобілі, які були випущені не пізніше 2014 року.

Audi решітка радіатора

Consumer Reports вдалося зібрати інформацію про 640 000 автомобілей, що знаходяться в користуванні у жителів Америки. Крім цього, видання провело власні тести, результати яких також вплинули на фінальні результати «рейтингу надійності».

Згідно з цим опитуванням, автомобілі Audi виявилися найменш «проблемними» серед всіх існуючих європейських брендів. З автомобілів Audi в тестах брали участь цілих 8 моделей, і кожна з них – Audi A3 , Audi A4 , Audi A6 , Audi A8 , Audi Q3 , Audi Q5 , Audi Q7 та Audi TT – рекомендована до покупки авторитетним американським виданням Consumer Reports.

Audi вид спереду

Лідерство Audi в американському рейтингу надійності автомобілів прокоментував особисто керівник відділу контролю якості AUDI AG Вернер Циммерманн: «Ми дуже задоволені цим результатом. Він в черговий раз підтверджує нашим клієнтам, що якість є ключовою компетенцією бренду Audi».